Aalst en Brussel ontvangen de jury in 'Mijn Pop-uprestaurant!'

De jury van 'Mijn Pop-uprestaurant!' is opnieuw op pad.Een bezoek waar voor de duo's veel van afhangt, want de pop-up die het best scoort, wint een wildcard en kan dus niet in aanmerking komen voor de eerste sluiting.
Vorige week brachten Sergio Herman, Sepideh Sedaghatnia en Alex Callier al een bezoekje aan de pop-ups in Antwerpen en Hasselt. Nu zijn Brussel en Aalst aan de beurt. In de Brusselse pop-up 'KET!' maakt de jury voor het eerst kennis met het aparte streetfood-interieur van Miguel en Liselotte. Graffiti, felle kleuren en veel hout: kan het de jury bekoren? En hoe redt Miguel zich in de keuken, nu zijn coach en sterrenchef Steven hem niet langer begeleidt?
Fee en Jonas lijken de favorieten te zijn voor de wildcard. Het parcours dat ze tot nu toe hebben afgelegd, was er één zonder veel obstakels. De jury is steeds enthousiast geweest over hun concept en hun fans op Facebook blijven maar toenemen. Blijft hun geluk duren? Tijdens het bezoek van de jury nemen Fee en Jonas alvast een risico door in de zaal voornamelijk met jobstudenten te werken. Zullen Sergio, Sepideh en Alex daar iets van merken?
Mieke en Lieve kregen het vrij hard te verduren bij het vorige jurybezoek. Zowel op het interieur, het eten als de uitwerking van hun concept werd kritiek gegeven. De zusjes laten het hoofd echter niet hangen en doen hun uiterste best om hun tekortkomingen te verbeteren. Onder andere K3-ster Josje Huisman komt hen een hart onder de riem steken.
Dries en Guus konden de jury wel positief verrassen. Desondanks willen de boys uit Hasselt nog beter worden. Hun kwaliteiten kunnen ze tonen aan enkele bekende gasten. Willy Sommers, Luc Steeno, Christoff en Lindsay springen na de repetitie voor het Schlagerfestival even binnen voor een late lunch.
Ook aan ’t zeetje bij Thomas en Alexia wordt er bekend volk verwacht. Wendy Van Wanten kan samen met haar Franske de nieuwe surf en turf-creatie, een combinatie van vlees en vis, van chef Jeremy komen proeven. Hopelijk smaakt het, want na een moeizame start lijkt het West-Vlaamse koppel eindelijk goed vertrokken te zijn.
'Mijn Pop-uprestaurant!', dinsdag 14 april om 20.35 uur op VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
DOSSIER: Mijn Pop-uprestaurant! II
volledig dossierTVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Carrie ten Napel brengt 'Ode aan onze Veteranen'
- Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' dit najaar terug, met James Cooke als host
- Wereldrecord voor Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe: iconisch koppel uit 'Familie' verovert Guinness Book of Records
- Nieuw programma 'World's Bargain Dream Homes' op HGTV
- Kijkcijfers: dinsdag 23 juni 2026
- Het mooiste motorsportweekend van het jaar: TT van Assen 2026 live op Ziggo Sport
- Dit zie je in 'Opsporing Verzocht'
- Maandag in 'Close Up': Thom Browne - Op maat gemaakte dromen
- Dit zijn de laatste gerechten van 'Dagelijkse Kost' voor dit seizoen
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- Mattie & Marieke stoppen als duo in de ochtend van Qmusic
- Van dance-classics tot latino-vibes: Milk Inc., Aaron Blommaert en Belle Perez op de affiche van JOE Parad’ice Beach in Westende
- Nieuwe ochtendshow: Radio 10 Staat Op! met Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte
- Uitverkocht Philips Stadion gaat uit zijn dak tijdens Qmusic Foute Party - The Big One
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Epe
Multimedia SPOTLIGHT
-
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld'
Kijktip van de dag

Er komt regelmatig een knappe gescheiden piloot langs in het snoephuisje. Mimi denkt dat de man een crush op haar heeft. Jeanne is er echter van overtuigd dat hij eerder een oogje op haar heeft. De twee dames zetten elk hun beste beentje voor om de man te charmeren.
'De Kotmadam', om 18.15 uur op VTM.



































