Aftasten, ontspannen en eerste openhartige gesprekken in 'Blind Getrouwd'

zondag 25 september 2022
Foto: VTM - © DPG Media 2022

In de aflevering van 26 september vertrekken de vier koppels samen op huwelijksreis naar Bodrum in Turkije. Hier gaan ze een week genieten van zon, zee en van elkaar.

Wanneer de avond valt gaan de koppels voor de eerste keer dineren met z’n tweeën. Florence en Jiri maken het gezellig op hun privé terras. 'Het is nog wat afwachten en heel voorzichtig naar elkaar toegroeien', vertelt Jiri. 'Ik ben geen player, totaal niet. Ik wil er echt voor gaan en liever wat meer tijd nemen om een goede basis te leggen dan te snel te gaan.' Die aanpak valt in goede aarde bij Florence die haar kersverse echtgenoot ook op haar eigen rustige tempo wil ontdekken.


Jana en Christiaan zoeken na een dagje zee en strand een restaurantje op en plots beseft Christiaan: 'Ik ben nog nooit zo lang met een vrouw aan één stuk door samen geweest!'. 'Oh, da’s waar!', beseft ook Jana. 'En je leeft nog? Wauw!' Jana weet dat Christiaan nog nooit een relatie heeft gehad en apprecieert zijn oprechtheid. 'In het normale leven beleef je deze momenten pas nadat je elkaar al een paar keer hebt gezien. Maar nu leert hij me kennen en moet hij al direct 24u op 24u bij mij zijn. Het feit dat hij aangeeft dat hij zich goed voelt, dat is één van de mooiste complimenten die je kan krijgen', glundert ze.

Bij Joren en Lien verloopt hun eerste etentje samen iets stroever. Joren probeert een conversatie te voeren maar Lien geeft toe dat ze amper kan functioneren door haar vermoeidheid.

Na een goede nachtrust polst Lien naar zijn mindere kantjes. Eén ervan ontdekte ze zelf al: ze heeft er wat moeite mee dat hij altijd zo actief is terwijl zij rustmomenten nodig heeft. 'Dat was de nagel op de kop maar ik ben daar eigenlijk heel blij om', geeft Joren toe. 'Ze geeft het probleem aan en dat is perfect! Én een ideale basis om op verder te bouwen', klinkt het vol vertrouwen.


Na een dag vol actie sluiten Brecht en Dziubi af met een diner in het resort. Ze praten heel open over hun coming out. Voor beiden geen evidente periode in hun leven. Vooral Dziubi kreeg het hard te verduren: hij werd zwaar gepest en zelfs fysiek aangevallen. Het wordt een bijzonder emotioneel gesprek.

'Blind Getrouwd', maandag 26 september om 20.35 uur bij VTM en ook op VTM GO.



TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'The Real Housewives of Antwerp' (Play)

De dames blikken samen met Jani Kazaltzis terug op een bewogen seizoen vol glamour, vriendschap en drama.

'The Real Housewives of Antwerp', om 20.00 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:55
    Daar zijn beelden van
    21:40
    Van Vlees en Bloed
  • 20:15
    Black sands
    22:00
    Girls girls girls
  • 20:20
    Sporza: Hockey League Mannen
    22:15
    VRT NWS journaal met VGT
  • 20:30
    The Floor
    21:55
    Gooische Vrouwen
  • 20:30
    A Haunting in Venice
    22:30
    Hollow Man
  • 20:25
    Cocaine Bear
    22:20
    Your Highness
  • 20:45
    Police Interceptors
    22:30
    Out of Death
  • 20:35
    S.W.A.T.
    00:30
    Suits
  • 20:55
    Nonkel Jef
    22:15
    De Planckaerts
  • 21:00
    Blind Gekocht
    22:10
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
  • 20:20
    NCIS
    22:50
    Criminal Minds
  • 19:55
    Jumper
    21:40
    Formule 1
  • 20:35
    The Real Housewives of Amsterdam
    22:45
    Paradise Hotel
  • 20:30
    Murder 360
    22:10
    A Home Built With Blood
  • 20:28
    Trends Talk
    00:02
    Herhalingslus
  • 20:56
    Leven als vakman
    22:00
    Classics 55
  • 20:40
    Vanavond bij ons
    21:15
    Meat Timon
  • 21:00
    Foyle's War
  • 20:00
    The Grand Budapest Hotel
    21:50
    Bob's Burgers
  • 20:30
    The Connection
    21:30
    Even tot hier
  • 20:25
    William en Kate: hun sprookjeshuwelijk
    21:25
    De Bibliotheek
  • 20:30
    Trigger Point
    22:00
    Triangle of Sadness