'Alleen Elvis Blijft Bestaan' zaterdag met Ish Ait Hamou

vrijdag 18 november 2022
Foto: TVvisie - © Nico De Freyn 2020

Het minste wat je van Ish Ait Hamou kan zeggen, is dat hij veelzijdig, getalenteerd en gedreven is, én ​ het prototype van de selfmade man.

Vlaanderen leert hem kennen als jurylid van het VTM-programma 'So You Think You Can Dance'. Maar dan heeft hij al een heel traject afgelegd als internationaal danser en choreograaf.


Zijn eerste dansmoves zet Ish in een breakdance crew die hij opricht met vrienden in Vilvoorde. Dansen wordt steeds belangrijker en Ish gaat dromen van een carrière als choreograaf. Hij werkt voor een groot sneaker merk en tourt de wereld rond met Hadise.

Maar Ish heeft nog veel talenten. Van jongs af aan schrijft hij verhalen en droomt hij ervan om ooit een film te maken. In de luwte van zijn dans- en televisiewerk schrijft hij Hard hart, een roman. Het duurt tot zijn derde boek, Als je iemand verliest die je niet kan verliezen, voor hij van een producer groen licht krijgt om er een kortfilm van te maken, 'Klem'. Hij schrijft zelf het scenario en staat in voor de regie.

Met zijn ​ voorstelling, 'Aangenaam, ik ben Ish', gaat hij het podium op en vertelt hij over de kracht van verhalen, de zoektocht naar identiteit en de moeilijkheden van onze samenleving. Hij krijgt erkenning voor zijn rol als verbinder en verhalenverteller. Ish ontvangt het ereteken van de Vlaamse gemeenschap, bedoeld voor mensen die 'dankzij hun werk belangrijk zijn voor het imago van Vlaanderen'.

En hij blijft zichtzelf uitvinden. Momenteel schrijft hij scenario’s en wie weet komt er dan toch die langspeelfilm. Redenen genoeg om hard uit te kijken naar de beelden die Ish inspireren.

'Alleen Elvis Blijft Bestaan', zaterdag 19 november om 22.00 uur op Canvas.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Het is 1976. De zomer is heet en zwoel. Ondertussen draait het terras van café De sportvriend op volle toeren. Willy baat dat café al jaren uit, samen met zijn middelste zoon Achiel. Zijn oudste zoon Arthur is vooral bezig met muziek en probeert door te breken met zijn rockbandje. Maar Willy's hoop is vooral gevestigd op zijn jongste zoon en oogappel Albert. Hij zou dit jaar de kermiskoers wel eens kunnen winnen. Maar dan komt de mysterieuze Barbara in het dorp wonen.

'Vergeet Barbara', om 20.00 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:15
    Lou
    07:00
    De week van Karrewiet met VGT
  • 01:50
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2 Top 2000
  • 06:20
    Sarah: Sokpop en de klanken
    06:00
    Tik Tak
  • 06:20
    LEGO Friends: The Next Chapter
    07:25
    Hallo K3
  • 03:10
    Geen uitzending
    07:15
    Filthy House SOS
  • 00:50
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 02:05
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:00
    JOE XMAS
    05:30
    The Santa Class
  • 06:00
    Joe
    00:25
    The X-Files
  • 05:00
    Play kerst haardvuur 2025
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:00
    Play kerst haardvuur 2025
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:00
    Play kerst haardvuur 2025
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:00
    Play kerst haardvuur 2025
    06:55
    De Eregast
  • 05:00
    Play kerst haardvuur 2025
    07:05
    Cold Case
  • 04:00
    Herhalingslus
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:07
    Het zelfbouwhuis
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:15
    De Chalet, Hollandse Maatjes
    06:40
    Chris Cooks Cymru
  • 06:00
    Mrs Sidhu Investigates
    01:20
    London Kills
  • 06:20
    Make You Laugh Out Loud
    06:45
    Shipping Wars
  • 05:55
    MINDF*CK Kerstspecial
    07:00
    NOS Journaal 07.00 uur
  • 01:30
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 06:20
    Pettenpret
    07:00
    Sneeuwpret