Aftasten, ontspannen en eerste openhartige gesprekken in 'Blind Getrouwd'

In de aflevering van 26 september vertrekken de vier koppels samen op huwelijksreis naar Bodrum in Turkije. Hier gaan ze een week genieten van zon, zee en van elkaar.
Wanneer de avond valt gaan de koppels voor de eerste keer dineren met z’n tweeën. Florence en Jiri maken het gezellig op hun privé terras. 'Het is nog wat afwachten en heel voorzichtig naar elkaar toegroeien', vertelt Jiri. 'Ik ben geen player, totaal niet. Ik wil er echt voor gaan en liever wat meer tijd nemen om een goede basis te leggen dan te snel te gaan.' Die aanpak valt in goede aarde bij Florence die haar kersverse echtgenoot ook op haar eigen rustige tempo wil ontdekken.
Jana en Christiaan zoeken na een dagje zee en strand een restaurantje op en plots beseft Christiaan: 'Ik ben nog nooit zo lang met een vrouw aan één stuk door samen geweest!'. 'Oh, da’s waar!', beseft ook Jana. 'En je leeft nog? Wauw!' Jana weet dat Christiaan nog nooit een relatie heeft gehad en apprecieert zijn oprechtheid. 'In het normale leven beleef je deze momenten pas nadat je elkaar al een paar keer hebt gezien. Maar nu leert hij me kennen en moet hij al direct 24u op 24u bij mij zijn. Het feit dat hij aangeeft dat hij zich goed voelt, dat is één van de mooiste complimenten die je kan krijgen', glundert ze.
Bij Joren en Lien verloopt hun eerste etentje samen iets stroever. Joren probeert een conversatie te voeren maar Lien geeft toe dat ze amper kan functioneren door haar vermoeidheid.
Na een goede nachtrust polst Lien naar zijn mindere kantjes. Eén ervan ontdekte ze zelf al: ze heeft er wat moeite mee dat hij altijd zo actief is terwijl zij rustmomenten nodig heeft. 'Dat was de nagel op de kop maar ik ben daar eigenlijk heel blij om', geeft Joren toe. 'Ze geeft het probleem aan en dat is perfect! Én een ideale basis om op verder te bouwen', klinkt het vol vertrouwen.
Na een dag vol actie sluiten Brecht en Dziubi af met een diner in het resort. Ze praten heel open over hun coming out. Voor beiden geen evidente periode in hun leven. Vooral Dziubi kreeg het hard te verduren: hij werd zwaar gepest en zelfs fysiek aangevallen. Het wordt een bijzonder emotioneel gesprek.
'Blind Getrouwd', maandag 26 september om 20.35 uur bij VTM en ook op VTM GO.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Mensen die stotteren, verkeersslachtoffers en personen met OCD: Philippe Geubels zoekt getuigen voor vierde seizoen van 'Taboe'
- Streamz Original ‘Putain’ wint de Ha! van HUMO 2025
- Suzy Hendrikx, pionier van VTM Nieuws, overleden
- KRO-NCRV maakt thema 'The Passion 2026' bekend en opent inschrijvingen voor kruisdragers
- Mis niets van de Olympische Winterspelen Milaan Cortina bij Sporza
- Limburgse ex-drugsbaron klapt uit de biecht over drugslozing
- Dit zie je dinsdag in 'Vier Handen op één Buik'
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Vrouw die vriendin van ex-partner aanviel staat terecht in derde aflevering van 'De Rechtbank'
- 'Focus' over de anticonceptiepil: Het gebruik daalt, is dat erg?
- NPO 3FM lanceert twee veelbelovende 3FM Talents tijdens Eurosonic Noorderslag
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Leeuwarden
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Q-dj’s Maarten & Dorothee verdubbelen het netto jaarloon van een Q-luisteraar in slechts 60 seconden
- Joris van den Berg wint Theo Koomen Award 2025
Multimedia SPOTLIGHT
-
'A Knight of the Seven Kingdoms' vanaf maandag te streamen op HBO Max -
Zelfs de bus heeft twee gezichten in 'Bestemming X' -
Even slikken voor Bart Appeltans in 'Een Echte Job' -
Verdubbel je jaarloon in 60 seconden! -
Zijn Q-gezichten Gerben Tuerlinckx en Clémentine Caron 'Twins?!' -
Disney+ onthult teaser voor tweede seizoen van 'Paradise' -
Derde seizoen van 'Euphoria' binnenkort op HBO Max -
Eric Goens laat professionele huurmoordenaar aan het woord -
Exclusieve kijk achter de schermen van BK-winst Thibau Nys -
'De Tafel van Gert' is terug vanaf 19 januari -
Aster Nzeyimana bekent: 'Bestemming X' blijft in België -
Kijk dit voorjaar naar het laatste seizoen van 'The Boys' op Prime Video -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Industry' op HBO Max -
Frustraties steken de kop op in 'Bestemming X' -
Kijk de eerste beelden van 'De Twaalf: De Botoxmoorden' -
Tante Rita keert terug in de midseizoensfinale van 'Familie' -
Dit zie je in 2026 op Netflix
-
Kijk de eerste beelden van de nieuwe fictiereeks 'All in' -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Agatha Christie’s Seven Dials' -
Ontdek de eerste beelden van 'Juliet' seizoen 2 -
'Welkom Aan Boord' vliegt weer uit! -
Netflix kondigt zesde seizoen 'Emily in Paris' aan -
Netflix lost trailer van 'The Rip' met Ben Affleck en Matt Damon
-
Ode aan Circus Camillein 'JAMES & Co' -
'De Rechtbank' opent opnieuw de deuren -
Benjamin maakt geen goede beurt in 'Winter Vol Liefde' -
Het verboden woord is terug! -
Maarten & Dorothee verdubbelen jaarloon in 60 seconden -
Ontdek de officiële trailer van 'Megan', seizoen 2 -
Dit is de eerste afvaller van 'Bestemming X'
Kijktip van de dag

Exact 1 jaar na de eedaflegging van Donald Trump blikt VTM NIEUWS terug op een verrassend, boeiend en soms ronduit hallucinant jaar. Een jaar met een wereldwijde handelsoorlog, een inval in Venezuela, bombardementen in Iran, ruzie met Oekraïne en de NAVO-bondgenoten en een vredesakkoord in Gaza. Gaat de storm liggen of woedt hij in 2026 nog heviger? En wat is de impact op ons leven? Exporten beantwoorden uw vragen over de Amerikaanse en wereldpolitiek.
'VTM NIEUWS Special: 1 jaar Trump', om 21.50 uur op VTM.



































