3 pintjes als pijnstiller in 'Helden van Hier: In de Lucht'

In aflevering vijf van 'Helden van Hier: In de Lucht' krijgen de hulpverleners van het AZ Sint-Jan te Brugge slachtoffers van verschillende vechtpartijen over de vloer.
Zo is er een man die tijdens een barbecue gevochten heeft nadat hij, naar eigen zeggen, 40 pinten had gedronken. Met een pijnlijke voet tot gevolg. De volgende dag laat hij zich onderzoeken in het AZ Sint-Jan te Brugge. Voor de pijnmedicatie heeft hij zelf gezorgd: 'drie pintjes.'
Een andere man heeft zich dan weer gemengd in een vechtpartij in een discotheek en klaagt van pijn aan zijn schouder. En daar blijft het niet bij. Een aannemer heeft een slag op zijn hoofd gekregen van mannen die materiaal probeerden te stelen uit zijn aanhangwagen.
En ook tijdens een voetbalwedstrijd kunnen de emoties hoog oplopen. Een gefrustreerde speler heeft een fles water weggetrapt en die fles is tegen het hoofd van een ongelukkige supporter gevlogen. Eddy wordt met spoed naar het AZ Sint-Jan in Brugge gevlogen voor verzorging.
De helikopter vliegt ook uit voor een oude vrouw die onwel is geworden in een café. Piloot Alexander moet zijn toestel neerzetten op een veldje van de Chiro, wat een eindje van het café vandaan ligt. Gelukkig blijken de Chiroleden erg hulpvaardig. De ene voert met zijn auto de arts en de verpleegster naar het café en een andere leent zijn fiets uit zodat de piloot zijn collega’s achterna kan komen.
Dringende hulp wordt ook gevraagd bij verkeersongevallen. In Heuvelland is een auto met hoge snelheid frontaal ingereden op een vrachtwagen. De man is bij bewustzijn, maar toch vreest de arts het ergste: 'Meneer doet het wonderbaarlijk goed momenteel, maar we zullen zien wat de scans zeggen.' Hij wordt dan ook snel naar het dichtstbijzijnde ziekenhuis gereden. Jens is dan weer gevallen met zijn motor. Zijn been is volledig gedraaid en ook zijn arm doet erg pijn. Hij wordt ter plaatse verdoofd en in allerijl naar het AZ in Brugge gevlogen.
'Helden van Hier: In de Lucht', woensdag 4 oktober om 21.10 uur bij VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Een zieke, een mogelijke dode, een vertrek en een onverwachte plottwist? Met deze 4 vragen gaan de 'Thuis'-fans de zomer in
- Warre is nu echt de absolute 'Blokken'-kampioen!
- Kijkcijfers: donderdag 25 juni 2026
- VRT spreekt Filip Joos aan na uitspraken over Iraans regime tijdens WK-commentaar
- Chaima Saysay verlaat ochtendshow van Radio 2 voor nieuwe uitdaging
- Het mooiste motorsportweekend van het jaar: TT van Assen 2026 live op Ziggo Sport
- Dit zie je in 'Opsporing Verzocht'
- Maandag in 'Close Up': Thom Browne - Op maat gemaakte dromen
- Dit zijn de laatste gerechten van 'Dagelijkse Kost' voor dit seizoen
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- Deze week zomerse klanken in 'FM op 5'
- Maximum Summer: Qmusic steekt Q-Beach House in nieuw jasje en trapt de zomer af met liveoptreden van CAMILLE
- JOE-luisteraars bepalen starttijd Coen & Sander Show morgen na nachtelijke wedstrijd van Oranje
- Mattie & Marieke stoppen als duo in de ochtend van Qmusic
- Van dance-classics tot latino-vibes: Milk Inc., Aaron Blommaert en Belle Perez op de affiche van JOE Parad’ice Beach in Westende
Multimedia SPOTLIGHT
-
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug -
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten
Kijktip van de dag

April 1912. De Titanic verlaat de haven van Queenstown. Meer dan 2.000 passagiers zullen de overtocht over de Atlantische Oceaan meemaken. Het vaartuig is voor velen het schip der dromen, maar de jonge Rose beschouwt de Titanic als een slavenschip dat haar geketend terug naar huis terug zal brengen. Om de financiële problemen van haar ouders op te lossen is ze immers verplicht om met de rijke Cal te trouwen. Rose houdt niet van haar verloofde en besluit overboord te springen.
'Titanic', film uit 1997 met Kate Winslet en Leonardo DiCaprio, om 20.30 uur op VTM.


































