Aalst en Brussel ontvangen de jury in 'Mijn Pop-uprestaurant!'

maandag 13 april 2015

De jury van 'Mijn Pop-uprestaurant!' is opnieuw op pad.Een bezoek waar voor de duo's veel van afhangt, want de pop-up die het best scoort, wint een wildcard en kan dus niet in aanmerking komen voor de eerste sluiting.

Vorige week brachten Sergio Herman, Sepideh Sedaghatnia en Alex Callier al een bezoekje aan de pop-ups in Antwerpen en Hasselt. Nu zijn Brussel en Aalst aan de beurt. In de Brusselse pop-up 'KET!' maakt de jury voor het eerst kennis met het aparte streetfood-interieur van Miguel en Liselotte. Graffiti, felle kleuren en veel hout:  kan het de jury bekoren? En hoe redt Miguel zich in de keuken, nu zijn coach en sterrenchef Steven hem niet langer begeleidt?


Fee en Jonas lijken de favorieten te zijn voor de wildcard. Het parcours dat ze tot nu toe hebben afgelegd, was er één zonder veel obstakels. De jury is steeds enthousiast geweest over hun concept en hun fans op Facebook blijven maar toenemen. Blijft hun geluk duren? Tijdens het bezoek van de jury nemen Fee en Jonas alvast een risico door in de zaal voornamelijk met jobstudenten te werken. Zullen Sergio, Sepideh en Alex daar iets van merken?

Mieke en Lieve kregen het vrij hard te verduren bij het vorige jurybezoek. Zowel op het interieur, het eten als de uitwerking van hun concept werd kritiek gegeven. De zusjes laten het hoofd echter niet hangen en doen hun uiterste best om hun tekortkomingen te verbeteren. Onder andere K3-ster Josje Huisman komt hen een hart onder de riem steken.

Dries en Guus konden de jury wel positief verrassen. Desondanks willen de boys uit Hasselt nog beter worden. Hun kwaliteiten kunnen ze tonen aan enkele bekende gasten. Willy Sommers, Luc Steeno, Christoff en Lindsay springen na de repetitie voor het Schlagerfestival even binnen voor een late lunch.

Ook aan ’t zeetje bij Thomas en Alexia wordt er bekend volk verwacht. Wendy Van Wanten kan samen met haar Franske de nieuwe surf en turf-creatie, een combinatie van vlees en vis, van chef Jeremy komen proeven. Hopelijk smaakt het, want na een moeizame start lijkt het West-Vlaamse koppel eindelijk goed vertrokken te zijn.

'Mijn Pop-uprestaurant!', dinsdag 14 april om 20.35 uur op VTM.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Mijn Pop-uprestaurant! II

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Sporza logo 2026

Liveverslag van de tweede kwartfinale tussen Spanje en België op het WK voetbal in de VS, Mexico en Canada, vanuit het Los Angeles Stadium in Inglewood, Californië in de VS. Commentaar: Filip Joos. Presentatie: Ruben Van Gucht. Studiogasten: Imke Courtois, Wesley Sonck en Steven Defour. (verlengingen en strafschoppen mogelijk).

'Sporza: FIFA WK voetbal 2026: Spanje-België', om 20.15 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 14:19
    Sporza: Ronde van Frankrijk 2026
    17:55
    Clips
  • 13:00
    Radio 1: Sporza Tour
    17:45
    Stanley Tucci: Searching for Italy
  • 14:40
    Odo
    14:45
    Yetili vertelt
  • 14:10
    Florentina
    14:50
    Familie
  • 14:00
    Filthy House SOS
    14:55
    Achter gesloten deuren
  • 09:00
    Geen uitzending
    14:45
    The Goldbergs
  • 14:35
    Stargate SG-1
    16:25
    Cheers
  • 09:00
    Geen uitzending
    15:40
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    14:45
    Geen uitzending
  • 14:10
    Komen Eten bij het Play-programma The Real Housewives of Antwerp
    15:10
    Oogappels
  • 14:20
    Brilliant Minds
    16:15
    This Is Us
  • 14:35
    Customer Wars
    15:35
    Pawn Stars
  • 14:15
    DIY
    14:45
    Emma Willis: Delivering Babies
  • 14:10
    Snapped
    15:05
    Spring Break Murders
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 14:36
    Het perfecte terras
    17:09
    Hallo Roger
  • 14:20
    Chris Cooks Cymru
    15:00
    Lekker Messy
  • 14:00
    Hope Street
    14:55
    Murdoch Mysteries
  • 14:25
    Law & Order: Special Victims Unit
    15:20
    Burn Notice
  • 14:20
    NOS Tour de France 2026
    18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
  • 13:20
    Herinneringen voor het leven - stop dementie
    15:00
    NOS Journaal
  • 14:40
    Het betoverde dorp van Pinokkio
    14:50
    Bollie & Billie