3 pintjes als pijnstiller in 'Helden van Hier: In de Lucht'

In aflevering vijf van 'Helden van Hier: In de Lucht' krijgen de hulpverleners van het AZ Sint-Jan te Brugge slachtoffers van verschillende vechtpartijen over de vloer.
Zo is er een man die tijdens een barbecue gevochten heeft nadat hij, naar eigen zeggen, 40 pinten had gedronken. Met een pijnlijke voet tot gevolg. De volgende dag laat hij zich onderzoeken in het AZ Sint-Jan te Brugge. Voor de pijnmedicatie heeft hij zelf gezorgd: 'drie pintjes.'
Een andere man heeft zich dan weer gemengd in een vechtpartij in een discotheek en klaagt van pijn aan zijn schouder. En daar blijft het niet bij. Een aannemer heeft een slag op zijn hoofd gekregen van mannen die materiaal probeerden te stelen uit zijn aanhangwagen.
En ook tijdens een voetbalwedstrijd kunnen de emoties hoog oplopen. Een gefrustreerde speler heeft een fles water weggetrapt en die fles is tegen het hoofd van een ongelukkige supporter gevlogen. Eddy wordt met spoed naar het AZ Sint-Jan in Brugge gevlogen voor verzorging.
De helikopter vliegt ook uit voor een oude vrouw die onwel is geworden in een café. Piloot Alexander moet zijn toestel neerzetten op een veldje van de Chiro, wat een eindje van het café vandaan ligt. Gelukkig blijken de Chiroleden erg hulpvaardig. De ene voert met zijn auto de arts en de verpleegster naar het café en een andere leent zijn fiets uit zodat de piloot zijn collega’s achterna kan komen.
Dringende hulp wordt ook gevraagd bij verkeersongevallen. In Heuvelland is een auto met hoge snelheid frontaal ingereden op een vrachtwagen. De man is bij bewustzijn, maar toch vreest de arts het ergste: 'Meneer doet het wonderbaarlijk goed momenteel, maar we zullen zien wat de scans zeggen.' Hij wordt dan ook snel naar het dichtstbijzijnde ziekenhuis gereden. Jens is dan weer gevallen met zijn motor. Zijn been is volledig gedraaid en ook zijn arm doet erg pijn. Hij wordt ter plaatse verdoofd en in allerijl naar het AZ in Brugge gevlogen.
'Helden van Hier: In de Lucht', woensdag 4 oktober om 21.10 uur bij VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: 30 april & 1,2 en 3 mei 2026
- Play zendt samen met DAZN finale Croky Cup uit
- Kijk nu de spannende nieuwe trailer van 'De Twaalf - De botoxmoorden'
- Voetbalfans winnen: Telenet brengt Jupiler Pro League en topcompetities terug op Play Sports
- Reünie-aflevering 'Een Vergetelijk Mooie Reis' bij MAX
- Boeiende en blinde aflevering van 'Celebrity MasterChef' op Play
- Nieuw gezin krijgt 'Blind Gekocht'-experten stil
- Wim Willaert gaat op afzondering in 'Door de Bomen'
- 4 en 5 mei 2026: herdenken en vieren bij de NOS
- TV5MONDE over Cannes Filmfestival in mei
- Qmusic-luisteraars geven Finn het allerlaatste ticket voor de liveshows van 'The Voice' in team Maarten & Dorothee
- Beleef mee de Koningin Elisabethwedstrijd Cello 2026
- Qmusic lanceert 'Mattie versus Marieke': de spannendste strijd dwars door Nederland
- JOE roept mei uit tot Topmaand: elke vrijdag een gloednieuwe top 100
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanaf Westerkwartier
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Heel Mijn Hart': Verliefdheid na verlies? -
Check nu de teaser van 'House of the Dragon' -
Annelies viert haar 25ste cosmetische ingreep met een Plastic is Fantastic-feest -
Deze talenten stoten door naar de liveshows van 'The Voice' -
Ward Lemmelijn toont geheim mentaal wapen -
Heeft Alex Callier een nieuwe zangeres voor Hooverphonic gevonden? -
Camilia Blereau doet Hugo Sigal schrikken in 'Familie' -
Bloeit er iets moois in 'So You Think You Can Dance'? -
Andy Peelman confronteert jonge ondernemer in 'Ze Zeggen Dat' -
Nieuw seizoen 'Alloo bij de Wegpolitie' bij VTM GO+ -
Cross Battles beloven vuurwerk in 'The Voice van Vlaanderen' -
Dit is de afvaller na de vijfde aflevering van 'De Mol' -
Nicky zoekt noodgedwongen grotere woning in 'Blind Gekocht' -
Repetitie loopt mis in 'So You Think You Can Dance' -
Dit is de releasedatum van 'Heartstopper Forever' -
Kijk vrijdag eerste studioshow van 'So You Think You Can Dance' -
Kijk nu de hilarische trailer van 'STRIKE!' op Streamz -
Aster Nzeyimana over zijn mediatransfer in 'Achter de Schermen' -
Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt' -
Kijk nu de trailer van het nieuwe seizoen 'Temptation Island' -
'Flashback' duikt in de wilde jaren van JIM -
Dit is de afvaller na aflevering 4 van De Mol -
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning -
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand -
Ex-coaches grijpen de macht in 'The Voice' -
Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice' -
Netflix deelt officiële trailer van nieuwe actiethriller 'Man on Fire'
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn'
Kijktip van de dag

Van kleuter op het podium tot wereldster: het verhaal van Michael Jackson begint met glitter, maar ook met angst. Achter de succesvolle Jackson 5 schuilt een gezin dat meer door druk dan door liefde werd samengehouden, met een controlerende vader die diepe sporen nalaat. Na de release van het album 'Thriller' in 1982 verovert Michael Jackson de wereld, maar intussen zoekt hij wanhopig naar echte verbinding. Vrienden, familie - onder wie zijn zus La Toya - én collega's schetsen een verontrustend beeld: hoe groter de roem, hoe eenzamer de man achter de mythe.
'The Michael Jackson Story', om 22.15 uur op VRT Canvas.


































