Nieuwe aflevering van 'MAUVE.' op Play Sports Open: 'Op Jeanke en de toekomst'

dinsdag 8 juni 2021

11 april 2021. Ietwat onwennig staat voorzitter Wouter Vandenhaute aan de zijlijn van de grasmat in het Lotto Park. De zenuwen staan strak gespannen. Na een kleine zegereeks kan Anderlecht vandaag een gouden zaak doen met het oog op het verwerven van dat felbegeerde ticket voor de Champions Play Offs.

RSCA wint die dag met 2-1 van Club Brugge. De opluchting is groot, zeker nu Genk de Beker pakt en Anderlecht zeker is van Europees voetbal.


De rust keert terug op Neerpede. RSCA kan zich weer volop op de toekomst focussen. Bij Vincent Kompany is dat door vier nieuwe youngsters in zijn selectie te droppen. Jongens die een gans seizoen hard gewerkt hebben en nu even mogen proeven van het grote werk.

Verdediger Zeno Debast maakt zelfs zijn debuut tegen Club Brugge. Maar de coach komt met een nog grotere verrassing en zet de 18-jarige Bart Verbruggen in doel. Gedurfd, want Bart heeft geen ervaring op het hoogste niveau. We zien meteen ook de professionele omkadering in gang schieten: de keeperstrainer bereidt samen met Verbruggen de match voor, hij krijgt nog snel een mediatraining en de jonge beloften leren hoe ze zich moeten opstellen als een lagere school op bezoek komt.

Ook Adrien Trébel, met zijn 30 jaar de ancien van de groep, staat de jongens bij met raad en daad.

Maar naast het sportieve is Anderlecht ook een fabriek die gerund moet worden. Meer en meer zet CEO Jos Donvil de club naar zijn hand en tekent hij met de voorzitter de krijtlijnen en structuren verder uit. Een toekomstplan die de basis moet vormen voor een broodnodige kapitaalverhoging. Zal Donvil zijn raad van bestuur kunnen overtuigen om mee te stappen in zijn project?

'MAUVE.', aflevering 3 op woensdag 9 juni om 19.25 uur op Play Sports Open.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Kastaars! 2025

De Kastaars! zet het strafste Vlaamse mediatalent van het voorbije jaar in de kijker. VRT, DPG Media, Play Media en Streamz bundelen opnieuw de krachten voor een grootse live­show op tv. Het Vlaamse publiek kon op zijn favorieten stemmen in zeven verschillende categorieën: mediapersoonlijkheid, programma, fictiereeks, nieuwkomer, radioprogramma, podcast en contentcreator. Tijdens de liveshow kan er nog gestemd worden op de top 4 in de categorie 'programma'.

'Kastaars!', om 20.30 uur op VRT 1, VTM en Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:55
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 01:50
    Wellington Paranormal
    00:20
    A Very Royal Scandal
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 00:45
    Een Echte Job
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:50
    Geen uitzending
    22:15
    Te bepalen
  • 01:30
    Geen uitzending
    11:50
    Zorro
  • 01:00
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:05
    Geen uitzending
    15:15
    The Endgame
  • 01:30
    Geen uitzending
    22:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:45
    Oep z'n bakkes
  • 01:25
    FBI
    01:00
    Criminal Minds
  • 00:40
    See
    06:40
    Seal Team
  • 01:55
    Body Shockers
    06:25
    Embarrassing Bodies
  • 00:55
    Family Law
    05:00
    Geen uitzending
  • 00:52
    Herhalingslus
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:57
    Tooldokter
    00:00
    Oh What A Night
  • 01:40
    Snel, Makkelijk & Lekker - Het Weekmenu
    04:35
    Chris Cooks Cymru
  • 01:45
    Death in Paradise
    00:45
    Murdoch Mysteries
  • 01:30
    The Equalizer
    06:40
    Storage Wars
  • 01:45
    EenVandaag
    06:15
    Ik vertrek XL
  • 01:30
    Café Kockelmann
    03:45
    Nieuwsuur
  • 01:45
    First Dates
    06:55
    Ziggy en de Zootram