Allerlaatste blind auditions in 'The Voice van Vlaanderen'

donderdag 29 december 2011

De voorlaatste aflevering van de 'Blind Auditions', vorige week vrijdag, kon tot nu 1.145.777 kijkers – met een piek van 1.329.619 kijkers – bekoren (live+5). Wat resulteert in een marktaandeel van 50,8 % (VVA 18-54). Vrijdag 30 december gaan coaches Natalia, Koen, Jasper en Alex voor de allerlaatste keer met hun rug naar het podium van 'The Voice van Vlaanderen' zitten voor de Blind Auditions. Het is voor hen hét moment van de waarheid. Welke talenten zullen hun teams vervolledigen?

De 20-jarige Charlotte (Brugge) en Karim (Antwerpen) zijn twee hartsvrienden die een zangcarrière wel zien zitten. 'Er is geen dag die voorbij gaat dat we niet over muziek of ‘The Voice’ praten de laatste maanden', vertelt Charlotte. 'Ik merk ook dat we heel veel steun hebben aan elkaar', vult Karim haar aan. 'Het is leuk om zo’n avontuur samen mee te maken'. Charlotte en Karim doen wel niet samen auditie, maar gaan allebei apart voor hun Blind Audition.


Yannie (38) uit Antwerpen groeide op met muziek en theater. Met de klassieker 'I Can't Stand the Rain' wil Yannie de coaches ervan overtuigen dat ze in de Battles hoort. Net als Yannie, doet Kenny (31) uit Turnhout mee aan 'The Voice' omdat het vooral om de stem gaat. De klassiek geschoolde Kenny kiest voor zijn Blind Audition dan ook een nummer uit zijn dagelijkse repertoire. 'Ik wil even het cliché doorbreken en totaal iets anders brengen', vertelt Kenny.

De zingende actrice Dorothy (27) waagt haar kans in de muziekwereld. Dorothy blijkt een echte duizendpoot op het vlak van acteren als zingen. Zo had ze de rol van 'de zingende kuisvrouw' in de één-reeks 'Oud België', maar was ze ook al aan het werk in tal van musicals. Nu doet ze net als alle anderen gewoon auditie voor vier omgedraaide stoelen in de hoop dat er ééntje omdraait.

Eley (29) uit Wilrijk is in het dagelijkse leven een timide man, maar op het podium leeft hij zich naar eigen zeggen volledig uit. Benieuwd of de coaches overtuigd zijn van zijn nummer ‘Stand By My Woman’ van Lenny Kravitz.

De 100-jarige buurvrouw van Silke (17) uit Deurne was het die haar overtuigde om deel te nemen aan 'The Voice van Vlaanderen'. Met het nummer 'Right to be Wrong' van Joss Stone wil Silke de raad van haar buurvrouw om alle kansen te grijpen in het leven omzetten in een ticket voor de Battles.

De 26-jarige meiden, Teresa uit Maasmechelen en Kimberley uit Mechelen staan met knikkende knieën op het podium van 'The Voice van Vlaanderen'. Slaagt één van hen erin om door te stoten naar de Battles? Of moeten ze al meteen de koffers pakken?

Ook de Gentse Els (31) hoopt op een plaats in het tweede stadium van 'The Voice van Vlaanderen', de Battles. 'Toen mensen me vroeger als ik klein was vroegen wat ik later wilde worden, was het antwoord altijd zangeres', vertelt ze. Nu probeert Els met 'I'm Not So Tough' van Ilse DeLange haar droom om zangeres te worden waar te maken.

De allerlaatste kandidate Nathalie (20) komt net als Els uit Gent. Naast haar studies van kunstwetenschappen vult Nathalie haar dagen met theater en muziek. 'Ik ga 'That Man' van Caro Emerald zingen', vertelt Nathalie voor haar auditie. Kan ze met dit jazzy nummer de fab four van 'The Voice van Vlaanderen' bekoren en een plaats in de Battles in de wacht slepen?

Na de auditie van Nathalie zitten de Blind Auditions erop. Maar begin december was er nog een ultieme kans om 'The Voice' te worden. Via een wedstrijd op Q-music werden de allerlaatste Wildcards weggeven. Uit enorm veel online audities op de website van Q-music werden 12 kandidaten uitgekozen om net zoals op televisie een blinde auditie te doen voor de vier coaches.

Het enige verschil met 'The Voice' op televisie was dat als de coaches, die in de radiostudio aanwezig waren, op hun knop drukten, ze meteen de kandidaat in hun team hadden. Snel zijn was dus meer dan ooit belangrijk...

De teams zijn gevormd en stomen zich klaar voor de onverbiddelijke Battles waarin het deelnemersaantal onverbiddelijk gehalveerd wordt. Maar dat is voor volgende week vrijdag 6 januari 2012.

'The Voice van Vlaanderen', vrijdag 30 december om 21.00 uur op vtm.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: The Voice van Vlaanderen (vtm)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Heel Mijn Hart' (VTM GO+)

Tom, Isabelle, Jozefien, Elke en Gilles starten hun verblijf in het Zuid-Afrikaanse vakantiehuis met een gezellig aperitief om elkaar beter te leren kennen. Gilles gaat vervolgens suppen met Kaat en Isabelle gaat op een date vol avontuur met Bart.

'Heel Mijn Hart', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:05
    Chateau Planckaert
    21:10
    Reizen Waes: terug naar Oekraïne
  • 20:00
    Un prophète
    21:50
    Hacks
  • 20:00
    Geen uitzending
    20:15
    VRT NWS journaal met VGT
  • 19:55
    Heel Mijn Hart
    21:05
    Medisch Centrum West
  • 19:55
    Men in Black: International
    21:55
    Smeris
  • 20:05
    How I Met Your Mother
    20:35
    Scent of a Woman
  • 19:40
    All New Traffic Cops
    22:30
    Donnie Brasco
  • 19:45
    ER
    00:30
    Suits
  • 19:55
    Drie mannen onder een dak
    20:30
    SUPER 50
  • 20:00
    Chateau Meiland La Dolce Vita
    21:00
    De Grannies van Amsterdam
  • 19:30
    Criminal Minds
    20:25
    CIA
  • 20:05
    3rd Rock From the Sun
    20:35
    The Meg
  • 19:45
    Komen Eten
    20:35
    Junior Bake Off Vlaanderen
  • 19:30
    Killer at the Crime Scene
    20:30
    The Mysterious Murder Of Ann Heron
  • 19:47
    Z-Weekoverzicht
    20:21
    Trends Talk
  • 20:01
    De perfecte tuin
    20:20
    Sunset Boulevard
  • 19:50
    Vlaamse Klassiekers
    20:40
    Taste of Australia met Hayden Quinn
  • 20:00
    Wild Cherry
    21:05
    All Creatures Great and Small
  • 20:00
    Family Guy
    20:55
    From
  • 20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
    20:25
    Nieuw Nederland
  • 19:25
    Vroege Vogels
    20:15
    Attenborough: Kingdom
  • 19:45
    3 op Reis: De reis van je leven
    20:30
    Parels voor de zwijnen