Gloednieuwe shows op Boomerang en 'LEGO Ninjago' op Cartoon Network

Hoera! Cartoon Network viert de 30ste verjaardag van Inspector Gadget met deze gloednieuwe animatieserie. Inspector Gadget is 's werelds bekendste bionische detective en is nogal stuntelig.
Er zitten verschillende gadgets in zijn lichaam ingebouwd, waarvan hij soms niet goed weet hoe hij ze moet gebruiken.
Kijk mee en zie hoe Inspector Gadget in de meest levensgevaarlijke situaties terechtkomt. Gelukkig overwint hij deze vaak door puur geluk en met de hulp van zijn trouwe nichtje Penny en haar lieve hond Brian.
Vanaf 2 februari, iedere schooldag om 7.15 en 15.55 uur.
Ontdek het oerwoud met 'The Jungle Bunch'!
Vanaf 14 februari, iedere zaterdag en zondag om 9.15 uur
'The Jungle Bunch' vertelt het verhaal van een bonte groep dieren die tegen onrecht strijden midden in de jungle. Ontmoet Maurice, een pinguïn die zichzelf beschouwt als een gevaarlijke tijger en altijd wordt bijgestaan door zijn adoptiezoon Junior, een tijgervis. Dan heb je ook nog Miguel, de keiharde maar bijzonder aanhankelijke gorilla, Gilbert het paranoïde spookdiertje, de padden Al & Bob, Fred het zingende wrattenzwijn en Batricia, de vleermuis die bang is in het donker.
Samen worden ze de helden van de jungle: elk dier dat in de problemen zit, kan terecht bij dit ongebruikelijke, maar bijzonder effectieve stel: De Jungle Bende Lost het Op!
Nieuwe reeks, gebaseerd op het populaire speelgoed: 'LEGO Ninjago - Masters of Spinjitzu'
Vanaf 2 februari, iedere schooldag om 17.10 uur
De wereldberoemde LEGO blokjes komen tot leven in het gloednieuwe en bijzonder spannende eerste seizoen van 'LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu'. Vier ninjahelden gaan op avontuur om de wereld te redden. Heeft een van hen het in zich om de Groene Ninja te worden en de wereld tegen het dreigende gevaar van Lloyd Garmadon en zijn leger slangenwezens te beschermen?
Vanaf 2 februari kun je deze nagelnieuwe 'steen-goede' serie iedere schooldag volgen, enkel en alleen op Cartoon Network om 17.10 uur.
Finn en Jake vieren Valentijn!
Zaterdag 14 februari, vanaf 8.45 uur (herhaling op zondag 15 februari)
Aaaah, de dag van de liefde, van rozenblaadjes en maneschijn, en wraakzuchtige prinsessen?! Ontmoet ze allemaal en beslis zelf wie de beste Valentijnsdate in het Land van Ooo zou zijn! In deze speciale Valentijnsaflevering zie je hoe lieflijk het eraan toe kan gaan in het Land van Ooo. De herhaling wordt uitgezonden op 15 februari.
Nieuw seizoen van 'Teen Titans Go'!
Vanaf 18 februari, iedere schooldag om 16.15 uur
Het superheldenteam van DC Comics in 'Teen Titans Go!' is druk bezig met het redden van de wereld, maar de grootste uitdagingen staan hen te wachten als tieners die samen wonen zonder hun ouders. Ze zijn dan wel superhelden, maar toch moet iemand de was doen... En ook superhelden moeten autorijles nemen om hun rijbewijs te halen, zeker nadat ze de Batmobiel hebben vernield toen ze deze zonder toestemming hebben gebruikt om indruk te maken op een meisje! De Teen Titans leren omgaan met de typische tienerproblemen die in dit gloednieuwe seizoen een nieuw niveau bereiken. De nieuwe afleveringen van 'Teen Titans Go!' gaan van start op 18 februari, elke schooldag om 16.15 uur bij Cartoon Network.
Mis ook de 'Teen Titans Go!' marathon niet tijdens de krokusvakantie, elke dag vanaf 6.55 uur, voor iedereen die lekker vroeg uit de veren is.
http://www.cartoonnetwork.be
Meer artikels over Cartoon Network BE
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Een Vergetelijk Mooie Reis': Paul de Leeuw reist met mensen met dementie naar Benidorm
- 'The Big Verdick Quiz' dicht bij Jamie én Bisou award
- 'Tattoorist': Tijs Vanneste ontdekt Europese hoofdsteden door de ogen van collega-artiesten
- 'Het Verhaal van Nederland – de tweede wereldoorlog' duikt in een donkere periode van onze geschiedenis
- VRM legt Focus en WTV elk een boete op van 1.500 euro
- 'Dealen met Coke': Brusselse politie focust op preventie bij drugsverslaafden
- Klaasje Meijer, Alex Agnew en meer in 'Ik Vraag Het Aan' deze week
- Dit zie je dinsdag in 'Je Zal Het Maar Hebben'
- 'Telefacts' brengt getuigenissen over horrornacht in Crans-Montana
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Ramadan begint: tijd voor 'Suhoor Stories' op NPO Radio 1
- Luisteraar Philippe kraakt de tweede lach van JOE en wordt 19.500 euro rijker
- Roxy Dekker, Sef en Bente grootste kanshebbers '3FM Awards'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' live uit vanuit café Donkerbroek in Ooststellingwerf
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk vanaf 3 maart naar 'De Box' -
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'? -
Wat doet Jonathan Medart in de backstage van 'The Voice'? -
De tweede Lach van JOE is geraden! -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Ruzie bij de Badi’s in 'Konvooi' -
Vanaf dan zie je 'Rooster' op HBO Max -
Verrassing van formaat in 'Stukken Van Mensen' -
Nieuw seizoen van 'Komen Eten' op Play! -
Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO' -
Hilarisch! Familie Gooris waagt zich aan de doedelzak. -
De coaches trappen 'The Voice' zélf zingend op gang -
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video -
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job' -
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie -
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2 -
Maakt Kurt Rogiers de overstap naar Play? -
De Jordy kaapt wekelijks de Q-Foute Radio
Kijktip van de dag

Evert loopt nog steeds te treuren over de dood van Willemijn en nu is ook nog een van zijn honden overleden. Ondertussen is Martin nog steeds niet open tegen Cheryl en de therapie van dr. Rossi lijkt niet te helpen. In de winkelstraat wordt Claire opnieuw geconfronteerd met Ernst, zij lijken beiden hun verleden niet los te kunnen laten en Anouk wordt geacht vrijwilligerswerk te doen op de hockeyvereniging van Vlinder.
'Gooische Vrouwen', om 00.05 uur op VTM.



































