3 pintjes als pijnstiller in 'Helden van Hier: In de Lucht'

dinsdag 3 oktober 2017

In aflevering vijf van 'Helden van Hier: In de Lucht' krijgen de hulpverleners van het AZ Sint-Jan te Brugge slachtoffers van verschillende vechtpartijen over de vloer.

Zo is er een man die tijdens een barbecue gevochten heeft nadat hij, naar eigen zeggen, 40 pinten had gedronken. Met een pijnlijke voet tot gevolg. De volgende dag laat hij zich onderzoeken in het AZ Sint-Jan te Brugge. Voor de pijnmedicatie heeft hij zelf gezorgd: 'drie pintjes.'


Een andere man heeft zich dan weer gemengd in een vechtpartij in een discotheek en klaagt van pijn aan zijn schouder. En daar blijft het niet bij. Een aannemer heeft een slag op zijn hoofd gekregen van mannen die materiaal probeerden te stelen uit zijn aanhangwagen.
En ook tijdens een voetbalwedstrijd kunnen de emoties hoog oplopen. Een gefrustreerde speler heeft een fles water weggetrapt en die fles is tegen het hoofd van een ongelukkige supporter gevlogen. Eddy wordt met spoed naar het AZ Sint-Jan in Brugge gevlogen voor verzorging.

De helikopter vliegt ook uit voor een oude vrouw die onwel is geworden in een café. Piloot Alexander moet zijn toestel neerzetten op een veldje van de Chiro, wat een eindje van het café vandaan ligt. Gelukkig blijken de Chiroleden erg hulpvaardig. De ene voert met zijn auto de arts en de verpleegster naar het café en een andere leent zijn fiets uit zodat de piloot zijn collega’s achterna kan komen.

Dringende hulp wordt ook gevraagd bij verkeersongevallen. In Heuvelland is een auto met hoge snelheid frontaal ingereden op een vrachtwagen. De man is bij bewustzijn, maar toch vreest de arts het ergste: 'Meneer doet het wonderbaarlijk goed momenteel, maar we zullen zien wat de scans zeggen.' Hij wordt dan ook snel naar het dichtstbijzijnde ziekenhuis gereden. Jens is dan weer gevallen met zijn motor. Zijn been is volledig gedraaid en ook zijn arm doet erg pijn. Hij wordt ter plaatse verdoofd en in allerijl naar het AZ in Brugge gevlogen.

'Helden van Hier: In de Lucht', woensdag 4 oktober om 21.10 uur bij VTM.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Pak Alles Wat Je Kan' (VTM/VTM GO)

Linda zingt zich van de markt naar TikTok terwijl ze blijft vechten tegen pech en vermoeidheid. Dj Youri geniet intussen van zijn bekendheid in Kortrijk, maar mist soms echte connecties. Welke droom dreigt als eerste te ontsporen?

'Pak alles wat je kan - Een Kamping Kitsch Club documentaire', om 22.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:05
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 23:40
    Mary & George
    00:30
    Het weer
  • 20:55
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 00:15
    NYPD Blue
    01:10
    Geen uitzending
  • 23:50
    Fall
    01:40
    Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
  • 22:30
    Blumhouse's Truth or Dare
  • 23:05
    Eric Clapton - Live at the Royal Albert Hall
    01:00
    All New Traffic Cops
  • 00:00
    Suits
    00:45
    Geen uitzending
  • 23:55
    SOS Piet
    00:20
    Binnenstebuiten
  • 23:45
    Oogappels
    01:00
    Lang Leve de Liefde
  • 00:05
    Modern Family
    00:40
    FBI: International
  • 23:45
    NCIS: Los Angeles
    00:45
    Most Outrageous Crimes
  • 23:25
    Love it or List it Australia
    00:35
    Come Dine with Me: The Professionals
  • 23:55
    The Rookie
    01:30
    Geen uitzending
  • 00:02
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 00:13
    Jong geleerd
    00:24
    Het appartement
  • 00:05
    Hidden Gems
    00:50
    Lekker Messy
  • 23:55
    Whitechapel
    00:40
    Rebus
  • 00:05
    Burn Notice
    01:35
    Below Deck
  • 23:40
    NOS De Avondetappe
    00:30
    NOS Journaal Laat
  • 00:05
    De Nachtzoen
    00:20
    Nieuwsuur
  • 23:10
    De slimste mens België
    00:25
    Woeste Grond