Aftasten, ontspannen en eerste openhartige gesprekken in 'Blind Getrouwd'

zondag 25 september 2022
Foto: VTM - © DPG Media 2022

In de aflevering van 26 september vertrekken de vier koppels samen op huwelijksreis naar Bodrum in Turkije. Hier gaan ze een week genieten van zon, zee en van elkaar.

Wanneer de avond valt gaan de koppels voor de eerste keer dineren met z’n tweeën. Florence en Jiri maken het gezellig op hun privé terras. 'Het is nog wat afwachten en heel voorzichtig naar elkaar toegroeien', vertelt Jiri. 'Ik ben geen player, totaal niet. Ik wil er echt voor gaan en liever wat meer tijd nemen om een goede basis te leggen dan te snel te gaan.' Die aanpak valt in goede aarde bij Florence die haar kersverse echtgenoot ook op haar eigen rustige tempo wil ontdekken.


Jana en Christiaan zoeken na een dagje zee en strand een restaurantje op en plots beseft Christiaan: 'Ik ben nog nooit zo lang met een vrouw aan één stuk door samen geweest!'. 'Oh, da’s waar!', beseft ook Jana. 'En je leeft nog? Wauw!' Jana weet dat Christiaan nog nooit een relatie heeft gehad en apprecieert zijn oprechtheid. 'In het normale leven beleef je deze momenten pas nadat je elkaar al een paar keer hebt gezien. Maar nu leert hij me kennen en moet hij al direct 24u op 24u bij mij zijn. Het feit dat hij aangeeft dat hij zich goed voelt, dat is één van de mooiste complimenten die je kan krijgen', glundert ze.

Bij Joren en Lien verloopt hun eerste etentje samen iets stroever. Joren probeert een conversatie te voeren maar Lien geeft toe dat ze amper kan functioneren door haar vermoeidheid.

Na een goede nachtrust polst Lien naar zijn mindere kantjes. Eén ervan ontdekte ze zelf al: ze heeft er wat moeite mee dat hij altijd zo actief is terwijl zij rustmomenten nodig heeft. 'Dat was de nagel op de kop maar ik ben daar eigenlijk heel blij om', geeft Joren toe. 'Ze geeft het probleem aan en dat is perfect! Én een ideale basis om op verder te bouwen', klinkt het vol vertrouwen.


Na een dag vol actie sluiten Brecht en Dziubi af met een diner in het resort. Ze praten heel open over hun coming out. Voor beiden geen evidente periode in hun leven. Vooral Dziubi kreeg het hard te verduren: hij werd zwaar gepest en zelfs fysiek aangevallen. Het wordt een bijzonder emotioneel gesprek.

'Blind Getrouwd', maandag 26 september om 20.35 uur bij VTM en ook op VTM GO.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Ann Tuts als Doortje in 'F.C. De Kampioenen'

Pascale zou graag eens alleen zijn met Maurice en stelt hem voor om samen een weekendje weg te gaan. Maurice kan echter niet omdat hij zijn moeder niet alleen kan laten. Fernand zet Boma aan om Pascale mee te nemen naar Spanje. Hij hoopt zo Maurice te ontmoedigen nog in het café te komen. Pascale stemt toe, maar enkel om Maurice jaloers te maken en het er eens goed van te nemen. Carmen heeft een auditie gedaan voor een film en heeft een hoofdrol gekregen.

'FC De Kampioenen', om 20.10 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 16:05
    Flikken Maastricht
    16:55
    Dierendokters 24/7
  • 16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
    17:40
    De Zevende Dag
  • 16:15
    Robin Hood
    16:25
    De Marsupilami's
  • 16:15
    America's Funniest Home Videos
  • 16:10
    Blind Getrouwd Nieuw-Zeeland
    17:10
    My Kitchen Rules
  • 15:20
    Return to the Blue Lagoon
    17:10
    9-1-1
  • 15:40
    Most Daring
    16:30
    Cheers
  • 15:55
    Matlock
    16:50
    Suits
  • 16:10
    Geen uitzending
    16:45
    Wat nu weer?
  • 16:00
    Oogappels
    17:10
    Lang Leve de Liefde
  • 14:30
    The Sisterhood of the Traveling Pants 2
    16:25
    This Is Us
  • 15:50
    Pawn Stars
    16:50
    Two and a Half Men
  • 16:10
    Property Brothers
    17:05
    Come Dine with Me: The Professionals
  • 16:15
    The Body Next Door
    18:50
    Killer at the Crime Scene
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 16:02
    Kan ik het ook?
    16:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 15:45
    Apero - Dining
    16:20
    Toasted!
  • 16:00
    The Doctor Blake Mysteries
    17:10
    Death in Paradise
  • 16:10
    American Housewife
    17:00
    Below Deck
  • 16:05
    Tussen Kunst en Kitsch
    17:00
    NOS Journaal in Makkelijke Taal
  • 16:10
    Kook mee met MAX
    16:25
    NOS Veteranendag
  • 15:55
    Peter Pan
    16:20
    Jungle Book