Nieuwe docureeks 'Against All Odds' volgt bijzondere en inspirerende mensen

maandag 5 oktober 2009

In 'Against all Odds' wordt het portret geschetst van een reeks bijzondere en inspirerende mensen. De fascinerende en emotionele docureeks 'Against All Odds' volgt kinderen en volwassenen die, door hun bewonderenswaardige wilskracht, al heel wat vreselijke ongelukken, zeldzame ziektes en onvoorstelbare handicaps hebben overwonnen.

Elke aflevering volgt vijf verschillende personen: van een kunstenaar zonder armen over een meisje met progeria tot een jongen zonder neus. En allemaal slagen ze er in om ondanks hun beperkingen en tegen alle verwachtingen in iets van hun leven te maken.


06 oktober: Aflevering 1

De 38-jarige Katrina is geboren zonder armen omdat haar moeder medicijnen moest nemen tijdens de zwangerschap. Katrina is nu een alleenstaande moeder van vier kinderen. Ze gebruikt haar voeten voor het uitvoeren van de alledaagse taken en is een voeten-schilder.

Hayley Okines is geboren met de genetische ziekte Progeria. Deze ziekte zorgt ervoor dat zij fysisch acht keer sneller oud wordt dan een gezond persoon. Ze zal waarschijnlijk maar 13 jaar oud worden. Haar ouders proberen haar toch een leven te geven zoals alle andere kinderen van haar leeftijd.

Na de diagnose van meningitis viel Ken Howell in een coma. Hij werd na acht weken wakker en had geen geheugen meer. Vervreemd van zijn omgeving, moest hij de alledaagse taken terug leren. Hij herkende zelfs zijn vrouw niet meer, maar werd gelukkig helemaal terug verliefd op haar.

De 5-jarige Destiny Lopez is op een scherp potlood gevallen die de rechterkamer van haar hart heeft doorboord. Dankzij de snelle reactie van haar omgeving en een gecompliceerde operatie heeft Destiny het toch overleefd.

'Against All Odds', dinsdag 6 oktober 2009 om 22.40 uur op Vitaya.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Kristel' (VRT 1)

Drie verhalen van vrouwen die werken in de seksindustrie, maar thuis vooral mama willen zijn. Ze vertellen zonder filter hoe ze hun kinderen proberen te beschermen tegen de vooroordelen over hun werk. Hoe leg je uit wat je doet? Wanneer vertel je de waarheid? En hoe zorg je ervoor dat je kinderen niet afgerekend worden op jouw keuzes? Candy probeert haar dochter de veilige jeugd te geven die ze zelf nooit had. Kim leert haar zonen sterker te zijn dan de oordelen van anderen. Shana bewaakt een harde grens tussen haar werk en haar gezin, terwijl ze overeind probeert te blijven.

'Kristel', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:40
    Flikken Maastricht
    16:25
    De Noodcentrale
  • 16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
    17:15
    Drugsdelta
  • 16:15
    Het betoverde dorp van Pinokkio
    16:25
    De Marsupilami's
  • 15:35
    NYPD Blue
    16:40
    Lisa
  • 15:45
    Kitchen Nightmares
    16:45
    De Planckaerts
  • 14:15
    Five Feet Apart
    16:25
    9-1-1
  • 15:35
    Xena: Warrior Princess
    16:35
    Stargate SG-1
  • 16:20
    Suits
    17:15
    ER
  • 16:15
    Binnenstebuiten
    16:50
    SOS Piet
  • 15:45
    De Tafel van Gert
    17:05
    Huizenjagers
  • 16:10
    Castle
    18:00
    FBI: Most Wanted
  • 15:50
    Pawn Stars
    16:45
    Two and a Half Men
  • 16:05
    Property Brothers
    17:00
    MasterChef UK
  • 16:05
    World's Most Evil Killers
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 16:22
    De perfecte vloerbekleding
    16:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 16:10
    Karola's Kitchen
  • 16:10
    Grantchester
    17:05
    Death in Paradise
  • 15:50
    Burn Notice
    16:45
    Below Deck Down Under
  • 16:05
    Pauw & De Wit
    17:00
    NOS Journaal in Makkelijke Taal
  • 16:10
    Kook mee met MAX
    16:30
    Per Seconde Wijzer
  • 16:10
    Lassie Animated
    16:30
    Submarine Jim