Aftellen naar de live finale van 'Mijn Restaurant!'

woensdag 28 mei 2008

In restaurants Exquisa en d' Hoogeschool is het aftellen naar de grote finale begonnen. Yanaïka en Stephanie en Jelle en Micheline eten nog samen met hun personeel, en er worden geschenkjes uitgewisseld. Beide duo's houden ook nog een emotionele toespraak. Voor de meisjes uit Limburg komt het er gewoon op neer dat ze wel moéten winnen: ze kunnen zelf nooit voldoende geld ophoesten om hun Exquisa later over te nemen.

V


ier maanden nadat vijf duo's de sleutels van een pand kregen dat ze tot een restaurant moesten omtoveren, komen we eindelijk te weten welk duo 'Mijn Restaurant!' wint. Het wordt of het koppeltje Yanaïka en Stephanie uit Hasselt met hun restaurant Exquisa of Jelle en zijn moeder Micheline, die in Leuven restaurant d' Hoogeschool openhouden.

De finale vindt live plaats, met gastpresentatoren Katleen Peeraer en Tim Verheyden in de restaurants in Leuven en Hasselt. Rani Deconick zal tijdens de finale het eindresultaat van de stemming krijgen van de gerechtsdeurwaarder, en samen met juryleden Christel Cabanier, Dirk De Prins en Peter Goossens met de helikopter naar het winnende restaurant vliegen.

De duo's uit Leuven en Hasselt zullen, samen met hun personeel, vrienden en familie, alles live kunnen volgen via de televisieschermen in hun restaurant. En voor ze weten of ze hun eigen restaurant winnen of niet, zullen Yanaïka en Stephanie en Jelle en Micheline nog enkele speciale boodschappen krijgen... én zullen er enkele nooit eerder vertoonde scènes van de duo's worden uitgezonden.

Daarna weten zij én de trouwe kijkers van 'Mijn Restaurant!' welk duo hun eigen restaurant wint.

'Mijn Restaurant!', donderdag 29 mei 2008 om 21.30 uur op vtm.

TV-Visie Poll: Wie wint zijn eigen restaurant? Leuven of Hasselt?
 Stem NU! 

DOSSIER: Mijn Restaurant

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Ze Zeggen Dat' (VTM)

Ziekenhuizen voeren vaker een alcoholverbod in, maar hoeveel wordt er gedronken op plaatsen waar er geen verbod geldt? Met Imke Courtois en Thomas Buffel test Dina voetbalmythes, terwijl Andy onderzoekt wat helpt tegen een lookadem. En wie laat zich digitaal misleiden?

'Ze Zeggen Dat', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:00
    Lentebeelden
    12:10
    Dagelijkse kost
  • 09:00
    Lentebeelden
    12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
  • 11:25
    Sarah speelt
    11:30
    Mironins
  • 09:45
    Geen uitzending
    11:50
    Familie
  • 10:40
    Geen uitzending
    13:30
    MasterChef Australië - Back to Win
  • 09:00
    Geen uitzending
    11:30
    The Goldbergs
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:30
    Police Interceptors
  • 08:50
    Geen uitzending
    16:00
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    15:10
    Geen uitzending
  • 11:00
    Geen uitzending
    11:55
    Huizenjagers
  • 11:25
    The Rookie
    12:10
    FBI
  • 11:25
    Geen uitzending
    12:25
    Borderforce USA: The Bridges
  • 11:25
    Masterchef USA
    12:15
    Chateau Meiland
  • 11:10
    World's Most Evil Killers
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 11:16
    Zo doe je het!
    11:55
    5-voor-12
  • 11:00
    De Garde van Gert
    11:30
    Taste of Australia met Hayden Quinn
  • 11:05
    Death in Paradise
    12:10
    Ghosts
  • 11:25
    First Dates Australia
    12:20
    Scrubs
  • 11:15
    Tijd voor Max
    12:00
    NOS Journaal
  • 11:20
    BinnensteBuiten
    12:00
    NOS Journaal
  • 11:20
    Zin in Zappelin
    11:35
    Ziggy en de Zootram