Cameraploeg 'Flikken BXL' belaagd in de Marollen

In 'Flikken BXL', nu donderdag 8 april om 21.45 bij VTM, wordt de cameraploeg van reporter Karel Lattrez belaagd tijdens een politietussenkomst in de Marollen.
De ploeg is op pad met wijkrechercheur Kris, wanneer hij een oproep krijgt over een interventie die fout loopt. 'Vanaf het moment dat sommige jongeren een blauw uniform zien, wordt het een wij-zij verhaal en willen ze de flikken weg omdat ze zogezegd storen', zegt hoofdinspecteur Kris. Hijzelf patrouilleert altijd in burgerkledij en kent de jongeren goed. De cameraploeg blijft in de wagen zitten terwijl Kris de jongeren kalmeert, maar één van hen trekt alsnog de deur van de patrouillewagen open, probeert de camera uit de handen van de cameraman te rukken en geeft hem daarbij een klap. 'Je ziet hoe ontvlambaar de situatie hier is en hoe snel het hier uit de hand kan lopen', zegt Kris.
Inspecteur Soufiane moet iemand die helemaal onder invloed van alcohol en geneesmiddelen op het voetpad ligt, zien te overtuigen om zich te laten helpen in het ziekenhuis. Soufiane en zijn collega krijgen tal van verwijten naar hun hoofd geslingerd en hun geduld wordt danig op de proef gesteld. 'Ze nemen verdovende geneesmiddelen omdat die goedkoper zijn dan drugs, maar tegelijk ook dezelfde roes geven. Zo lopen ze elke dag als zombies door Brussel', vertelt Soufiane.
De anti-overvalbrigade speurt tijdens een nachtshift in anonieme politievoertuigen naar inbrekers en dieven om hen zo op heterdaad te betrappen. Deze nacht zijn ze een man op het spoor die voortdurend in geparkeerde wagens kijkt en aan deuren van woningen voelt. 'Soms schaduwen we mogelijke verdachten twee tot drie uur tot ze toeslaan, alleen zo kan je ze op heterdaad betrappen', vertelt Inspecteur Tomme. Met succes, want de anti-overvalbrigade heeft het voorbije jaar meer dan 400 dieven, inbrekers en drugsdealers op heterdaad betrapt.
'Flikken BXL', donderdag 8 april om 21.45 uur bij VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Vierdelige serie 'Cruijff' toont nooit eerder vertoonde familiebeelden
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Wallonië
- Nieuwe namen voor romantisch kostuumdrama 'Grand Hotel aan Zee'
- Astrid Kersseboom verteller van 'The Passion 2026'
- Drie idealisten strijden voor verandering in KRO-NCRV's 'Het Systeem'
- 'Je Zal Het Maar Hebben Junior' zondag met Jernilius en Esila
- Carlo Bonte kan Olga Leyers niet bekoren met zijn bod op tekening van Le Corbusier
- Amerikaanse ambassadeur Joe Popolo bij Rick Nieman in 'WNL Op Zondag'
- Dit zie je deze week in 'Florentina' - PREVIEW
- 'Dijkstra & Evenblij ter Plekke' zondag live vanuit gemeente West Betuwe
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- 'Pointer' zet onderzoek naar AI-chatbots verder
- Alex Warren, Roxy Dekker en Suzan & Freek grote winnaars tijdens Qmusic Top 40 Live in Rotterdam Ahoy
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Carlo Bonte kan Olga Leyers niet bekoren -
De prijs van de De Jacht op Vincent Live is pure luxe -
Zita Wauters verrast vader Koen in 'The Voice' -
Ontdek de trailer van 'The Chestnut Man: Hide and Seek' -
Jean-Marie Pfaff verrast een Griekse taxichauffeur -
Kandidaten staan voor spectaculaire uitdaging in 'De Box' -
HOO-RAY! Ray 'Albert' Verhaeghe wordt 100! -
Willy duikt (letterlijk) in de jaren '90 -
'En dan zeggen ze dat ne sjotter dom is' -
'De Trein' is een exclusieve rit achter de schermen van NMBS -
Helmut Lotti over zijn 'verborgen' huwelijk -
Jeroom en Bockie verdwalen op rond punt in Italië -
Jury 'So You Think You Can Dance' overspoeld door danstalent -
'De Mol': Tweedracht maakt macht. -
Kijk de trailer van 'Máxima', seizoen 2 -
Zita Wauters verrast papa Koen in 'The Voice' -
Niels Destadsbader sluit bijzondere deal in 'Stukken van Mensen' -
Mathieu Terryn en Laura Tesoro aan het zingen in 'The Voice' -
De Goorissen zijn onder de indruk in Athene -
Wordt Ward Lemmelijn wereldkampioen HYROX? -
'So You Think You Can Dance' is terug! -
'The Secret Lives Of Mormon Wives' op Disney+ -
'The Real Housewives of Antwerp' zijn terug! -
Kijk Pieter Verelsts absurdistische comedyshow 'Ten Aarzel' op Streamz -
Mutti Dina Tersago gaat op 'Koffieklets' bij ouders met een bijzonder verhaal -
Netflix deelt trailer van derde en laatste seizoen 'Knokke Off' -
Frakke en Jempie keren terug op Streamz -
'A-Typisch' op Streamz: zonder taboe BV's interviewen -
'Lalalady' maakt een comeback in 'The Voice van Vlaanderen' -
Bizar interieurplan verbaast Dina Tersago in 'Huis Gemaakt'
Kijktip van de dag

Philippe stoomt zijn raceteam verder klaar en neemt hen mee naar Lommel voor een slipcursus. Mies en Nel, de tweeling met podiumangst, worden geconfronteerd met hun grootste angst: zingen voor een volle AFAS Dome tijdens de Night of the Proms. Philippe wil Evi en Jorn van hun hoogtevrees afhelpen en ontdekt opnieuw dat hij nog met angsten worstelt.
'Gene paniek', om 20.05 uur op VRT 1.



































