Alles op alles voor eerste goede indruk in 'Ooit Komt Het Goed'

Vanaf donderdag 20 februari binden vier dappere jonge werkzoekenden de strijd aan met de jeugdwerkloosheid in het nieuwe Eén-programma 'Ooit Komt Het Goed'.
Het traditionele ‘brieven schrijven’ volstaat niet meer om werk te vinden, en dus testen Tomas, Stijn en Thibault andere manieren om aan werk te geraken. In de eerste aflevering schakelen ze schattige scoutsmeisjes in om een potentiële werkgever gunstig te stemmen en schrijven ze zelf een vacature uit om te leren van andere sollicitanten.
Op 20 februari onderzoeken Tomas, Thibault en Stijn in 'Ooit Komt Het Goed' of het mogelijk is een sollicitatiegesprek te beïnvloeden door een goede indruk te maken bij de toekomstige werkgever, nog voor je op het gesprek aankomt. Daarvoor zoeken ze op het internet alles wat er over die werkgever te vinden is. Ze betrekken ook enkele schattige scouts-meisjes met engelenstemmetjes in hun plan en zetten licht criminele activiteiten op poten.
Om de knepen van het solliciteren onder de knie te krijgen, richten Tomas, Thibault en Stijn een vals bedrijf op. Ze schrijven een vacature uit en nodigen een pak onwetende kandidaten uit om te zien hoe zij het doen. De nietsvermoedende kandidaten worden uitgenodigd op het vreemdste jobinterview ooit.
Tijs komt met een geniaal idee op de proppen: een crèche aan de ingang van een supermarkt! Of Tijs erin slaagt om daar centen mee te verdienen, en of de jongens erin slagen om een job te versieren met hun wanpraktijken, zien de kijkers in de eerste aflevering van 'Ooit Komt het Goed'.
Over 'Ooit Komt Het Goed'
In 'Ooit Komt Het Goed' binden vier dappere jonge werkzoekenden de strijd aan met de jeugdwerkloosheid. Tomas, Stijn en Thibault testen de meest eigenzinnige manieren om aan werk te geraken, want het traditionele 'brieven schrijven' werkt niet meer. Ooit komt het goed begint dus daar waar ‘normaal’ solliciteren eindigt. Terwijl Tomas, Stijn en Thibault een job proberen te versieren, gaat buurman Tijs op zoek naar andere originele manieren om geld te verdienen; hij gaat op zoek naar het gat in de markt.
Tomas, Stijn, Thibault en Tijs zijn net als 23 procent van de Belgische jongeren werkzoekend. In Europa is het probleem nog iets groter; daar is bijna een kwart van de jongeren werkloos. Intussen is iedereen ervan overtuigd dat er iets aan jongerenwerkloosheid moet gebeuren. Maar wat? Met Ooit komt het goed zetten Tomas, Stijn, Thibault en Tijs het probleem in de kijker en gaan ze zelf hoopvol en vol goede moed op zoek naar een manier om werk te vinden.
'Ooit Komt Het Goed', donderdag 20 februari om 22.30 uur op Eén. Herhaling op vrijdag om 20.50 uur OP12 en op dinsdag om 23.10 uur op Eén.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Het aftellen kan beginnen: 'Boer zoekt vrouw' komt eraan!
- 'Taskmaster' krijgt tweede seizoen in 2027
- Kijkcijfers: woensdag 28 oktober 2026
- 'Liefde voor Muziek' breekt met traditie en kiest voor opvallende verandering
- 'De Afspraak' loopt vanaf nu door in schoolvakanties
- Een ongeziene herfstvakantie bij Ketnet
- Marcelo Ballardin krijgt stoomcursus strijken in 'Mijn Restaurant'
- 'Meldpunt Actueel': taboe op seks bij ouderen zorgt voor schrijnende situaties in de ouderenzorg
- Paniek slaat toe bij verrader Stephanie tijdens duel in 'De Verraders'
- Astrid Coppens helemaal ontroerd door bevalling: 'Zie wat een schoon patatje'
- Barend van Deelen, Wijnand Speelman en nieuwkomer Nellie Benner in Glazen Huis
- Samen op stap voor een warmere kerst: JOE lanceert De Grote Pakjestocht
- An Lemmens krijgt vrij spel op Willy met '120 Minuten An Lemmens'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit het Jenevermuseum in Schiedam
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Marc, mag ik uw onderbroeken?' -
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice' -
Christina en Thira strijden om Donny in 'Love Island VIPS' -
Bekijk de trailer van 'Anastasya op een Ander' -
'Boer zkt Vrouw' sexier en spannender dan ooit -
Shauna: van euforie naar bittere exit in 'De Verraders' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'The Mob' op Disney+ -
Wie blijft samen? Wie vraagt de scheiding aan? -
'Reputatieschade? Je m’en fous!' -
'De Verhulstjes' gaan bowlen! -
'Monsters: The Truth Behind the Myths' nieuw op National Geographic -
'Freak circus' zet podium van 'Got Talent' in vuur en vlam -
Stream de nieuwe mysterieserie'Phony' op Disney+ -
Eerste service legt pijnpunten bloot in 'Mijn Restaurant' -
'Taken: Natalee Holloway' in november nieuw op Netflix
-
Margriet Hermans gelooft Shauna Dewit voor geen haar -
Graaft Femke haar eigen graf in 'Thuis'? -
'De carwash draaide op mijn kosten' -
Mattias en Marjan nemen afscheid van elkaar voor het beslissingsmoment -
Streamz onthult trailer voor nieuwe dramareeks 'Omerta' -
Repetitie loopt mis voor Golden Buzzer Amoukanama -
Isabelle A getuigt over haar kankerdiagnose in 'Radio 2 Dansathon' -
Karolien Debecker komt toe in Zottegem voor Radio 2 Dansathon -
Verspreekt Kürt Rogiers zich in 'De Verraders'? -
Netflix onthult officiële trailer van animatiefilm 'Steps' -
Axel Daeseleire kijkt binnen in slaapkamer president Blue Angels -
Jury grijpt in, in 'Mijn Restaurant' -
Ellen en Matti stoppen het 'Blind Getrouwd'-experiment -
Netflix deelt trailer van David Finchers 'The Further Mis-Adventures Of Cliff Booth'
Kijktip van de dag

Op het sterfbed van zijn vader krijgt Placide Smellekens de raad om snel te trouwen en kinderen te krijgen. Dat is echter makkelijker gezegd dan gedaan voor Placide, aangezien hij niet moeders mooiste is en enkel op beeldschone vrouwen valt. Wanneer Placide toevallig op de reclameadvertentie voor een modebedrijf belandt, ontstaat er een hype rond zijn persoon. Hij krijgt een contract aangeboden en wordt verliefd op Sarah, de knappe secretaresse. Met de hulp van zijn broer Azère zet Placide alles op alles om haar hart te veroveren.
'Koko Flanel', film uit 1990 met oa. Urbanus, om 21.00 uur op VTM.



































