Koken de potjes over met de verbouwing van de keuken?

dinsdag 4 mei 2021

Gemiddeld 600.000 kijkers, goed voor 29% marktaandeel (VVA18-54, live+uitgesteld), zagen vorige week hoe de 'Huis Gemaakt'-koppels de handen vuil maakten in de tuin. Dat bleek voor de ene een grotere uitdaging dan voor de andere.

Juryleden Gert en Cerina gaan op woensdag 5 mei samen met tuinarchitect Jeamie op tuinbezoek en bepalen welk duo de nieuwe kamerprijs wint. Wordt het drie op een rij voor Amber & Kenny of gaat een ander koppel dit keer met het extra verbouwbudget lopen?


Als het verdict is gevallen, staan de koppels voor een nieuwe uitdagende klus. De verbouwing van de keuken: tegenwoordig voor velen de belangrijkste ruimte in het huis. 'Dit wordt misschien wel de mooiste kamer van het huis', weet Kenny. Bij de drie koppels zit de sfeer er meteen in. In Laakdal wordt vastgehouden aan een mix tussen landelijke en Amerikaanse stijl. Het koppel lijkt ook niet toe te geven aan de wensen van de jury om meer kleur in het interieur te brengen. De muren worden… wit. Terwijl Kenny haar van tegels bedient, ontpopt Amber zich tot de vloerder van dienst. 'Ik heb 770 tegels gelegd. Misschien moet ik professionele vloerder worden. Of nee, want dan moet ik zo’n lelijke werkbroek dragen', klinkt het.

Harry & Jerina zitten in Kortrijk opnieuw op een roze wolk. 'We gaan voor een beirezuiderse vibe.' De roze kleur van de woonkamer wordt doorgetrokken in de keuken. Wanneer de kleur op de muren wordt aangebracht slaat de fantasie op hol. 'Die kleur lijkt beirehard op hesp', valt Jerina op. 'Ik denk dat de jury het goed gaat vinden dat we een kleur hebben die in je eten terugkomt. Als je de frigo opendoet komt de kleur daarin terug', lacht ze. 'En het was hier vroeger een slagerij… Alle puzzelstukken vallen in elkaar', besluit Harry. Ook het ontdekken van de keuken zelf zorgt voor animo. 'Wie kan er zeggen dat hij een oven heeft met bluetooth en popcornstand?'

In Lokeren trekken Ruben & Antje de art deco look van het pand door. Ruben zou Ruben niet zijn mocht hij niet opnieuw creatief aan de slag gaan met hout. Op de planning: een eigen zitbank én vensterbank maken. Maar de tafel die het koppel heeft besteld zou wel eens veel te groot kunnen zijn voor de ruimte… 'Onze tafel is groot, onze ruimte is klein', beseft Ruben. 'Dat gaat krap worden.' Op de dag waarop er gevloerd moet worden, staat Antje bovendien op met barstende hoofdpijn. En wanneer enkele kleine klussen tijdrovender blijken te zijn dan gedacht, komt de deadline plots wel héél dichtbij...

'Huis Gesmaakt met Gert Voorjans' op VTM GO
Wie na 'Huis Gemaakt' helemaal warm loopt voor alles wat met interieurvormgeving te maken heeft en altijd al eens heeft willen binnenkijken in de interieurs van bekende Vlamingen, zit goed bij VTM GO. In de exclusieve reeks 'Huis Gesmaakt met Gert Voorjans' gaat interieurarchitect Gert Voorjans elke week op bezoek bij bekende Vlamingen en neemt hij onomwonden hun interieur onder de loep. Wat springt uit het oog en wat kan er beter? Deze week zet een nieuw bekend gezicht de deuren van zijn of haar crib met plezier open. De kijkers kunnen samen met Gert raden in welk interieur ze terecht zijn gekomen en mee binnenglippen in het huis van de bekende Vlaming. 'Huis Gesmaakt met Gert Voorjans' is elke woensdag na de aflevering van Huis Gemaakt te zien op VTM GO.

'Huis Gemaakt', woensdag 5 mei om 20.40 uur bij VTM.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Breendonk' (VRT/Streamz)

Antwerpen, 1942. Na een mislukte verzetsactie worden Rik en zijn vader Leon opgepakt en naar de SS-strafgevangenis Breendonk gebracht. Terwijl Rik geconfronteerd wordt met de harde realiteit van het kamp, weigert Elisabeth hem op te geven. Ondertussen probeert de ambitieuze Vlaamse SS'er Hendrik Vaes zijn positie binnen het bezettingsapparaat verder uit te bouwen.

'Breendonk', om 20.55 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:00
    VRT NWS journaal 13u
    13:25
    Het weer (middag)
  • 08:00
    Herfstbeelden
    16:45
    China's Wild Empire
  • 12:50
    Nachtwacht
    13:15
    Mega Maffe Monsterfreaks
  • 13:00
    VTM Nieuws
    13:40
    Het Weer (middag)
  • 12:40
    Hotel Hell
    13:35
    Ghost Rider
  • 05:20
    Geen uitzending
    13:45
    Chicago Med
  • 13:00
    Geen uitzending
    14:35
    Matlock
  • 13:10
    Christmas Bedtime Stories
    14:35
    Write Before Christmas
  • 10:00
    Joe
    15:25
    Geen uitzending
  • 13:05
    Friends
    14:55
    De Slimste Mens Ter Wereld
  • 12:25
    Castle
    16:50
    Criminal Minds
  • 12:30
    See No Evil
    15:30
    The Neighborhood
  • 12:50
    De Gezonde Goesting
    13:15
    Vlaanderen Kookt
  • 12:20
    The Killer in My Family
    15:50
    24 Hours in Police Custody
  • 13:04
    Z-Defensie
    13:18
    CEO van mijn leven
  • 13:00
    Geen Nieuws - Goed Nieuws
    14:00
    De Muziekshow
  • 12:50
    De Chalet aan de Semois
    13:35
    Wild van Wild
  • 12:25
    The Famous Five
    13:25
    Midsomer Murders
  • 12:35
    NCIS: Los Angeles
    18:00
    Below Deck Down Under
  • 13:10
    Het Filosofisch Kwintet
    14:15
    Keuringsdienst van Waarde
  • 12:00
    De Nationale Leesmarathon
    14:05
    Een jaar in vogelvlucht
  • 12:55
    Zappsport
    13:15
    Ongezien