Adil El Arbi experimenteert en gamet in 'De Schuur van Scheire'

dinsdag 10 februari 2015

Op woensdag 11 februari neemt Lieven Scheire voor het eerst zijn intrek in 'De Schuur van Scheire' op Eén. In de eerste aflevering staat al meteen heel wat te gebeuren.

Lieven Scheire en zijn nerdvrienden verwelkomen een vijfde slimmerik in hun midden: Slimste mens Adil El Arbi. Als gast in hun schuur wordt Adil ingeschakeld voor allerlei proeven en experimenten. Aan het einde van het programma waagt hij zijn kans in de grote Galaga-competitie van 'De Schuur van Scheire'. Een computerspel, maar wel eentje waarin de gebruikelijke joystick vervangen wordt door ... groenten. Is Adil ook de beste gamer ter wereld?


Gloeilampen geven niet alleen licht, ze geven ook vooral erg veel warmte. Lieven Scheire en Henk Rijckaert trekken zich terug in een schuur om hun hoogst persoonlijke 'gloeilampenfornuis' te maken: een emmer waar ze gloeilampen in monteren. Is het fornuis warm genoeg om er worsten in te bakken?

Hoe komt het dat een slagboom automatisch opengaat als je nadert met je auto? En vooral: kun je met die kennis ook ándere slagbomen openkrijgen? Daar willen Bart Van Peer en Kurt Beheydt het fijne van weten. Ze richten hun pijlen op de slagboom van de VRT-bezoekersparking. Doet ie het of doet ie het niet?

'Een zeer goede morgen en welkom bij Radio Embrayage! We nemen eventjes de frequentie van Studio Brussel over hier, zeer lokaal op de oprit van de E40 naar de Brusselse ring.' Lieven Scheire en de zijnen zoeken uit hoe radiofrequenties werken, maar ook - nog véél interessanter natuurlijk - hoe je ze kunt óvernemen. Lieven, Henk, Bart en Kurt mengen zich in een omgebouwde bestelwagen in de ochtendfile ... en breken in op de radio van argeloze luisteraars van Radio 1, Klara en Studio Brussel.

'De Schuur van Scheire', vanaf woensdag 11 februari om 21.10 uur op Eén.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Kotmadam' (foto: VTM - © DPG Media 2020)

Er komt regelmatig een knappe gescheiden piloot langs in het snoephuisje. Mimi denkt dat de man een crush op haar heeft. Jeanne is er echter van overtuigd dat hij eerder een oogje op haar heeft. De twee dames zetten elk hun beste beentje voor om de man te charmeren.

'De Kotmadam', om 18.15 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:15
    Het Huis
    21:25
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
  • 20:55
    Rise of the Nazis
    21:50
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
  • 21:00
    Geen uitzending
    22:30
    VRT NWS Journaal
  • 21:05
    Eenmaal Andermaal
    22:15
    Telefacts Zomer
  • 20:30
    Mamma Mia! Here We Go Again
    22:35
    The Boss
  • 20:30
    Jason Bourne
    22:40
    Vantage Point
  • 20:35
    The Illusionist
    22:25
    Foute Vrienden Australië
  • 20:50
    Condor
    22:30
    ER
  • 20:35
    Gina & Chantal
    22:15
    Airwolf
  • 20:35
    Komen Eten
    21:40
    Topdokters van Morgen
  • 20:35
    Brilliant Minds
    22:05
    Friends
  • 20:35
    The First 48
    21:30
    Seal Team
  • 20:35
    Het Blok
    21:30
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
  • 20:30
    Spring Break Murders
    21:20
    World's Most Evil Killers
  • 21:03
    Z-Nieuws
    21:14
    Z-Beurs
  • 21:00
    Publireportage
    22:00
    De Tijdlijn met Herbert
  • 21:05
    Taste of Australia met Hayden Quinn
    21:35
    Vanavond bij ons
  • 21:00
    Call the Midwife
    22:00
    Harry Wild
  • 20:35
    Below Deck
    21:30
    From
  • 20:35
    Keuringsdienst van Waarde
    21:15
    NOS WK Avond
  • 20:35
    Mocronado's
  • 20:30
    De slimste mens België
    21:30
    KvWeetjes