Alles op alles voor eerste goede indruk in 'Ooit Komt Het Goed'

woensdag 19 februari 2014

Vanaf donderdag 20 februari binden vier dappere jonge werkzoekenden de strijd aan met de jeugdwerkloosheid in het nieuwe Eén-programma 'Ooit Komt Het Goed'.

Het traditionele ‘brieven schrijven’ volstaat niet meer om werk te vinden, en dus testen Tomas, Stijn en Thibault andere manieren om aan werk te geraken. In de eerste aflevering schakelen ze schattige scoutsmeisjes in om een potentiële werkgever gunstig te stemmen en schrijven ze zelf een vacature uit om te leren van andere sollicitanten.


Op 20 februari onderzoeken Tomas, Thibault en Stijn in 'Ooit Komt Het Goed' of het mogelijk is een sollicitatiegesprek te beïnvloeden door een goede indruk te maken bij de toekomstige werkgever, nog voor je op het gesprek aankomt. Daarvoor zoeken ze op het internet alles wat er over die werkgever te vinden is. Ze betrekken ook enkele schattige scouts-meisjes met engelenstemmetjes in hun plan en zetten licht criminele activiteiten op poten.

Om de knepen van het solliciteren onder de knie te krijgen, richten Tomas, Thibault en Stijn een vals bedrijf op. Ze schrijven een vacature uit en nodigen een pak onwetende kandidaten uit om te zien hoe zij het doen. De nietsvermoedende kandidaten worden uitgenodigd op het vreemdste jobinterview ooit.

Tijs komt met een geniaal idee op de proppen: een crèche aan de ingang van een supermarkt! Of Tijs erin slaagt om daar centen mee te verdienen, en of de jongens erin slagen om een job te versieren met hun wanpraktijken, zien de kijkers in de eerste aflevering van 'Ooit Komt het Goed'.

Over 'Ooit Komt Het Goed'
In 'Ooit Komt Het Goed' binden vier dappere jonge werkzoekenden de strijd aan met de jeugdwerkloosheid. Tomas, Stijn en Thibault testen de meest eigenzinnige manieren om aan werk te geraken, want het traditionele 'brieven schrijven' werkt niet meer. Ooit komt het goed begint dus daar waar ‘normaal’ solliciteren eindigt. Terwijl Tomas, Stijn en Thibault een job proberen te versieren, gaat buurman Tijs op zoek naar andere originele manieren om geld te verdienen; hij gaat op zoek naar het gat in de markt.

Tomas, Stijn, Thibault en Tijs zijn net als 23 procent van de Belgische jongeren werkzoekend. In Europa is het probleem nog iets groter; daar is bijna een kwart van de jongeren werkloos. Intussen is iedereen ervan overtuigd dat er iets aan jongerenwerkloosheid moet gebeuren. Maar wat? Met Ooit komt het goed zetten Tomas, Stijn, Thibault en Tijs het probleem in de kijker en gaan ze zelf hoopvol en vol goede moed op zoek naar een manier om werk te vinden.

'Ooit Komt Het Goed', donderdag 20 februari om 22.30 uur op Eén. Herhaling op vrijdag om 20.50 uur OP12 en op dinsdag om 23.10 uur op Eén.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Columbus' met Wim Lybaert

Pascale Naessens stapt aan boord van de Columbus. De presentatrice en kookboekenauteur trekt eens niet met manlief Paul Jambers maar met Wim de wijde wereld in. Hij ontdekt achter haar elegante charme een vrouw met ballen. Pascale haalt Wim uit zijn comfortzone en neemt hem mee een berg op voor een onverwachte taichisessie.

'De Columbus', om 20.05 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:05
    De Columbus
    21:00
    Badgast
  • 18:00
    Sporza: Milaan Cortina 2026
    20:10
    Sporza: Veldlopen
  • 20:00
    Geen uitzending
    20:15
    VRT NWS journaal met VGT
  • 19:55
    Bestemming X
    21:05
    Welkom Aan Boord
  • 19:55
    Familie Gillis: massa is kassa
    20:55
    Bij ons op de Wallen
  • 20:05
    The Big Bang Theory
    20:35
    Will Trent
  • 19:35
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 19:45
    ER
    00:40
    Geen uitzending
  • 19:50
    Hallo België!
    20:30
    SUPER 50
  • 20:00
    Konvooi
    21:15
    De Rechtbank
  • 19:30
    Criminal Minds
    20:25
    FBI: Most Wanted
  • 19:15
    The Summit Nederland
    20:35
    Street Kings
  • 19:45
    Komen eten
    20:35
    Bake Off Vlaanderen
  • 20:00
    Forensic Files II
    20:30
    Panic 9-1-1
  • 19:59
    Trends Doc
    21:02
    CEO van mijn leven
  • 19:54
    Hobbyklus
    21:00
    Rouw is rauw
  • 19:45
    Over (h)eerlijke groenten
    20:20
    Winters Grillen
  • 20:00
    Blue Lights
    21:05
    Agatha Christie's Marple
  • 20:00
    Bob's Burgers
  • 19:55
    NOS Olympische Winterspelen
    21:30
    NOS Olympische Winterspelen Studio Olimpico
  • 20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
    20:20
    Ruben langs de Zuid-Chinese Zee
  • 19:45
    3 Op Reis
    20:20
    ALPHA 00