Alarmfase rood voor de bondgenoten in 'De Verraders' en houdt het pact van wagon 1 stand?

Alarmfase rood voor de bondgenoten in 'De Verraders'. Na de veelbesproken moord op Astrid en de verbanning van Dirk tuimelt het aantal trouwe bondgenoten zienderogen naar beneden.
Op maandag 14 maart zullen er na een nieuwe koelbloedige moord nog maar 6 bondgenoten in de running zijn en dat is een pluim op de hoed van verraders Jamie-Lee, Loïc en Walter. Jamie-Lee maakte er echter geen geheim van dat zij het pact van wagon 1 wil opblazen en dat is niet naar de zin van Walter. Zet zij haar plan tegen hem door of zetten de verraders hun zegetocht verder? De bondgenoten zullen alleszins dringend een manier moeten vinden om het tij te doen keren.
De deelnemers ontwaken maandag met een verrassing wanneer Staf Coppens de ontbijtzaal binnenwandelt. 'Vanochtend wordt geen ochtend zoals een andere', kondigt hij aan. 'Jullie hadden verwacht dat er nog een aantal kandidaten zouden binnenwandelen, maar niets is minder waar. Ik heb slecht nieuws. Er is weer iemand vermoord. En nog slechter nieuws: er zijn drie andere kandidaten ontvoerd. Het plan is dat jullie naar hen op zoek gaan. Het eerste team dat hen vindt, wint zilver voor de kijkers en toegang tot de wapenkamer, samen met de ontvoerden. Ik zou normaal vragen om jullie op te delen in drie teams, maar ook dat is vannacht eigenlijk al gebeurd door de verraders…'
Na de missie bereiden de deelnemers zich voor op een spannende ronde tafel. In de aanloop daar naartoe lijkt Niels het licht gezien te hebben en is hij overtuigd dat Walter een verrader is. 'De kopman van het andere team is Walter, de superknecht is Hannelore en Loïc gaat de bidon halen op en af naar de auto', klinkt het. Jamie-Lee ziet in hem de ideale compagnon om de frontale aanval op haar collega-verrader in te zetten. 'Hij denkt dat ík meega in zíjn verhaal, maar eigenlijk gaat híj mee in míjn verhaal', reageert ze. Niels wil de ronde tafel volledig naar zich toetrekken met 'een pleidooi van drie bladzijden'. Krijgt hij de anderen aan zijn zijde en vormt er zich een meerderheid tegen Walter?
'De Verraders', maandag 14 maart om 20.35 uur bij VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Gene Paniek!': Philippe Geubels helpt als angstcoach Vlamingen omgaan met hun angsten
- Van wereldcrisis tot wijkbeleid: 'Kiespijn' onderzoekt wat er écht te kiezen valt
- 'Je Zal Het Maar Hebben Junior' terug met nieuw seizoen
- VRT en Kom op tegen Kanker vormen 'Het Grootste Lichtpunt tegen Kanker'
- Gert Verhulst steeds nadrukkelijker in beeld als overnemer van Play
- Housewife Kiki zorgt voor spanning in 'Stukken Van Mensen': 'Ik zie twee mensen enorm zenuwachtig!'
- Defensieminister Ruben Brekelmans bij Rick Nieman in 'WNL Op Zondag'
- Dit zie je deze week in 'Florentina' - PREVIEW
- Dit zie je deze week in 'Thuis' - PREVIEW
- Dit zie je deze week in 'Familie' - PREVIEW
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanuit Cafe Bistro Rijnbar
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- KRO-NCRV's 'Pointer' over de gevaren van AI-chatapps
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- NPO Klassiek geeft startschot voor 'Filmmuziek Top 400': stembus geopend
Multimedia SPOTLIGHT
-
Poetshulp Michelle brengt opera naar 'The Voice' -
Netflix onthult trailer van 'Peaky Blinders: The Immortal Man' -
Sam Gooris doet meteen 'een Sammeke' -
Kijk nieuwe afleveringen van 'Lil" Kleine: Geen Rem' op Prime Video -
Kijk vanaf 3 maart naar 'De Box' -
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'? -
Wat doet Jonathan Medart in de backstage van 'The Voice'? -
De tweede Lach van JOE is geraden! -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Ruzie bij de Badi’s in 'Konvooi' -
Vanaf dan zie je 'Rooster' op HBO Max -
Verrassing van formaat in 'Stukken Van Mensen' -
Nieuw seizoen van 'Komen Eten' op Play! -
Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO' -
Hilarisch! Familie Gooris waagt zich aan de doedelzak. -
De coaches trappen 'The Voice' zélf zingend op gang -
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video -
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job' -
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie -
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance'
Kijktip van de dag

Het is 1 april, een hoogdag voor Xavier. Zijn aprilgrappen worden echter door weinigen gesmaakt. Hij probeert Fernand een poets te bakken door verkleed als Arabier voor veel geld een duif van hem te kopen. Hij krijgt echter al snel de rekening gepresenteerd. Bieke wil een nieuwe account binnenhalen en besluit de verantwoordelijke te verleiden. Ze zegt Marc dat het een aprilgrap is. Ook zij krijgt het deksel op haar neus.
'FC De Kampioenen', om 20.20 uur op VRT 1.



































