Alles op alles voor eerste goede indruk in 'Ooit Komt Het Goed'

Vanaf donderdag 20 februari binden vier dappere jonge werkzoekenden de strijd aan met de jeugdwerkloosheid in het nieuwe Eén-programma 'Ooit Komt Het Goed'.
Het traditionele ‘brieven schrijven’ volstaat niet meer om werk te vinden, en dus testen Tomas, Stijn en Thibault andere manieren om aan werk te geraken. In de eerste aflevering schakelen ze schattige scoutsmeisjes in om een potentiële werkgever gunstig te stemmen en schrijven ze zelf een vacature uit om te leren van andere sollicitanten.
Op 20 februari onderzoeken Tomas, Thibault en Stijn in 'Ooit Komt Het Goed' of het mogelijk is een sollicitatiegesprek te beïnvloeden door een goede indruk te maken bij de toekomstige werkgever, nog voor je op het gesprek aankomt. Daarvoor zoeken ze op het internet alles wat er over die werkgever te vinden is. Ze betrekken ook enkele schattige scouts-meisjes met engelenstemmetjes in hun plan en zetten licht criminele activiteiten op poten.
Om de knepen van het solliciteren onder de knie te krijgen, richten Tomas, Thibault en Stijn een vals bedrijf op. Ze schrijven een vacature uit en nodigen een pak onwetende kandidaten uit om te zien hoe zij het doen. De nietsvermoedende kandidaten worden uitgenodigd op het vreemdste jobinterview ooit.
Tijs komt met een geniaal idee op de proppen: een crèche aan de ingang van een supermarkt! Of Tijs erin slaagt om daar centen mee te verdienen, en of de jongens erin slagen om een job te versieren met hun wanpraktijken, zien de kijkers in de eerste aflevering van 'Ooit Komt het Goed'.
Over 'Ooit Komt Het Goed'
In 'Ooit Komt Het Goed' binden vier dappere jonge werkzoekenden de strijd aan met de jeugdwerkloosheid. Tomas, Stijn en Thibault testen de meest eigenzinnige manieren om aan werk te geraken, want het traditionele 'brieven schrijven' werkt niet meer. Ooit komt het goed begint dus daar waar ‘normaal’ solliciteren eindigt. Terwijl Tomas, Stijn en Thibault een job proberen te versieren, gaat buurman Tijs op zoek naar andere originele manieren om geld te verdienen; hij gaat op zoek naar het gat in de markt.
Tomas, Stijn, Thibault en Tijs zijn net als 23 procent van de Belgische jongeren werkzoekend. In Europa is het probleem nog iets groter; daar is bijna een kwart van de jongeren werkloos. Intussen is iedereen ervan overtuigd dat er iets aan jongerenwerkloosheid moet gebeuren. Maar wat? Met Ooit komt het goed zetten Tomas, Stijn, Thibault en Tijs het probleem in de kijker en gaan ze zelf hoopvol en vol goede moed op zoek naar een manier om werk te vinden.
'Ooit Komt Het Goed', donderdag 20 februari om 22.30 uur op Eén. Herhaling op vrijdag om 20.50 uur OP12 en op dinsdag om 23.10 uur op Eén.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Ruben Van Gucht praat voor het eerst over zijn dochter Florence in 'Happy Hour': 'Ik kreeg een soort oergevoel'
- Ingeborg vervangt kersverse vader Vincent Fierens in aftrap van 'De Ronde Tafel'
- VTM, VRT en Play stoppen met Kastaars!: 'Er komt geen vijfde editie'
- 'Top Gear' maakt mogelijk comeback bij BBC
- Op amper 8 minuten helemaal mee voor de start van het nieuwe Thuis-seizoen? Dat kan met deze recap!
- Vijf comedians vs. complete chaos in ‘Taskmaster’
- 'De non en de wegwerpkinderen' te zien bij Omroep WNL
- Feestelijke aftrap van het culturele seizoen bij AVROTROS
- Documentaire over Dolly Parton vanavond na 'Nieuwsuur'
- 'Dit is de Kwestie' over de Russisch-Orthodoxe kerk in Nederland
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Dit hoor je deze week in 'FM op 5'
- Jorien Renkema naar BNNVARA met weekendprogramma op NPO Radio 2
- Judith Eijk maakt stap naar weekendprogrammering Qmusic
- SLAM! haalt bekende avondshow van stal en vernieuwt programmering
Multimedia SPOTLIGHT
-
Ruben Van Gucht praat voor het eerst over zijn dochter in 'Happy Hour' -
Tara en Sam zijn verliefd! -
'Florentina' worstelt met liefde, verraad en burn-out -
Netflix onthult trailer van 'The Gentlemen' S2 -
Jade Mintjens over haar gênantste wc-bezoek ooit op de trein -
Kijk het laatste seizoen van 'Nonkels' volledig op Streamz! -
Frances Lefebure overvalt Elke in 'Blind Getrouwd' -
Qmusic trapt het najaar af met 'Elke Beller Wint…' -
Chaos troef in nieuw seizoen van 'Kamp Jeroom' -
Axel Daeseleire bedreigd aan de Mexicaanse grens -
Ruben Van Gucht toont het decor van zijn nieuwe talkshow 'Happy Hour' -
Check de trailer van 'Good Luck Guys: Overleven Zonder Filter' seizoen 4 -
Bockie in volle stress op eerste schooldag -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
National Geographic presenteert nieuwe docuserie '9/11 Reunited' -
Ontstaat er een romantische klik tussen Steven en Greet? -
De cast van 'De Verraders' is compleet! -
Streamz lost een eerste teaser van 'Breendonk' -
Kijk de eerste beelden van 'Bockie Gaat Naar School' -
Iconisch spelprogramma 'Zeg eens Euh!' is terug! -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Kijk nu de trailer van 'Blind Getrouwd', seizoen 11! -
'Kotmadam Sarafian' is terug bij VTM! -
Ruben Van Gucht windt er geen doekjes om in 'De Verraders' -
Streamz deelt trailer van 'Naked Attraction Vlaanderen' -
Slapen in de kamer van ex-wielrenner Peter Van Petegem in 'Met Vier In Bed' -
Prime Video kondigt nieuw seizoen aan van 'Young Sherlock' -
Nieuwe trailer voor derde seizoen van 'Percy Jackson and the Olympians' -
CAMILLE geeft exclusieve inkijk achter de schermen van 'Tien Om Te Zien' -
Netflix deelt officiële trailer van 'De Eetclub'
Kijktip van de dag

De zeventienjarige studente Millie wordt het zoveelste slachtoffer van de beruchte seriemoordenaar The Butcher, maar door een vloek van zijn magische dolk worden ze plots wakker in elkaars lichaam. Wanneer Millie erachter komt dat de vloek na 24 uur permanent wordt, schakelt ze de hulp van haar vrienden in om te voorkomen dat ze er voorgoed uitziet als een maniak van middelbare leeftijd.
'Freaky', film uit 2020 met oa. Vince Vaughn, om 20.35 uur op VTM 4.



































