3 pintjes als pijnstiller in 'Helden van Hier: In de Lucht'

dinsdag 3 oktober 2017

In aflevering vijf van 'Helden van Hier: In de Lucht' krijgen de hulpverleners van het AZ Sint-Jan te Brugge slachtoffers van verschillende vechtpartijen over de vloer.

Zo is er een man die tijdens een barbecue gevochten heeft nadat hij, naar eigen zeggen, 40 pinten had gedronken. Met een pijnlijke voet tot gevolg. De volgende dag laat hij zich onderzoeken in het AZ Sint-Jan te Brugge. Voor de pijnmedicatie heeft hij zelf gezorgd: 'drie pintjes.'


Een andere man heeft zich dan weer gemengd in een vechtpartij in een discotheek en klaagt van pijn aan zijn schouder. En daar blijft het niet bij. Een aannemer heeft een slag op zijn hoofd gekregen van mannen die materiaal probeerden te stelen uit zijn aanhangwagen.
En ook tijdens een voetbalwedstrijd kunnen de emoties hoog oplopen. Een gefrustreerde speler heeft een fles water weggetrapt en die fles is tegen het hoofd van een ongelukkige supporter gevlogen. Eddy wordt met spoed naar het AZ Sint-Jan in Brugge gevlogen voor verzorging.

De helikopter vliegt ook uit voor een oude vrouw die onwel is geworden in een café. Piloot Alexander moet zijn toestel neerzetten op een veldje van de Chiro, wat een eindje van het café vandaan ligt. Gelukkig blijken de Chiroleden erg hulpvaardig. De ene voert met zijn auto de arts en de verpleegster naar het café en een andere leent zijn fiets uit zodat de piloot zijn collega’s achterna kan komen.

Dringende hulp wordt ook gevraagd bij verkeersongevallen. In Heuvelland is een auto met hoge snelheid frontaal ingereden op een vrachtwagen. De man is bij bewustzijn, maar toch vreest de arts het ergste: 'Meneer doet het wonderbaarlijk goed momenteel, maar we zullen zien wat de scans zeggen.' Hij wordt dan ook snel naar het dichtstbijzijnde ziekenhuis gereden. Jens is dan weer gevallen met zijn motor. Zijn been is volledig gedraaid en ook zijn arm doet erg pijn. Hij wordt ter plaatse verdoofd en in allerijl naar het AZ in Brugge gevlogen.

'Helden van Hier: In de Lucht', woensdag 4 oktober om 21.10 uur bij VTM.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Breendonk' (VRT/Streamz)

Antwerpen, 1942. Na een mislukte verzetsactie worden Rik en zijn vader Leon opgepakt en naar de SS-strafgevangenis Breendonk gebracht. Terwijl Rik geconfronteerd wordt met de harde realiteit van het kamp, weigert Elisabeth hem op te geven. Ondertussen probeert de ambitieuze Vlaamse SS'er Hendrik Vaes zijn positie binnen het bezettingsapparaat verder uit te bouwen.

'Breendonk', om 20.55 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:00
    VRT NWS journaal 13u
    13:25
    Het weer (middag)
  • 08:00
    Herfstbeelden
    16:45
    China's Wild Empire
  • 12:50
    Nachtwacht
    13:15
    Mega Maffe Monsterfreaks
  • 13:00
    VTM Nieuws
    13:40
    Het Weer (middag)
  • 12:40
    Hotel Hell
    13:35
    Ghost Rider
  • 05:20
    Geen uitzending
    13:45
    Chicago Med
  • 13:00
    Geen uitzending
    14:35
    Matlock
  • 11:40
    A Christmas Love Story
    13:10
    Christmas Bedtime Stories
  • 10:00
    Joe
    15:25
    Geen uitzending
  • 12:15
    Daan & Jani
    13:05
    Friends
  • 12:25
    Castle
    16:50
    Criminal Minds
  • 12:30
    See No Evil
    15:30
    The Neighborhood
  • 12:50
    De Gezonde Goesting
    13:15
    Vlaanderen Kookt
  • 12:20
    The Killer in My Family
    15:50
    24 Hours in Police Custody
  • 13:04
    Z-Defensie
    13:18
    CEO van mijn leven
  • 13:00
    Geen Nieuws - Goed Nieuws
    14:00
    De Muziekshow
  • 12:50
    De Chalet aan de Semois
    13:35
    Wild van Wild
  • 12:25
    The Famous Five
    13:25
    Midsomer Murders
  • 12:35
    NCIS: Los Angeles
    18:00
    Below Deck Down Under
  • 12:10
    Buitenhof
    13:10
    Het Filosofisch Kwintet
  • 12:00
    De Nationale Leesmarathon
    14:05
    Een jaar in vogelvlucht
  • 12:55
    Zappsport
    13:15
    Ongezien