Pickx+ heeft dit voor jou klaar in augustus

dinsdag 30 juli 2024

De baseline die Pickx+ uitdraagt, is geen lege belofte. Met talloze internationaal gelauwerde series en films, straffe eigen producties, kwalitatieve evenementen en de meest verrassende shows, houdt Pickx+ ook ook deze zomer de kijkers op het puntje van hun stoel.

'Vlaanderen Muziekland'
Maaseik: Woensdag 31 juli 2024, 21u00
Bilzen: Woensdag 7 augustus 2024, 21u00
Nieuwpoort: Woensdag 14 augustus 2024, 21u00
Malle: Woensdag 21 augustus 2024, 21u00
Geraardsbergen: Woensdag 28 augustus 2024, 21u00
Diest: Woensdag 9 september 2024, 21u00


De kracht van 'Vlaanderen Muziekland' is ongetwijfeld het ’naar de mensen toekomen’. De rondreizende muziekkaravaan houdt ook in de zomer van 2024 halt op 8 verschillende toplocaties verspreid over gans Vlaanderen. In tegenstelling tot de andere TV-muziekshows, doet de productie van 'Vlaanderen Muziekland' een fysieke tour doorheen het Vlaamse landschap. Dat is in deze grootorde uniek. Ook op het scherm wordt die lijn en strategie doorgetrokken. Naast Pickx+ zenden ook alle deelnemende regionale TV-zenders wekelijks uit. Het populaire muziekprogramma komt dus letterlijk en figuurlijk 'naar je toe', tot in de woonkamer. Op woensdag 17 juli 2024 om 21u00 is de eerste aflevering, Vlaanderen Muziekland Dendermonde, te zien op Pickx+.

'Onder Vuur' S02
Donderdag 1 augustus 2024, 00.00 uur

'Onder Vuur' is een spannende Vlaamse VRT-dramareeks over een groep brandweermannen en -vrouwen die vechten voor het voortbestaan van hun kazerne in Oostende. De serie volgt de persoonlijke en professionele levens van de brandweerlieden terwijl ze geconfronteerd worden met gevaarlijke reddingsoperaties, interne conflicten en de druk van bezuinigingen die de sluiting van hun kazerne dreigen te veroorzaken.

Met een sterke cast, bestaande uit o.a. Louis Talpe en  Lien De Graeve, en realistische verhaallijnen biedt 'Onder Vuur' een meeslepend en authentiek beeld van het leven in een brandweerkazerne, waarbij zowel de heldendaden als de dagelijkse worstelingen van de brandweerlieden centraal staan.

Antwerp Pride TV powered by Proximus
Zaterdag 10 augustus 2024, 13.45 - 16.30 uur

Op zaterdag 10 augustus gaat Pickx+ opnieuw keihard voor een primeur én unicum in België. Voor de allereerste keer is er een pride te volgen vanuit de Vlaamse woonkamer, een eer die Proximus maar al te graag op zich neemt. Het gaat dan ook niet zomaar over eender welke pride, maar wel over dé Pride Parade van de Antwerp Pride. Het kleurrijke evenement verenigt jaarlijks duizenden enthousiaste en liefdevolle gelijkgezinden. Allemaal met maar één boodschap: Love is Love.

'Tribal' S01
Dinsdag 13 augustus 2024, 22.30 uur

Het Federale Justitie- departement probeert zijn politieke imago te redden door te doen alsof ze inclusief en samenwerkend zijn. Maar ondertussen nemen ze eigenlijk de controle over van de Tribal Police Force, die verantwoordelijk is voor de vier Indiaanse reservaten rondom de stad.
Interim Tribal Chief Samantha Woodburn (Jessica Matte) probeert de politieke bureaucratie te slim af te zijn, maar moet zich bewijzen binnen de Metro Police, die gedomineerd wordt door oude, witte mannen. In deze onbekende wereld navigeert ze door politiek en procedures terwijl het ook nog eens botst met haar nieuwe partner, Chuck 'Buke' Bukansky (Brian Markinson). Hij is een ervaren maar verbitterde detective van de Metro Police.

'TRIBAL' onderzoekt misdaadverhalen van de Eerste Natie, gebaseerd op echte wereldgevallen zoals verkeerde identiteit, pijpleidingcontroverses, gerechtigheid in genezingshutten, sociale diensten, tabakshandel en vermiste inheemse volkeren.


Persbericht Pickx+

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Ik Vraag Het Aan' (VRT 1)

Niels ontvangt Imane Boudadi, Wannes Lacroix, Aaron Blommaert, Petra De Sutter en Daphne Agten. Voor Aaron is de song 'Ben' van Michael Jackson voor eeuwig verbonden met de dag waarop hun trouwe viervoeter Ben stierf. En het Gentse collectief Lézard zet de studio op zijn kop met het geweldige Rock Lobster' van The B-52’s. Komen ook: Judith, Alice Mae, Natalia en Portland. Niels zingt 'Visiting Hours' van Ed Sheeran voor Jolien uit het publiek.

'Ik Vraag Het Aan', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:35
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:40
    Nachtlus
    08:00
    Winterbeelden
  • 22:25
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:05
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:10
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:30
    Geen uitzending
    00:45
    Yellowjackets
  • 01:25
    Geen uitzending
    00:20
    60 Days In
  • 01:15
    Geen uitzending
    15:15
    Law & Order Toronto: Criminal Intent
  • 01:25
    Geen uitzending
    01:00
    The Golden Girls
  • 00:35
    De Tafel van Gert
    01:40
    De Tafel van de Week
  • 01:10
    FBI
    01:00
    Criminal Minds
  • 01:25
    Swamp People
    01:00
    The Winter King
  • 00:45
    Bachelor in Paradise Australia
    01:45
    Extreme Makeover: Home Edition
  • 01:10
    Big Sky
    01:20
    C.S.I. New York
  • 00:54
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:35
    Publireportage
    05:55
    Sixties To Six
  • 01:20
    Bon Appetit
    01:25
    Becoming Meewis
  • 00:50
    The Castaways
    01:35
    Midsomer Murders
  • 01:05
    First Dates Australia
    01:35
    NCIS
  • 01:20
    Pauw & De Wit
    01:00
    EenVandaag
  • 01:20
    Nieuwsuur
    01:05
    Dit is de Week
  • 01:00
    Je Zal Het Maar Hebben
    01:00
    First Dates