Nieuwe aflevering van 'MAUVE.' op Play Sports Open: 'Op Jeanke en de toekomst'

dinsdag 8 juni 2021

11 april 2021. Ietwat onwennig staat voorzitter Wouter Vandenhaute aan de zijlijn van de grasmat in het Lotto Park. De zenuwen staan strak gespannen. Na een kleine zegereeks kan Anderlecht vandaag een gouden zaak doen met het oog op het verwerven van dat felbegeerde ticket voor de Champions Play Offs.

RSCA wint die dag met 2-1 van Club Brugge. De opluchting is groot, zeker nu Genk de Beker pakt en Anderlecht zeker is van Europees voetbal.


De rust keert terug op Neerpede. RSCA kan zich weer volop op de toekomst focussen. Bij Vincent Kompany is dat door vier nieuwe youngsters in zijn selectie te droppen. Jongens die een gans seizoen hard gewerkt hebben en nu even mogen proeven van het grote werk.

Verdediger Zeno Debast maakt zelfs zijn debuut tegen Club Brugge. Maar de coach komt met een nog grotere verrassing en zet de 18-jarige Bart Verbruggen in doel. Gedurfd, want Bart heeft geen ervaring op het hoogste niveau. We zien meteen ook de professionele omkadering in gang schieten: de keeperstrainer bereidt samen met Verbruggen de match voor, hij krijgt nog snel een mediatraining en de jonge beloften leren hoe ze zich moeten opstellen als een lagere school op bezoek komt.

Ook Adrien Trébel, met zijn 30 jaar de ancien van de groep, staat de jongens bij met raad en daad.

Maar naast het sportieve is Anderlecht ook een fabriek die gerund moet worden. Meer en meer zet CEO Jos Donvil de club naar zijn hand en tekent hij met de voorzitter de krijtlijnen en structuren verder uit. Een toekomstplan die de basis moet vormen voor een broodnodige kapitaalverhoging. Zal Donvil zijn raad van bestuur kunnen overtuigen om mee te stappen in zijn project?

'MAUVE.', aflevering 3 op woensdag 9 juni om 19.25 uur op Play Sports Open.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play Actie logo

Wanneer een jongeman geëxecuteerd op straat wordt gevonden en een tweede slachtoffer in de buurt wordt neergeschoten, doen rechercheurs er alles aan om de gevaarlijke schutter op te sporen voordat hij opnieuw iemand doodt.

'The First 48', om 20.35 uur op Play Actie.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:30
    Blokken
    19:00
    VRT NWS journaal 19u
  • 17:40
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
    20:10
    Terzake
  • 18:30
    Hallo Kroket
    18:45
    Grizzy & the Lemmings
  • 17:45
    Heel Mijn Hart
    19:00
    VTM Nieuws
  • 18:05
    De Planckaerts
    18:45
    Home and Away
  • 18:30
    Home Economics
    19:05
    The Simpsons
  • 18:00
    Top 20 Funniest
    20:35
    The Gentlemen
  • 18:25
    ER
    19:15
    S.W.A.T.
  • 18:30
    Nonkel Jef
    19:25
    De keuken van Sofie
  • 17:50
    Het Blok
    18:45
    De Container Cup
  • 18:00
    Fire Country
    18:55
    The Rookie
  • 18:25
    3rd Rock From the Sun
    18:50
    Storage Wars
  • 18:10
    Next Level Chef
    19:05
    The Block Australia
  • 18:00
    Death Row Confidential: Secrets of a Serial Killer
    18:50
    Killer at the Crime Scene
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 18:35
    Jong geleerd
    18:55
    Seventies To Seven
  • 18:40
    Het Weekmenu
    19:25
    De Zomerkeuken
  • 18:10
    Death in Paradise
    19:15
    Father Brown
  • 17:55
    Below Deck Mediterranean
    18:50
    Grey's Anatomy
  • 17:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
    20:10
    NOS WK Avond
  • 18:30
    EenVandaag
    19:00
    Opium op Oerol
  • 18:25
    Vlogmania
    18:45
    Het Klokhuis