De eerste kusjes worden uitgedeeld in 'B&B Zoekt Lief'

zondag 7 juli 2024
Foto: VTM - © DPG Media 2024

Romantiek, spanning en onverwachte wendingen zijn de ingrediënten voor een nieuwe week van 'B&B Zoekt Lief'. In Sluis besluit B&B-uitbaatster Katy haar mannen op de proef te stellen door Stefaan en Roland elkaars kamer te laten schoonmaken.

'Degene die wint, krijgt een zoen. Degene die verliest, krijgt een knuffel', lacht ze. Sloven de mannen zich uit voor de eerste zoen van prinses Katy?



In Tenerife maakt An Lemmens kennis met maître d’hotel Bart die na anderhalf jaar in het zonnige Spanje te wonen, klaar is om de liefde te vinden. Het duurt niet lang, of er is al meteen een klik met de eerste vrijgezel Nathalie of beter gezegd ‘Natje’. Ze haalt alles uit de kast om zijn hart te veroveren, maar haar romantische gebaar wordt abrupt verstoord door de komst van een andere kandidaat. 'Ik heb mijn momentje genomen met Bart, maar we werden onderbroken', vertelt een teleurgestelde Nathalie.

In Italië neemt Erika vrijgezel Pascal mee op een romantische date. Wanneer Pascal zijn bril afzet, merkt ze iets op. 'Je hebt echt hele mooie ogen', zegt ze bewonderend. 'Ik denk dat veel vrouwen daar al voor gevallen zijn.' In Tenerife maakt Anthony duidelijk voor wie hij een boontje heeft en verrast hij Stephanie met een date op zijn dakterras. Ondertussen krijgt Jelmont in het regenachtige Portugal een volledige make-over. 'Amai, jij bent een andere man', klinkt het bij Ingrid en Vicky. In het paradijselijke Curaçao heeft Patricia een openhartig gesprek met matchmaker An Lemmens. 'Op papier heb je zeker goed geluisterd', vertelt ze. 'Maar de ene is te stil en de andere kletst mijn oren eraf.' De opdracht is duidelijk: slaagt An erin om een betere match voor haar te vinden?

'B&B Zoekt Lief', van maandag 8 juli tot donderdag 11 juli om 20.35 uur bij VTM.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Helden van Hier: Politie Aalst' (VTM)

Na een melding van een overval snellen Ken en Yves ter plaatse, maar het slachtoffer is spoorloos. Kevin en Feline onderzoeken oplichting waarbij een vrouw duizenden euro's verloor. Simon en Lauranne reageren op een melding over een gevonden pistool.

'Helden van hier: Politie Aalst', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:35
    Vive le vélo, Leve de Ronde
    22:40
    VRT NWS laat
  • 22:10
    De ideale wereld
    22:48
    Het weer (middag)
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 21:45
    De Trein
    22:55
    Huis Gemaakt
  • 21:25
    Help, Mijn Man Is Klusser
    22:40
    Overtreders
  • 22:25
    Magnum P.I.
    23:20
    Narcos
  • 22:20
    Columbo
    23:40
    All New Traffic Cops
  • 22:25
    ER
    00:00
    Suits
  • 21:40
    Commissaris Roos
    22:50
    Baywatch
  • 22:20
    Scheire en de Schepping
    23:25
    De Tafel van Gert
  • 22:30
    Friends
    23:30
    Fuller House
  • 22:20
    Doom Patrol
    23:25
    MacGyver
  • 22:25
    Huizenjagers
    23:25
    A Place in the Sun
  • 22:25
    Shades of Blue
    23:20
    C.S.I. New York
  • 22:25
    Z-Nieuws
    22:36
    Z-Beurs
  • 22:22
    Zelf gedaan, goed gedaan
    22:55
    Sorry Music Classics
  • 22:15
    Becoming Meewis
    23:00
    Snel, Makkelijk & Lekker
  • 22:00
    Unforgotten
    23:50
    Granite Harbour
  • 21:50
    Lie to Me
    22:45
    NCIS: Los Angeles
  • 22:25
    Pauw & De Wit
    23:20
    NOS Journaal Laat
  • 22:00
    Nieuwsuur
    22:35
    Rutgers Lobby
  • 20:35
    NOS Voetbal: Oefeninterland Mannen
    22:45
    NOS Voetbal