'Alleen Elvis Blijft Bestaan' zaterdag met Ish Ait Hamou

vrijdag 18 november 2022
Foto: TVvisie - © Nico De Freyn 2020

Het minste wat je van Ish Ait Hamou kan zeggen, is dat hij veelzijdig, getalenteerd en gedreven is, én ​ het prototype van de selfmade man.

Vlaanderen leert hem kennen als jurylid van het VTM-programma 'So You Think You Can Dance'. Maar dan heeft hij al een heel traject afgelegd als internationaal danser en choreograaf.


Zijn eerste dansmoves zet Ish in een breakdance crew die hij opricht met vrienden in Vilvoorde. Dansen wordt steeds belangrijker en Ish gaat dromen van een carrière als choreograaf. Hij werkt voor een groot sneaker merk en tourt de wereld rond met Hadise.

Maar Ish heeft nog veel talenten. Van jongs af aan schrijft hij verhalen en droomt hij ervan om ooit een film te maken. In de luwte van zijn dans- en televisiewerk schrijft hij Hard hart, een roman. Het duurt tot zijn derde boek, Als je iemand verliest die je niet kan verliezen, voor hij van een producer groen licht krijgt om er een kortfilm van te maken, 'Klem'. Hij schrijft zelf het scenario en staat in voor de regie.

Met zijn ​ voorstelling, 'Aangenaam, ik ben Ish', gaat hij het podium op en vertelt hij over de kracht van verhalen, de zoektocht naar identiteit en de moeilijkheden van onze samenleving. Hij krijgt erkenning voor zijn rol als verbinder en verhalenverteller. Ish ontvangt het ereteken van de Vlaamse gemeenschap, bedoeld voor mensen die 'dankzij hun werk belangrijk zijn voor het imago van Vlaanderen'.

En hij blijft zichtzelf uitvinden. Momenteel schrijft hij scenario’s en wie weet komt er dan toch die langspeelfilm. Redenen genoeg om hard uit te kijken naar de beelden die Ish inspireren.

'Alleen Elvis Blijft Bestaan', zaterdag 19 november om 22.00 uur op Canvas.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT 1 logo

Italië, 1948. De tienjarige Rocco groeit op in een bergdorp in Calabrië, tot zijn vader Salvatore, die in de steenkoolmijnen in België werkt, op een dag beslist om zijn gezin te laten overkomen naar Waterschei. Zo komt de jonge Rocco in Limburg terecht, in een vreemde omgeving met een rare taal en een andere cultuur. Rocco wil zijn zoals de andere jongeren en iets betekenen in het leven. Als rebellerende jongeman zoekt hij tegen de wil en overtuiging van zijn vader een uitweg in de muziek én in de liefde.

'Marina', film uit 2013 met oa. Matteo Simoni en Evelien Bosmans, om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 12:30
    Blokken
    13:00
    VRT NWS journaal 13u
  • 12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
    13:00
    Winterbeelden
  • 12:50
    Mega Mindy
    13:15
    Monster Shaker
  • 12:20
    Sara
    13:00
    VTM Nieuws (13 uur)
  • 10:45
    Geen uitzending
    14:00
    Helicopter ER
  • 11:45
    Geen uitzending
    14:40
    S.W.A.T.
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:50
    All New Traffic Cops
  • 08:55
    Geen uitzending
    16:05
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    15:20
    Geen uitzending
  • 12:05
    De Tafel van Gert
    13:15
    Komen Eten
  • 12:40
    NCIS
    13:30
    C.S.I. New York
  • 12:35
    Evil
    13:35
    Meg 2: The Trench
  • 12:10
    Chateau Meiland
    13:00
    Botched
  • 12:15
    Shatterred Vows
    13:45
    Forensic Files II
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 12:50
    De ambachter
    13:00
    Geen Nieuws - Goed Nieuws
  • 12:45
    Loďc: Zot van Koken
    13:05
    De Sterrenkaart - Nederland
  • 12:55
    Murdoch Mysteries
    13:50
    Sister Boniface Mysteries
  • 12:05
    NCIS: Los Angeles
    13:00
    The Real Housewives of Beverly Hills
  • 12:45
    NOS Journaal
    13:20
    Bak mee met MAX
  • 12:25
    Andere Tijden Kort
    13:00
    NOS Journaal
  • 12:55
    Geitje voor een karweitje
    13:05
    Zin in Zappelin