'Alleen Elvis Blijft Bestaan' zaterdag met Ish Ait Hamou

vrijdag 18 november 2022
Foto: TVvisie - © Nico De Freyn 2020

Het minste wat je van Ish Ait Hamou kan zeggen, is dat hij veelzijdig, getalenteerd en gedreven is, én ​ het prototype van de selfmade man.

Vlaanderen leert hem kennen als jurylid van het VTM-programma 'So You Think You Can Dance'. Maar dan heeft hij al een heel traject afgelegd als internationaal danser en choreograaf.


Zijn eerste dansmoves zet Ish in een breakdance crew die hij opricht met vrienden in Vilvoorde. Dansen wordt steeds belangrijker en Ish gaat dromen van een carrière als choreograaf. Hij werkt voor een groot sneaker merk en tourt de wereld rond met Hadise.

Maar Ish heeft nog veel talenten. Van jongs af aan schrijft hij verhalen en droomt hij ervan om ooit een film te maken. In de luwte van zijn dans- en televisiewerk schrijft hij Hard hart, een roman. Het duurt tot zijn derde boek, Als je iemand verliest die je niet kan verliezen, voor hij van een producer groen licht krijgt om er een kortfilm van te maken, 'Klem'. Hij schrijft zelf het scenario en staat in voor de regie.

Met zijn ​ voorstelling, 'Aangenaam, ik ben Ish', gaat hij het podium op en vertelt hij over de kracht van verhalen, de zoektocht naar identiteit en de moeilijkheden van onze samenleving. Hij krijgt erkenning voor zijn rol als verbinder en verhalenverteller. Ish ontvangt het ereteken van de Vlaamse gemeenschap, bedoeld voor mensen die 'dankzij hun werk belangrijk zijn voor het imago van Vlaanderen'.

En hij blijft zichtzelf uitvinden. Momenteel schrijft hij scenario’s en wie weet komt er dan toch die langspeelfilm. Redenen genoeg om hard uit te kijken naar de beelden die Ish inspireren.

'Alleen Elvis Blijft Bestaan', zaterdag 19 november om 22.00 uur op Canvas.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT1 logo

André probeert Luc met een geschenk aan zijn kant te krijgen. Rudy's pogingen om opnieuw een goede beenhouwer te worden, zijn niet echt succesvol. Joepie, de hond van de familie, zorgt ervoor dat Luc en Rudy een andere kant van André leren kennen.

'Van Vlees en Bloed', om 21.30 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:55
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:55
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 21:45
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 05:15
    Geen uitzending
    06:15
    Kabouter Plop
  • 03:10
    Geen uitzending
    12:05
    Urk!
  • 04:30
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:40
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:05
    Geen uitzending
    15:35
    Baywatch
  • 00:55
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:30
    De Tafel van de Week
  • 05:00
    Geen uitzending
    05:55
    This Is Us
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:15
    Two and a Half Men
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:30
    Property Brothers
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:20
    My Life is Murder
  • 04:05
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:17
    Zo doe je het!
    05:55
    Sixties To Six
  • 04:55
    Becoming Meewis
    02:20
    Snel, Makkelijk & Lekker
  • 05:10
    Midsomer Murders
    03:10
    Six Four
  • 05:10
    Below Deck Mediterranean
    02:15
    Law & Order: Organized Crime
  • 02:40
    NOS Journaal
    03:15
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 02:05
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 03:20
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    02:50
    NOS Studio Sport Voetbal