Aalst en Brussel ontvangen de jury in 'Mijn Pop-uprestaurant!'

De jury van 'Mijn Pop-uprestaurant!' is opnieuw op pad.Een bezoek waar voor de duo's veel van afhangt, want de pop-up die het best scoort, wint een wildcard en kan dus niet in aanmerking komen voor de eerste sluiting.
Vorige week brachten Sergio Herman, Sepideh Sedaghatnia en Alex Callier al een bezoekje aan de pop-ups in Antwerpen en Hasselt. Nu zijn Brussel en Aalst aan de beurt. In de Brusselse pop-up 'KET!' maakt de jury voor het eerst kennis met het aparte streetfood-interieur van Miguel en Liselotte. Graffiti, felle kleuren en veel hout: kan het de jury bekoren? En hoe redt Miguel zich in de keuken, nu zijn coach en sterrenchef Steven hem niet langer begeleidt?
Fee en Jonas lijken de favorieten te zijn voor de wildcard. Het parcours dat ze tot nu toe hebben afgelegd, was er één zonder veel obstakels. De jury is steeds enthousiast geweest over hun concept en hun fans op Facebook blijven maar toenemen. Blijft hun geluk duren? Tijdens het bezoek van de jury nemen Fee en Jonas alvast een risico door in de zaal voornamelijk met jobstudenten te werken. Zullen Sergio, Sepideh en Alex daar iets van merken?
Mieke en Lieve kregen het vrij hard te verduren bij het vorige jurybezoek. Zowel op het interieur, het eten als de uitwerking van hun concept werd kritiek gegeven. De zusjes laten het hoofd echter niet hangen en doen hun uiterste best om hun tekortkomingen te verbeteren. Onder andere K3-ster Josje Huisman komt hen een hart onder de riem steken.
Dries en Guus konden de jury wel positief verrassen. Desondanks willen de boys uit Hasselt nog beter worden. Hun kwaliteiten kunnen ze tonen aan enkele bekende gasten. Willy Sommers, Luc Steeno, Christoff en Lindsay springen na de repetitie voor het Schlagerfestival even binnen voor een late lunch.
Ook aan ’t zeetje bij Thomas en Alexia wordt er bekend volk verwacht. Wendy Van Wanten kan samen met haar Franske de nieuwe surf en turf-creatie, een combinatie van vlees en vis, van chef Jeremy komen proeven. Hopelijk smaakt het, want na een moeizame start lijkt het West-Vlaamse koppel eindelijk goed vertrokken te zijn.
'Mijn Pop-uprestaurant!', dinsdag 14 april om 20.35 uur op VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Mijn Pop-uprestaurant! II
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Eurovisiesongfestival 2027' vindt plaats in Bulgaarse kuststad Burgas
- VTM verschuift 'Ik Weet Er Alles Van' naar late avond na tegenvallende kijkcijfers
- Afscheid van Michiel maandag 17 augustus live te volgen
- Kijkcijfers: donderdag 13 augustus 2026
- Natassia Van Kerkvoorde stapt onverwacht uit ‘The Real Housewives of Antwerp’: 'De juiste keuze op dit moment'
- Tommy Wieringa is zondag te gast in 'VPRO Zomergasten'
- 'Ahoy Zingt De Nijs': een muzikale hommage aan Rob de Nijs bij MAX
- Dit zie je zondag in 'Tussen Kunst en Kitsch'
- 'Harrie Jekkers: In mijn liedjes kan ik wonen' zaterdag op NPO 1
- Een eigenwijze bewoonster zet de boel op stelten in 'Taakstraf'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit Steenwijkerland
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Nostalgie zet volop in op muziek, persoonlijkheid en nostalgie in het najaar 2026
- Qmusic trapt 'Het Foute Uur' een half uur vroeger af
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanaf Theater aan de Parade in Den Bosch
Multimedia SPOTLIGHT
-
Prime Video kondigt nieuw seizoen aan van 'Young Sherlock' -
Nieuwe trailer voor derde seizoen van 'Percy Jackson and the Olympians' -
CAMILLE geeft exclusieve inkijk achter de schermen van 'Tien Om Te Zien' -
Netflix deelt officiële trailer van 'De Eetclub' -
Kijk nu de podcast 'Vik & Marie: Studio 100 Rewind' bij Play -
Netflix deelt officiële teaser van 'Animals' -
'Topgangster' vertelt hoe hij grootste diamantroof ooit minutieus voorbereidde -
'De Kabouterdans'... 'Ik Weet Er Alles Van' -
De lat ligt letterlijk en figuurlijk hoog in 'Met Vier in Bed' -
Jamine vertelt over haar transitie in 'B&B Zoekt Lief' -
Prime Video deelt officiële trailer van 'L*VE KLEINE' -
Check nu de officiële trailer van 'The Last Sunrise' -
Neem samen met VTM een kijkje op 'Kamping Kitsch' -
Goedele Liekens zonder taboes in interviewreeks 'A-typisch' -
'Niet opnemen!': de nepagent die 30 staten in zijn greep hield -
'Niets houdt me tegen' door Celien Hermans, Siska, Niels & Zita tijdens VRT Zomerhit -
100-jarige Annie Geeraerts wordt verrast op de set van 'Familie' -
Tara heeft een zaadje geplant -
CAMILLE & MAKSIM zingen nummer uit Circus Camille exclusief in 'Tien Om Te Zien' -
Kijk vanaf maandag naar 'Furious' op Disney+ -
Kijk naar de bijzondere kasteelweek van 'Met Vier In Bed' -
Wouter laat het strand spreken in 'B&B Zoekt Lief' -
Herinneringen aan Margriet Hermans in 'Tien Om Te Zien' -
Kijk nu naar 'Pompeii: Out of Time with Tom Hiddleston' -
Alain Remue getuigt over de hel in Pepinster -
'Charlotte ZKT. Lief' nieuwe Play Short -
'Met Vier In Bed' in het spoor van Brad Pitt -
Onverwachte onthulling in 'B&B Zoekt Lief' -
Belle Perez brengt de zomer naar 'Tien Om Te Zien' -
Kijk de trailer van 'Goens Docu: Cel Vermiste Personen'
Kijktip van de dag

Nieke heeft een nieuwe kennis, Armand. Hij is een zeer galante jongen die in pruiken handelt. Hij verkoopt Jef een haarstukje en maakt hem wijs dat hij op Clark Gable gelijkt. Jef is in de wolken. Armand valt in eenieders smaak, maar schijn bedriegt.
'Lili en Marleen', om 19.55 uur op VTM.



































