Alles of niets voor paardenboer Dries in 'Boer zkt Vrouw - Home Sweet Home'

Op maandag 12 oktober is het vijf voor twaalf voor paardenpensionhouder Dries. Hij houdt graag de kerk in het midden en wil dat zowel Indira, Melissa, Céline als Eva zich kiplekker voelen bij hem in Zuienkerke.
Maar net door voor iedereen goed te willen doen, zitten de dames op hun honger. Zo bijvoorbeeld de blonde Indira: 'Ik heb het gevoel dat iedereen letterlijk op dezelfde hoogte komt nu en het kan toch niet dat je ons alle vier allemaal even leuk vind? We moeten bijna naar huis en het zou jammer zijn dat je, door zo gesloten te blijven, uiteindelijk niemand overhoudt. Je blijft te oppervlakkig.' Ook de andere dames missen wat meer diepgang en confronteren Dries met zijn gedrag.
Op het Molenhof gaan Thibaut, Nelis, Tom en Raphaël er full force tegenaan. Er wordt gewerkt alsof het een lieve lust is. En het kan maar beter goed gedaan zijn, want er is controle van Veerles mama en papa op komst. 'Als het niet lukt in de liefde, kunnen ze misschien beginnen als werkkrachten, iedereen content', wrijft papa Luc zich in de handen. Nelis is het soort werk niet gewoon. Zijn handen staan ondertussen vol met blaren en hij moet ‘s ochtends al pijnstillers nemen om mee te kunnen. Dat maakt hem een makkelijk slachtoffer voor de andere mannen. Gelukkig is er ook tijd om de verjaardag van Raphaël, die 24 wordt, te vieren. 'Mijn verjaardag met de vrienden zal daarna wel volgen, als ik nog ooit naar huis ga natuurlijk', lacht hij. De sfeer slaat helaas snel om wanneer Toms schouder uit de kom gaat na een rugbytackle van Nelis. Tom vreest meteen dat zijn deelname in het gedrang komt en ook An Lemmens is benieuwd naar Veerles keuze. Vorige keer kocht de paardenboerin wat meer tijd, maar daardoor moet ze vandaag niet 1, maar 2 mannen huiswaarts sturen.
Ook kippenboer Frits moet vandaag kiezen. Voor wie stopt het avontuur hier? Voor Hanne, An-Sofie of Lise? Met Lise klikt het heel goed, Hanne lijkt al even een zekerheid te zijn, maar wanneer Frits zich volledig openstelt bij An-Sofie en met haar praat over zijn overleden vader, maakt Hanne zich toch zorgen.
Perenboer David heeft naast zijn bedrijf in Sint-Gillis-Waas ook nog 16 hectare aan perengaarden in Breskens aan de Nederlandse kust. Hij neemt de vrouwen mee voor een work-pleasure trip. Op het strand dolt en flirt David met Mariska, Sarah, Rebecca en Muriëlle. Maar de vraag in hun hoofd blijft spelen: wie steekt er bovenuit?
Vanavond komen de vrienden van Tristan barbequen en er wordt enkel vers kalfsvlees van de boerderij geserveerd. Tristan leert de mannen hoe ze worsten moeten draaien. Terwijl Steffe en Roy aan het werk worden gezet, glipt hij even met Lucas weg. 'Ik heb u gisteren gezegd wat ik voor u voel en je hebt daar niet echt een antwoord op gegeven. Dat wringt vandaag toch wel, want ik moet binnenkort een keuze gaan maken.' Tristan wil echt weten of Lucas ook iets voelt voor hem en probeert dit keer wat meer los te krijgen. En Dagmar, die haalt ondertussen de pieren uit Barts neus.
De aflevering van 'Boer zkt Vrouw - Home Sweet Home' is ook te (her)bekijken op VTM GO.
'Boer zkt Vrouw - Home Sweet Home', maandag 12 oktober om 20.35 uur bij VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- VTM zoekt nieuw zangtalent: schrijf je nu in voor 'The Voice van Vlaanderen' 2027
- Koppels strijden om een ton in 'De Staatsloterij Show' op SBS6
- Omroep ZWART en BNNVARA lanceren 'Die Andere Late Night'
- Nieuw gezicht Robèrt van Beckhoven vormt ij(s)ersterk duo met Miljuschka op 24Kitchen
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- 'Wacht… kussen zij echt?' Chemie spat van scherm in 'So You Think You Can Dance'
- Wat schaft de pot in 'Dagelijkse Kost'?
- Dit zie je deze week in 'Sturm der Liebe' - PREVIEW
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- Ziggo Sport pakt uit voor kampioenskraker El Clásico: Barcelona - Real Madrid
- Deze onderwerpen hoor je zondag in 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Groeiend succes voor Kai Merckx op JOE: extra show op vrijdagochtend
- Qmusic brengt K3 en Donnie samen voor het Foute Anthem van 2026
Multimedia SPOTLIGHT
-
Chemie spat van scherm in 'So You Think You Can Dance' -
'The Miniature Wife' is nu nieuw te zien op Streamz -
Er zijn nieuwe verleidsters op 'Temptation Island' -
Thomas Smith en Begijn le Bleu blikken terug op auditie 'SYTYCD' -
Bart De Wever ongewoon in 'A-typisch' -
'Heel Mijn Hart': Verliefdheid na verlies? -
Check nu de teaser van 'House of the Dragon' -
Annelies viert haar 25ste cosmetische ingreep met een Plastic is Fantastic-feest -
Deze talenten stoten door naar de liveshows van 'The Voice' -
Ward Lemmelijn toont geheim mentaal wapen -
Heeft Alex Callier een nieuwe zangeres voor Hooverphonic gevonden? -
Camilia Blereau doet Hugo Sigal schrikken in 'Familie' -
Bloeit er iets moois in 'So You Think You Can Dance'? -
Andy Peelman confronteert jonge ondernemer in 'Ze Zeggen Dat' -
Nieuw seizoen 'Alloo bij de Wegpolitie' bij VTM GO+ -
Cross Battles beloven vuurwerk in 'The Voice van Vlaanderen' -
Dit is de afvaller na de vijfde aflevering van 'De Mol' -
Nicky zoekt noodgedwongen grotere woning in 'Blind Gekocht' -
Repetitie loopt mis in 'So You Think You Can Dance' -
Dit is de releasedatum van 'Heartstopper Forever' -
Kijk vrijdag eerste studioshow van 'So You Think You Can Dance' -
Kijk nu de hilarische trailer van 'STRIKE!' op Streamz -
Aster Nzeyimana over zijn mediatransfer in 'Achter de Schermen' -
Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt' -
Kijk nu de trailer van het nieuwe seizoen 'Temptation Island' -
'Flashback' duikt in de wilde jaren van JIM -
Dit is de afvaller na aflevering 4 van De Mol -
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning -
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7'
Kijktip van de dag

Nog veertien dansers, of zeven duo's, zijn in de running. Van een zwoele paso doble tot een klassieke Weense wals: iedereen geeft het beste van zichzelf. De dansers trekken ook naar Carré in Amsterdam voor een inspirerend bezoek aan de musical 'West Side Story'.
'So You Think You Can Dance', om 19.55 uur op VTM.



































