Nieuwe docureeks 'Against All Odds' volgt bijzondere en inspirerende mensen

maandag 5 oktober 2009

In 'Against all Odds' wordt het portret geschetst van een reeks bijzondere en inspirerende mensen. De fascinerende en emotionele docureeks 'Against All Odds' volgt kinderen en volwassenen die, door hun bewonderenswaardige wilskracht, al heel wat vreselijke ongelukken, zeldzame ziektes en onvoorstelbare handicaps hebben overwonnen.

Elke aflevering volgt vijf verschillende personen: van een kunstenaar zonder armen over een meisje met progeria tot een jongen zonder neus. En allemaal slagen ze er in om ondanks hun beperkingen en tegen alle verwachtingen in iets van hun leven te maken.


06 oktober: Aflevering 1

De 38-jarige Katrina is geboren zonder armen omdat haar moeder medicijnen moest nemen tijdens de zwangerschap. Katrina is nu een alleenstaande moeder van vier kinderen. Ze gebruikt haar voeten voor het uitvoeren van de alledaagse taken en is een voeten-schilder.

Hayley Okines is geboren met de genetische ziekte Progeria. Deze ziekte zorgt ervoor dat zij fysisch acht keer sneller oud wordt dan een gezond persoon. Ze zal waarschijnlijk maar 13 jaar oud worden. Haar ouders proberen haar toch een leven te geven zoals alle andere kinderen van haar leeftijd.

Na de diagnose van meningitis viel Ken Howell in een coma. Hij werd na acht weken wakker en had geen geheugen meer. Vervreemd van zijn omgeving, moest hij de alledaagse taken terug leren. Hij herkende zelfs zijn vrouw niet meer, maar werd gelukkig helemaal terug verliefd op haar.

De 5-jarige Destiny Lopez is op een scherp potlood gevallen die de rechterkamer van haar hart heeft doorboord. Dankzij de snelle reactie van haar omgeving en een gecompliceerde operatie heeft Destiny het toch overleefd.

'Against All Odds', dinsdag 6 oktober 2009 om 22.40 uur op Vitaya.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Columbus' met Wim Lybaert

Pascale Naessens stapt aan boord van de Columbus. De presentatrice en kookboekenauteur trekt eens niet met manlief Paul Jambers maar met Wim de wijde wereld in. Hij ontdekt achter haar elegante charme een vrouw met ballen. Pascale haalt Wim uit zijn comfortzone en neemt hem mee een berg op voor een onverwachte taichisessie.

'De Columbus', om 20.05 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:40
    De Raad van Soekie
    02:05
    Journaallus
  • 00:15
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 07:40
    Ongezien
    05:00
    Geen uitzending
  • 07:25
    Hallo K3
    02:10
    Gooische Vrouwen
  • 07:15
    Ik Vertrek
    00:40
    Border Security: Australia's Front Line
  • 06:15
    Geen uitzending
    00:45
    The Big Bang Theory
  • 07:00
    Willy
    01:00
    Xena: Warrior Princess
  • 00:30
    Geen uitzending
    00:25
    Suits
  • 06:00
    Joe
    01:00
    The Golden Girls
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:05
    De Tafel van Gert
  • 07:15
    FBI
    02:05
    Neighbours: A New Chapter
  • 07:40
    Seal Team
    01:30
    Swamp People
  • 07:20
    Toasted!
    01:45
    Botched
  • 07:35
    Cold Case
    01:20
    Big Sky
  • 04:19
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:31
    Hobbyklus
    05:55
    Sixties To Six
  • 07:20
    Becoming Meewis
    01:40
    Winterse Kost
  • 07:00
    Agatha Raisin
    01:50
    Marie Antoinette
  • 07:05
    Below Deck Sailing Yacht
    01:10
    First Dates Australia
  • 07:15
    NOS Olympische Winterspelen Studio Olimpico
    01:15
    Pauw & De Wit
  • 01:50
    Nieuwsuur
    01:15
    Ongehoord Nieuws
  • 07:40
    Jojo & Ouma
    01:10
    Hoodfights