Alles voor de wetenschap: Andy Peelman loopt twee maanden met dezelfde jeans rond

In de laatste aflevering van 'Ze Zeggen Dat' dinsdag onderzoeken Dina Tersago en Andy Peelman of het waar is dat je een jeansbroek niet hoeft te wassen, dat iedereen een dubbelganger heeft en dat mannen beter bestand zijn tegen stress.
Klopt het dat een jeansbroek niet gewassen hoeft te worden?
Andy test het uit door een jeansbroek zoveel mogelijk te dragen tijdens de opnames van het programma, zo’n dikke twee maanden lang. Zelfs in de sauna houdt hij ze aan. Andy krijgt hiervoor een jeansbroek waarvan de twee helften met een rits worden samengehouden. 'Nu ben ik precies iemand van de Blue Oyster Bar uit Police Academy', lacht hij. De ene broekspijp wast Andy in de wasmachine, de vlekken op de andere helft verwijdert hij met de hand, zonder zeep. Volgens de theorie van professor Callewaert zit de ongewassen broekspijp nu vol goede bacteriën die ervoor zorgen dat het zweet erin minder gaat ruiken. Na twee maanden mogen de families Peeters oordelen welke broekspijp het properste lijkt en… het beste ruikt.
Is Tina de dubbelgangster van Dina?
Ze zeggen dat iedereen een dubbelgang(st)er heeft, dus ook Dina zou er eentje hebben rondlopen. Tina (what’s in a name?) wordt dikwijls als de oudere zus van Dina aanzien en is dus de persoon bij uitstek om dit uit te testen. Compleet met dezelfde outfit en hetzelfde kapsel als Dina. Het eerste proefkonijn Sam De Bruyn ziet het verschil tussen de twee Dina’s alvast niet: 'Oh my God, ongelooflijk! Dat is tovenarij!' Vervolgens wordt Andy op de proef gesteld: tijdens een fotoshoot voor het programma neemt Tina de plaats in van Dina. Gaat Andy, met wie Dina al weken intensief samenwerkt, geloven dat Dina staat te poseren, terwijl het eigenlijk Tina is? En wat met de mama van Dina? Herkent zij onmiddellijk haar dochter of trapt ook zij in de val?
Bekijk de preview hier:
Zijn mannen beter bestand tegen stress?
Dokter Luc Swinnen is een absolute autoriteit op gebied van stress. Hij is zowat de Marc Van Ranst van het stressmanagement. Hij gaat mee onderzoeken of mannen beter bestand zijn tegen stress dan vrouwen. En of het dus klopt dat mannen koele kikkers zijn en vrouwen stresskippen. De proefkonijnen zijn wel wat stress gewoon: ex-minister Kathleen Van Brempt zetelt tegenwoordig in het Europees Parlement en Bart Tommelein, huidig burgemeester van Oostende. Zij vormen een tandem met Andy en Dina en worden onderworpen aan heel wat proeven. Welk geslacht zal de beste resultaten halen en kan dus het best omgaan met stress?
De afleveringen van 'Ze Zeggen Dat' zijn ook te (her)bekijken op VTM GO.
'Ze Zeggen Dat', dinsdag 22 december om 20.40 uur bij VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Chantal neemt oud recreatiepark onder de loep in 'De Inspecteurs': 'Dadipark doet alle alarmbellen afgaan'
- Nieuw seizoen 'Keuringsdienst van Waarde': van ranzige extra vierge tot kromme noten
- 'South Park' seizoen 29 staat om de hoek op Comedy Central
- Stefan de Walle draagt na 15 jaar het grote boek over aan zijn opvolger en neemt afscheid van 'Het Sinterklaasjournaal'
- Kijkcijfers: dinsdag 15 september 2026
- Jade Mintjens ergert zich aan huishoudens waar je je schoenen moet uitdoen: 'Wat is het volgende? Een metaaldetector?'
- 'To the Point(er)': waarom is het zo moeilijk om pesten te stoppen?
- Ingeborg organiseert een kotvergadering: 'Slechtste idee dat ik ooit gehoord heb'
- 'Meldpunt Actueel' over huidkanker en de onderschatte gevaren van de zon
- Exclusief ontwaken in Knokke, Bentley schittert op terras van La Réserve
- Vincent Fierens maakt dromen waar op 'YES Day'
- Qmusic stunt met Het Geluid: verlossende antwoord hangt al op straat
- Een recordaantal oproepen! Bijna 11 miljoen telefoontjes in amper twee uur tijd voor ‘Elke Beller Wint’ bij Qmusic
- Van Friesland tot Maastricht: 'De Klassieke Top 400 Stembus' rijdt door het hele land om stemmen op te halen
- Sander Tegen De Tijd keert terug: dit jaar wordt de uitdaging nóg moeilijker
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kotmadam Sergeant zet de puntjes op de i -
Chantal neemt oud recreatiepark onder de loep in 'De Inspecteurs' -
YES DAY bij 'Vincent Live'! -
Vincent Fierens en Emma Salden praten in 'Kraamkost' over maatschappelijke druk op ouderschap -
Margriet en Celien Hermans herbeleven hun eigen ingreep in 'De Operatiekamer' -
Axel Daeseleire wordt dikke zeemeermin -
Danira over RVG in 'De Verraders' -
Ellen en Matti hebben het moeilijk op huwelijksreis -
Bockie loopt gevreesde beeptest -
Kotmadam Sergeant neemt studenten mee naar trampolinepark -
Krijgt 'Kip Curry' concurrentie van Bo in 'Got Talent'! -
Bekijk de trailer van 'Bankzitters: Overleven In Het Wild' -
Opdracht met een geurtje aan in 'Kamp Jeroom' -
Jury kijkt met open mond naar mysterieuze act in 'Got Talent'
-
Kotmadam Sergeant in the house! -
Netflix deelt eerste beelden van 'The Mosquito Bowl' -
Jade Mintjens over ongemakkelijk eerste gynaecoloogbezoek -
Barbara Sarafian neemt emotioneel afscheid -
Elke heeft Denzel iets te vertellen in 'Blind Getrouwd' -
Seppe maakt zijn opwachting in 'Knokke Tof' -
Anke Buckinx over bizar tv-moment in 'Honderd Hete Vragen' -
Biecht verrader Marc-Marie zijn leugen op? -
Newlyweds Hyndi en Valentijn bezegelen jawoord in het zwembad -
'De Mutti’s Extra: Els Van Doesburg' nu op VTM GO -
De bom barst in 'Kotmadam Sarafian' -
Ontdek de harde realiteit in 'De Inspecteurs' -
Adám danst met een missie in 'Got Talent' -
Ruben Van Gucht 'flikt den boel' in 'De Verraders' -
Nieuwe teaser HBO Original-serie 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Videoland toont eerste beelden van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8
Kijktip van de dag

Van overbezorgde ouders en lastige schoonfamilie tot gênante nonkels en verplichte familiefeesten: Jade Mintjens duikt in het Belgische familieleven.
'Jade en de Belgen', om 21.15 uur op Play.



































