Aagje Vanwalleghem vertelt over haar adoptie in 'Waarheid Durven of Doen'

zondag 8 augustus 2021

Een pittoreske villa, heerlijk zelfgemaakte maaltijden en een heleboel nieuwe onthullingen en uitdagende opdrachten. Dat zijn de ingrediënten voor een nieuwe week van 'Waarheid Durven of Doen'.

Maandag 9 augustus om 21.20 uur leren Gunther Levi, Veronique De Kock, ex-turnster Aagje Vanwalleghem en Q-dj Dorothee Dauwe elkaar beter kennen.


Tussen het eten door vertelt Aagje wat meer over haar adoptie: 'Het moeilijkste moment was toen ik zelf voor het eerst mama werd omdat ik dan dacht: hoe kan je het als moeder over je hart krijgen om je eigen bloed af te staan? Mijn moeder heeft mij een paar minuten na mijn geboorte afgestaan. Ik ben dan vier maanden bij een pleeggezin gebleven tot mijn adoptiemoeder mij kwam halen. Ik was eigenlijk 'bestemd' voor Japan, maar toen mijn adoptieouders zagen dat ik zwart was hebben ze de adoptie afgezegd. Ik ben dan in België beland, maar voor hetzelfde geld zat ik in Japan.'


Ook de rest van de week belooft het er pittig aan toe te gaan in de villa. Op dinsdag 10 augustus om 21.10 uur maken Pat Krimson, Flo Windey, Flor Decleir en Gio Kemper het gezellig met een zelfgemaakt menu. Op woensdag 11 augustus om 21.20 uur worden Maksim Stojanac, Kato Callebaut, Katja Retsin en Helmut Lotti uitgedaagd en op donderdag 12 augustus om 21.05 uur sluiten Koen Wauters, Conner Rousseau, Barbara Sarafian en Johannes Genard de week af.

'Waarheid Durven of Doen' is van maandag 9 tot en met donderdag 12 augustus te bekijken bij VTM. De afleveringen zijn ook te (her)bekijken op VTM GO.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Andermans Zaken' (VRT 1)

De boulderhype is volop bezig, en op die golf heeft Bram gesurft: hij investeerde twee jaar geleden zwaar in een grote klimzaal in Vilvoorde. Hij hoopte op een toevloed aan klanten, want de site waar Hall9 ligt, moet de nieuwe hotspot worden van Vilvoorde. De klanten blijven echter weg, maar de gigantische leningen (in totaal een miljoen euro!) blijven wel lopen. Daar komt bij dat Bram iedereen aan het klimmen wil brengen, dus ook jongeren en gezinnen met minder kansen. Maar aan die doelgroepen kan je niet veel geld vragen.

'Andermans Zaken', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:35
    Villa Politica
    02:05
    Journaallus
  • 23:45
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 21:40
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 00:05
    The Good Doctor
    01:55
    Geen uitzending
  • 23:45
    Blind getrouwd: Australië
    01:05
    Geen uitzending
  • 00:40
    The Big Bang Theory
    01:25
    Geen uitzending
  • 00:15
    Police Interceptors
    01:05
    Geen uitzending
  • 00:20
    Suits
    01:10
    Geen uitzending
  • 00:10
    Pa heeft een lief
    00:45
    SOS Piet
  • 00:35
    De Container Cup
    01:20
    De Tafel van Tine
  • 00:40
    Fire Country
    01:30
    This Is Us
  • 00:25
    Oep z'n bakkes
  • 00:10
    Love Triangle Australia
    01:10
    Botched
  • 00:05
    The Rookie
    00:55
    FBI
  • 00:24
    Trends Doc
    00:54
    Z-Insurance
  • 00:32
    Mijn tuin
    00:52
    Meesterwerk
  • 00:30
    Apero - Dining
    01:00
    Puur Oosters - Japans
  • 23:55
    Ripper Street
    01:45
    Call the Midwife
  • 00:15
    NCIS
    01:10
    Scrubs
  • 23:50
    Eva
    00:45
    NOS Journaal Laat
  • 00:35
    De Nachtzoen
    00:45
    Nieuwsuur
  • 23:55
    First Dates
    00:50
    Down The Road