'Alleen Elvis Blijft Bestaan' zaterdag met Ish Ait Hamou

vrijdag 18 november 2022
Foto: TVvisie - © Nico De Freyn 2020

Het minste wat je van Ish Ait Hamou kan zeggen, is dat hij veelzijdig, getalenteerd en gedreven is, én ​ het prototype van de selfmade man.

Vlaanderen leert hem kennen als jurylid van het VTM-programma 'So You Think You Can Dance'. Maar dan heeft hij al een heel traject afgelegd als internationaal danser en choreograaf.


Zijn eerste dansmoves zet Ish in een breakdance crew die hij opricht met vrienden in Vilvoorde. Dansen wordt steeds belangrijker en Ish gaat dromen van een carrière als choreograaf. Hij werkt voor een groot sneaker merk en tourt de wereld rond met Hadise.

Maar Ish heeft nog veel talenten. Van jongs af aan schrijft hij verhalen en droomt hij ervan om ooit een film te maken. In de luwte van zijn dans- en televisiewerk schrijft hij Hard hart, een roman. Het duurt tot zijn derde boek, Als je iemand verliest die je niet kan verliezen, voor hij van een producer groen licht krijgt om er een kortfilm van te maken, 'Klem'. Hij schrijft zelf het scenario en staat in voor de regie.

Met zijn ​ voorstelling, 'Aangenaam, ik ben Ish', gaat hij het podium op en vertelt hij over de kracht van verhalen, de zoektocht naar identiteit en de moeilijkheden van onze samenleving. Hij krijgt erkenning voor zijn rol als verbinder en verhalenverteller. Ish ontvangt het ereteken van de Vlaamse gemeenschap, bedoeld voor mensen die 'dankzij hun werk belangrijk zijn voor het imago van Vlaanderen'.

En hij blijft zichtzelf uitvinden. Momenteel schrijft hij scenario’s en wie weet komt er dan toch die langspeelfilm. Redenen genoeg om hard uit te kijken naar de beelden die Ish inspireren.

'Alleen Elvis Blijft Bestaan', zaterdag 19 november om 22.00 uur op Canvas.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Telefacts Zomer' - Birgit Van Mol (VTM)

Een vader en zoon uit de UK, Andrew en Macauly Dodd, willen veel geld verdienen. Ze rollen de business van de illegale steroïden in: importeren grondstoffen, bouwen een lab en een dsitributienetwerk op. Heel lang gaat het goed, tot ze opgepakt worden en de cel in vliegen. Ze vertellen uitgebreid hoe ze te werk zijn gegaan en welke mensen ze allemaal gebruikt hebben om hun doel te bereiken.

'Telefacts Zomer', om 21.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:00
    Villa Politica
    15:30
    Sporza: Giro d'Italia Vrouwen 2026
  • 13:00
    Lentebeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 14:15
    Ellie de olifant
    14:20
    Sarah zingt
  • 14:15
    Wittekerke
    15:15
    The Good Doctor
  • 13:40
    Project Runway
    14:30
    Urk!
  • 09:20
    Geen uitzending
    15:20
    The Goldbergs
  • 13:00
    Geen uitzending
    14:40
    Ultimate Police Interceptors
  • 08:45
    Geen uitzending
    16:05
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    15:10
    Geen uitzending
  • 14:05
    De Container Cup
    14:45
    Komen Eten
  • 14:15
    Matlock
    16:05
    This Is Us
  • 13:40
    The First 48
    14:35
    Seal Team
  • 14:10
    A la carte
    14:35
    Beach Barbecue
  • 13:45
    Killer at the Crime Scene
    14:35
    Snapped
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 14:09
    De perfecte tuin
    14:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 13:40
    Becoming Meewis
    14:25
    Lekker Messy
  • 14:05
    Grantchester
    15:05
    Murdoch Mysteries
  • 13:35
    Law & Order: Special Victims Unit
    15:10
    Scrubs
  • 14:15
    NOS Journaal
    16:05
    Pauw & De Wit
  • 14:15
    Kunststof
    15:10
    Tussen Kunst en Kitsch Extra
  • 14:15
    SamSam
    14:25
    Molmans