Alles op alles voor eerste goede indruk in 'Ooit Komt Het Goed'

woensdag 19 februari 2014

Vanaf donderdag 20 februari binden vier dappere jonge werkzoekenden de strijd aan met de jeugdwerkloosheid in het nieuwe Eén-programma 'Ooit Komt Het Goed'.

Het traditionele ‘brieven schrijven’ volstaat niet meer om werk te vinden, en dus testen Tomas, Stijn en Thibault andere manieren om aan werk te geraken. In de eerste aflevering schakelen ze schattige scoutsmeisjes in om een potentiële werkgever gunstig te stemmen en schrijven ze zelf een vacature uit om te leren van andere sollicitanten.


Op 20 februari onderzoeken Tomas, Thibault en Stijn in 'Ooit Komt Het Goed' of het mogelijk is een sollicitatiegesprek te beïnvloeden door een goede indruk te maken bij de toekomstige werkgever, nog voor je op het gesprek aankomt. Daarvoor zoeken ze op het internet alles wat er over die werkgever te vinden is. Ze betrekken ook enkele schattige scouts-meisjes met engelenstemmetjes in hun plan en zetten licht criminele activiteiten op poten.

Om de knepen van het solliciteren onder de knie te krijgen, richten Tomas, Thibault en Stijn een vals bedrijf op. Ze schrijven een vacature uit en nodigen een pak onwetende kandidaten uit om te zien hoe zij het doen. De nietsvermoedende kandidaten worden uitgenodigd op het vreemdste jobinterview ooit.

Tijs komt met een geniaal idee op de proppen: een crèche aan de ingang van een supermarkt! Of Tijs erin slaagt om daar centen mee te verdienen, en of de jongens erin slagen om een job te versieren met hun wanpraktijken, zien de kijkers in de eerste aflevering van 'Ooit Komt het Goed'.

Over 'Ooit Komt Het Goed'
In 'Ooit Komt Het Goed' binden vier dappere jonge werkzoekenden de strijd aan met de jeugdwerkloosheid. Tomas, Stijn en Thibault testen de meest eigenzinnige manieren om aan werk te geraken, want het traditionele 'brieven schrijven' werkt niet meer. Ooit komt het goed begint dus daar waar ‘normaal’ solliciteren eindigt. Terwijl Tomas, Stijn en Thibault een job proberen te versieren, gaat buurman Tijs op zoek naar andere originele manieren om geld te verdienen; hij gaat op zoek naar het gat in de markt.

Tomas, Stijn, Thibault en Tijs zijn net als 23 procent van de Belgische jongeren werkzoekend. In Europa is het probleem nog iets groter; daar is bijna een kwart van de jongeren werkloos. Intussen is iedereen ervan overtuigd dat er iets aan jongerenwerkloosheid moet gebeuren. Maar wat? Met Ooit komt het goed zetten Tomas, Stijn, Thibault en Tijs het probleem in de kijker en gaan ze zelf hoopvol en vol goede moed op zoek naar een manier om werk te vinden.

'Ooit Komt Het Goed', donderdag 20 februari om 22.30 uur op Eén. Herhaling op vrijdag om 20.50 uur OP12 en op dinsdag om 23.10 uur op Eén.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm3 logo

Peter Parker is ontmaskerd en kan zijn normale leven niet langer scheiden van zijn superheldenbestaan. Hij schakelt de hulp in van Doctor Strange, in de hoop dat hij alles ongedaan kan maken, maar dat brengt risico's met zich mee. Wanneer een spreuk fout gaat, verschijnen er gevaarlijke vijanden uit andere werelden die Peter dwingen om uit te zoeken wat het werkelijk betekent om Spider-Man te zijn.

'Spider-Man: No Way Home', film uit 2021 met oa. Tom Holland en Zendaya, om 20.30 uur op VTM 3.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:10
    Sporza: Ronde van Frankrijk 2026
    13:00
    VRT NWS journaal 13u
  • 11:00
    Radio 2 Top 30
    12:55
    Sporza: Ronde van Frankrijk 2026
  • 11:45
    Casper en Emma
    11:55
    Samson en Marie
  • 09:50
    Geen uitzending
    11:55
    Heel Mijn Hart
  • 11:25
    Secrets of the World's Most Expensive Cruise Ship
  • 05:40
    Geen uitzending
    13:40
    The Irrational
  • 10:00
    Geen uitzending
    15:05
    Airwolf
  • 08:50
    Geen uitzending
    15:50
    La Brea
  • 09:55
    Joe
    14:30
    Geen uitzending
  • 11:10
    De Wereldkeuken
    11:55
    De douane in actie
  • 11:25
    The Rookie
    14:00
    NCIS
  • 11:15
    Geen uitzending
    12:15
    Storage Wars
  • 11:15
    Property Brothers
    14:50
    The Block Australia
  • 11:00
    Interview With a Killer
    11:55
    Snapped
  • 11:18
    Z-Weekoverzicht
    11:52
    Trends Talk
  • 11:44
    Mijn tuin
    12:00
    Request
  • 11:10
    Het Weekmenu
    11:55
    Op de Rooster
  • 11:30
    Beyond Paradise
    12:30
    The Hardacres
  • 11:40
    Below Deck
    18:00
    White Collar
  • 11:15
    NOS Tour de France 2026
    17:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:45
    Iedereen Verlicht
    12:15
    Wat houdt ons tegen?
  • 11:45
    Molmans
    12:00
    Machtige Mike