Wie van de overlevers haalt de eindmeet in 'Special Forces'?

zondag 9 juni 2024

Aan de vooravond van de langverwachte eindmissie worden rekruten Saïd Boumazoughe, Jan Bakelants, Loïc Van Impe en Olivier Deschacht in 'Special Forces' geconfronteerd met de zwaarste fase van hun opleiding: de RTI, oftewel Resistance to Interrogation.

Een fase die bij de doorgewinterde instructeurs in hun geheugen staat gegrift. De chefs volgen hoe hun Zuid-Afrikaanse collega’s de overgebleven rekruten urenlang ondervragen met maar één doel: de rekruten zo snel mogelijk doen kraken. Wie van de rekruten wint tijd en houdt zijn cover story vol? Wie mag de eindmissie aanvangen? En wie is nog helder genoeg om alle kennis toe te passen in een slopende, spannende eindmissie?


De rekruten worden ontvoerd en onderworpen aan een stevige ondervraging. Ze worden compleet gedesoriënteerd, geblinddoekt en krijgen regelmatig een emmer koud water over zich heen. 'Dit is zeker één van de zwaarste onderdelen van de opleiding. Veel rekruten breken daar', klinkt het bij chef Blom. De rekruten weten niet wat er gaat komen, niet wanneer de ondervraging stopt en ze worden bovendien ook tegen elkaar opgezet. Het is aan de rekruten om tijd te winnen via hun ingestudeerde cover story en vooral ook te vechten tegen hun eigen ‘kopke’. 'Wat doe ik toch allemaal?! Blijf toch gewoon thuis', klinkt het bij Olivier. Terwijl Olivier de ondervragers aan het lijntje houdt, onderneemt Loïc eigenhandig een poging om te ontsnappen… Doorstaan de rekruten de loodzware ondervragingen?


En dan is het D-day. Na amper twee uur slaap worden de rekruten voorbereid op de eindmissie, waarbij al hun geleerde vaardigheden op de proef worden gesteld. 'Hopelijk zijn jullie er klaar voor', verklaart chef Blom. Tijdens de missie moeten de rekruten een explosief op een stuwdam plaatsen en tot ontploffing brengen. Maar voordat ze de dam kunnen bereiken, moeten ze zich nog een laatste keer bewijzen aan de instructeurs. Wie bijt door en blinkt uit? Wie brengt de eindmissie tot een goed eind en slaagt voor de opleiding? En wie zouden de chefs meenemen op een échte Special Forces-missie?

'Special Forces', maandag 10 juni om 20.40 uur bij VTM en in weekpreview bij Streamz.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm4 vtm

Stemacteur Daniel Hillard is dol op zijn drie kinderen, maar zijn vrouw Miranda is zijn onverantwoordelijke gedrag beu en vraagt de scheiding aan. De rechter geeft Miranda het hoederecht en Daniel mag zijn kinderen voortaan alleen nog op zaterdag zien. Wanneer zijn ex een zoekertje plaatst voor een kinderoppas, besluit Daniel zich te vermommen als een Schotse nanny en te solliciteren naar de baan.

'Mrs. Doubtfire', film uit 1993 met oa. Robin Williams, om 20.35 uur op VTM 4.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:05
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:00
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 21:25
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:35
    NYPD Blue
    01:50
    Geen uitzending
  • 01:00
    Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
    01:50
    Geen uitzending
  • 01:45
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:40
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:25
    Joe
    04:50
    Falling in Love at Christmas
  • 01:15
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 23:50
    De Tafel van Gert
    03:20
    Geen uitzending
  • 01:00
    Superman & Lois
    02:30
    Geen uitzending
  • 00:45
    The Paddock
    02:50
    Geen uitzending
  • 00:40
    Masterchef New Zealand
    02:05
    A Place in the Sun
  • 01:20
    Geen uitzending
    07:40
    Without a Trace
  • 00:26
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 00:00
    Oh What A Night
    05:55
    Sixties To Six
  • 01:20
    Meat Timon
    01:55
    Lekker Messy
  • 01:30
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
    02:15
    Art Detectives
  • 01:10
    Make You Laugh Out Loud
    02:05
    Below Deck Down Under
  • 01:00
    Pauw & De Wit
    01:50
    EenVandaag
  • 01:25
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 00:55
    A Beautiful Mess
    01:50
    Welkom Terug