'Alleen Elvis Blijft Bestaan' zaterdag met Ish Ait Hamou

vrijdag 18 november 2022
Foto: TVvisie - © Nico De Freyn 2020

Het minste wat je van Ish Ait Hamou kan zeggen, is dat hij veelzijdig, getalenteerd en gedreven is, én ​ het prototype van de selfmade man.

Vlaanderen leert hem kennen als jurylid van het VTM-programma 'So You Think You Can Dance'. Maar dan heeft hij al een heel traject afgelegd als internationaal danser en choreograaf.


Zijn eerste dansmoves zet Ish in een breakdance crew die hij opricht met vrienden in Vilvoorde. Dansen wordt steeds belangrijker en Ish gaat dromen van een carrière als choreograaf. Hij werkt voor een groot sneaker merk en tourt de wereld rond met Hadise.

Maar Ish heeft nog veel talenten. Van jongs af aan schrijft hij verhalen en droomt hij ervan om ooit een film te maken. In de luwte van zijn dans- en televisiewerk schrijft hij Hard hart, een roman. Het duurt tot zijn derde boek, Als je iemand verliest die je niet kan verliezen, voor hij van een producer groen licht krijgt om er een kortfilm van te maken, 'Klem'. Hij schrijft zelf het scenario en staat in voor de regie.

Met zijn ​ voorstelling, 'Aangenaam, ik ben Ish', gaat hij het podium op en vertelt hij over de kracht van verhalen, de zoektocht naar identiteit en de moeilijkheden van onze samenleving. Hij krijgt erkenning voor zijn rol als verbinder en verhalenverteller. Ish ontvangt het ereteken van de Vlaamse gemeenschap, bedoeld voor mensen die 'dankzij hun werk belangrijk zijn voor het imago van Vlaanderen'.

En hij blijft zichtzelf uitvinden. Momenteel schrijft hij scenario’s en wie weet komt er dan toch die langspeelfilm. Redenen genoeg om hard uit te kijken naar de beelden die Ish inspireren.

'Alleen Elvis Blijft Bestaan', zaterdag 19 november om 22.00 uur op Canvas.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Wanneer een van haar vroegere patiënten terugkeert naar Med, ontdekt Goodwin dat tijd niet alle wonden heelt. Frost en Charles behandelen een patiënt die worstelt met zijn seksualiteit. Lenox en Abrams werken aan het redden van een vrouw die al twintig jaar in coma ligt.

'Chicago Med', om 22.10 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:55
    De Warmste Week
    01:05
    VRT NWS laat
  • 16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
    06:00
    De Warmste Week
  • 16:25
    Draken: Rijders van Berk
    05:05
    Geen uitzending
  • 16:30
    Gerben & Steffi De Leven
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 13:30
    WK Darts 2026
    01:00
    Geen uitzending
  • 15:35
    Dear Santa
    06:00
    Qmusic
  • 16:25
    Zorro
    00:45
    Xena: Warrior Princess
  • 16:10
    Jingle All the Way to Love
    23:50
    Engaged by Christmas
  • 16:15
    Geen uitzending
    01:05
    SOS Piet
  • 16:00
    The Savoy
    01:20
    Huizenjagers
  • 16:15
    Grey's Anatomy
  • 15:55
    NCIS: Los Angeles
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 15:05
    It's a Christmas Thing
  • 15:40
    World's Most Evil Killers
  • 15:00
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 16:26
    Mijn tuin
    00:00
    Oh What A Night
  • 16:10
    Chris Cooks Cymru
    01:25
    Bon Appetit
  • 16:05
    Twelve Dates 'Til Christmas
  • 15:50
    Below Deck Mediterranean
    06:40
    Storage Wars
  • 15:25
    De Gezonken Meesters
    01:15
    NOS Journaal
  • 16:10
    Kook mee met MAX
    01:00
    Nieuwsuur
  • 15:30
    Kerstmis in Schoenmakerssteeg
    05:00
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal