Cameraploeg 'Flikken BXL' belaagd in de Marollen

woensdag 7 april 2021

In 'Flikken BXL', nu donderdag 8 april om 21.45 bij VTM, wordt de cameraploeg van reporter Karel Lattrez belaagd tijdens een politietussenkomst in de Marollen.

De ploeg is op pad met wijkrechercheur Kris, wanneer hij een oproep krijgt over een interventie die fout loopt. 'Vanaf het moment dat sommige jongeren een blauw uniform zien, wordt het een wij-zij verhaal en willen ze de flikken weg omdat ze zogezegd storen', zegt hoofdinspecteur Kris. Hijzelf patrouilleert altijd in burgerkledij en kent de jongeren goed. De cameraploeg blijft in de wagen zitten terwijl Kris de jongeren kalmeert, maar één van hen trekt alsnog de deur van de patrouillewagen open, probeert de camera uit de handen van de cameraman te rukken en geeft hem daarbij een klap. 'Je ziet hoe ontvlambaar de situatie hier is en hoe snel het hier uit de hand kan lopen', zegt Kris.



Inspecteur Soufiane moet iemand die helemaal onder invloed van alcohol en geneesmiddelen op het voetpad ligt, zien te overtuigen om zich te laten helpen in het ziekenhuis. Soufiane en zijn collega krijgen tal van verwijten naar hun hoofd geslingerd en hun geduld wordt danig op de proef gesteld. 'Ze nemen verdovende geneesmiddelen omdat die goedkoper zijn dan drugs, maar tegelijk ook dezelfde roes geven. Zo lopen ze elke dag als zombies door Brussel', vertelt Soufiane.

De anti-overvalbrigade speurt tijdens een nachtshift in anonieme politievoertuigen naar inbrekers en dieven om hen zo op heterdaad te betrappen. Deze nacht zijn ze een man op het spoor die voortdurend in geparkeerde wagens kijkt en aan deuren van woningen voelt. 'Soms schaduwen we mogelijke verdachten twee tot drie uur tot ze toeslaan, alleen zo kan je ze op heterdaad betrappen', vertelt Inspecteur Tomme. Met succes, want de anti-overvalbrigade heeft het voorbije jaar meer dan 400 dieven, inbrekers en drugsdealers op heterdaad betrapt.

'Flikken BXL', donderdag 8 april om 21.45 uur bij VTM.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Verraders' - Noah Mavuela (VTM)

Al enkele dagen op rij wordt de ene bondgenoot na de andere naar huis gestuurd. Tijdens de missie valt echter cruciale informatie te winnen, die de verraders wel eens in nauwe schoentjes kan brengen.

'De Verraders', om 20.00 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 12:00
    VRT NWS De Zevende Dag
    13:00
    VRT NWS journaal 13u
  • 11:15
    Herfstbeelden
    16:00
    Mammals
  • 12:30
    Wrappers met een W
    12:45
    Mega Mindy
  • 12:15
    De Branche-Expert
    13:00
    VTM Nieuws
  • 12:25
    Champions League Magazine
    12:55
    Hotel Hell
  • 05:15
    Geen uitzending
    13:30
    Accused
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:35
    Matlock
  • 12:00
    A Christmas to Cherish
    13:40
    Candy Cane Christmas
  • 10:00
    Joe
    15:05
    Geen uitzending
  • 12:15
    Peppe's Toscane
  • 12:05
    CSI: Crime Scene Investigation
    16:40
    Criminal Minds
  • 12:15
    World's Most Dangerous Prisoners
  • 12:35
    Wild van Wild
    13:00
    Peppe's Toscane
  • 11:50
    Accident, Suicide, or Murder
    16:20
    24 Hours in Police Custody
  • 12:34
    Transport & Van.TV
    13:19
    CEO van mijn leven
  • 12:00
    De Vlaamse Top 10
    13:00
    Geen Nieuws - Goed Nieuws
  • 12:10
    Open Vuur
    12:40
    De Open Vuur Roadtrip naar Zweden
  • 12:30
    Darby and Joan
    13:25
    Midsomer Murders
  • 11:45
    NCIS: Los Angeles
    18:05
    Below Deck Down Under
  • 12:10
    Buitenhof
    13:10
    De slimste mens
  • 12:30
    Focus
    13:10
    Fryslân Dok
  • 12:30
    BarnKidz
    12:40
    Machtige Mike