Alles of niets voor paardenboer Dries in 'Boer zkt Vrouw - Home Sweet Home'

zondag 11 oktober 2020

Op maandag 12 oktober is het vijf voor twaalf voor paardenpensionhouder Dries. Hij houdt graag de kerk in het midden en wil dat zowel Indira, Melissa, Céline als Eva zich kiplekker voelen bij hem in Zuienkerke.

Maar net door voor iedereen goed te willen doen, zitten de dames op hun honger. Zo bijvoorbeeld de blonde Indira: 'Ik heb het gevoel dat iedereen letterlijk op dezelfde hoogte komt nu en het kan toch niet dat je ons alle vier allemaal even leuk vind? We moeten bijna naar huis en het zou jammer zijn dat je, door zo gesloten te blijven, uiteindelijk niemand overhoudt. Je blijft te oppervlakkig.' Ook de andere dames missen wat meer diepgang en confronteren Dries met zijn gedrag.


Op het Molenhof gaan Thibaut, Nelis, Tom en Raphaël er full force tegenaan. Er wordt gewerkt alsof het een lieve lust is. En het kan maar beter goed gedaan zijn, want er is controle van Veerles mama en papa op komst. 'Als het niet lukt in de liefde, kunnen ze misschien beginnen als werkkrachten, iedereen content', wrijft papa Luc zich in de handen. Nelis is het soort werk niet gewoon. Zijn handen staan ondertussen vol met blaren en hij moet ‘s ochtends al pijnstillers nemen om mee te kunnen. Dat maakt hem een makkelijk slachtoffer voor de andere mannen. Gelukkig is er ook tijd om de verjaardag van Raphaël, die 24 wordt, te vieren. 'Mijn verjaardag met de vrienden zal daarna wel volgen, als ik nog ooit naar huis ga natuurlijk', lacht hij. De sfeer slaat helaas snel om wanneer Toms schouder uit de kom gaat na een rugbytackle van Nelis. Tom vreest meteen dat zijn deelname in het gedrang komt en ook An Lemmens is benieuwd naar Veerles keuze. Vorige keer kocht de paardenboerin wat meer tijd, maar daardoor moet ze vandaag niet 1, maar 2 mannen huiswaarts sturen.

Ook kippenboer Frits moet vandaag kiezen. Voor wie stopt het avontuur hier? Voor Hanne, An-Sofie of Lise? Met Lise klikt het heel goed, Hanne lijkt al even een zekerheid te zijn, maar wanneer Frits zich volledig openstelt bij An-Sofie en met haar praat over zijn overleden vader, maakt Hanne zich toch zorgen.

Perenboer David heeft naast zijn bedrijf in Sint-Gillis-Waas ook nog 16 hectare aan perengaarden in Breskens aan de Nederlandse kust. Hij neemt de vrouwen mee voor een work-pleasure trip. Op het strand dolt en flirt David met Mariska, Sarah, Rebecca en Muriëlle. Maar de vraag in hun hoofd blijft spelen: wie steekt er bovenuit?

Vanavond komen de vrienden van Tristan barbequen en er wordt enkel vers kalfsvlees van de boerderij geserveerd. Tristan leert de mannen hoe ze worsten moeten draaien. Terwijl Steffe en Roy aan het werk worden gezet, glipt hij even met Lucas weg. 'Ik heb u gisteren gezegd wat ik voor u voel en je hebt daar niet echt een antwoord op gegeven. Dat wringt vandaag toch wel, want ik moet binnenkort een keuze gaan maken.' Tristan wil echt weten of Lucas ook iets voelt voor hem en probeert dit keer wat meer los te krijgen. En Dagmar, die haalt ondertussen de pieren uit Barts neus.

De aflevering van 'Boer zkt Vrouw - Home Sweet Home' is ook te (her)bekijken op VTM GO.

'Boer zkt Vrouw - Home Sweet Home', maandag 12 oktober om 20.35 uur bij VTM.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Door de Bomen' - Joke Devynck (VRT 1)

Joke Devynck stapt het bos in op een vreemd moment in haar leven. Tien dagen eerder stond de tijd voor haar stil toen haar papa plots overleed. Nog geen twee jaar na het verlies van haar mama voelt ze zich voor het eerst in haar leven een wees. De natuur zet haar zintuigen op scherp en in de stilte van het bos vindt ze de rust om haar diepe verdriet toe te laten. Maar door de milde herinnering aan haar vrije kindertijd overvalt haar vooral een gevoel van grote dankbaarheid.

'Door de Bomen', om 20.40 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:25
    40 jaar reilen en Heylen
    22:10
    VRT NWS laat
  • 21:25
    De Campus Cup
    22:20
    Once Upon a Time in Northern Ireland
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 21:45
    Telefacts Zomer
    22:45
    Wetsdokters
  • 21:45
    Only Joling
    23:00
    Ik Vertrek
  • 20:35
    Schindler's List
  • 20:35
    The Rundown
    22:20
    Columbo
  • 21:40
    Red Eye
    22:30
    ER
  • 21:30
    Rupel
    22:30
    Airwolf
  • 21:55
    Scheire en de Schepping
    23:05
    De Spor XL: kleine jongens dromen groot
  • 21:45
    Happy Face
    22:45
    Friends
  • 21:25
    Seal Team
    22:20
    Doom Patrol
  • 21:25
    Komen Eten
    22:15
    Huizenjagers
  • 21:20
    World's Most Evil Killers
  • 22:02
    Z-Nieuws
    22:13
    Z-Beurs
  • 21:58
    De perfecte tuin
    22:55
    Sorry Music Classics
  • 21:55
    Urban Barbecue
    22:20
    Becoming Meewis
  • 22:00
    Foyle's War
  • 21:30
    White Collar
    22:25
    Law & Order: Special Victims Unit
  • 21:30
    Ons Droomproject in Wales
    22:25
    Pauw & De Wit
  • 22:00
    Nieuwsuur
    22:35
    Rutgers Lobby
  • 21:25
    The Making of De Jeugd van Tegenwoordig
    22:50
    The Nevermets