Smaaktoerist Jeroen De Pauw ontdekt opnieuw de lekkerste plekjes van het land

zaterdag 2 juli 2022
Foto: njam! - © Studio 100 2022

Vanaf zondag 3 juli neemt Jeroen De Pauw je opnieuw mee op een culinaire ontdekkingsreis in eigen land. In gloednieuwe afleveringen van 'De Smaaktoerist' trekt Jeroen op zijn brommertje doorheen het land, op zoek naar de lekkerste streekproducten en de strafste verhalen van lokale producenten.

Op het einde van de dag maakt hij met zijn buit een overheerlijk gerecht klaar op de mooiste plekjes van België.


Lokale wijnen proeven, mooie landschappen doorkruisen, een praatje slaan met gepassioneerde producenten en koken met verzamelde schatten. Dat klinkt als vakantie én als muziek in de oren. In 'De Smaaktoerist 2.0' bewijst njam!-chef Jeroen De Pauw dat je daar bovendien niet ver voor hoeft te reizen: het kan gewoon allemaal op Belgische bodem want ons landje bulkt van mooie verhalen en nog mooiere streekproducten.

Over 'De Smaaktoerist 2.0'
In 'De Smaaktoerist 2.0' bezoekt Jeroen onder andere de Vlaams-Brabantse regio’s Hageland, Dijleland, Pajottenland en de Brabantse Kouters. Daar gaat de chef op bezoek bij de beste producenten en gaat hij aan de slag met heerlijke, lokaal gemaakte lekkernijen zoals Belgische kaas, groenten en fruit. Maar ook vlees en koekjes, bier en wijn mogen natuurlijk niet ontbreken!

De culinaire roadtrip zet zich voort naar de Vlaamse Ardennen waar Jeroen onder andere de meest smakelijke geitenkaas ontdekt. In de stad Oostende proeft Jeroen het product waar alle Belgen fier op zijn, ons Belgisch bier, en kookt hij met vis. Jeroen kiest een prachtige plek uit om zijn brommertje te parkeren en kookt daar zoals hij dat het liefste doet: vanuit zijn buik en zonder te veel tierlantijntjes.

Over Jeroen De Pauw
Na een opleiding aan de hotelschool van Mechelen en een voortgezette opleiding gastronomie verovert Jeroen De Pauw meteen een plaatsje in de keuken van sterrenrestaurants als ‘Comme Chez Soi’ en ‘Hof van Cleve’. Tijdens een verblijf in Aix-en-Provence leert de jonge kok de Franse keuken kennen en wijdt hij zich een tijdlang aan deze nieuwe liefde. Maar het liefst kookt hij op gevoel en met een flinke portie rock-’n-roll. Zo wordt ‘Cookie Boys’ geboren: met zijn mobiele keuken, opgeborgen in tien koffers, toerde Jeroen door Europa en verwende artiesten als Axelle Red, Tom Waits en Hooverphonic.

Na 10 jaar wou hij iets nieuws: Jeroen richtte ‘Canapé’ op. Een nieuwe horecabeleving met restaurants en een webshop waar alles draait rond aperitieven. Voor Jeroen is aperitieven het nieuwe dineren, met veel verschillende hapjes en kleine gerechtjes om te delen. Intussen kreeg hij ook algemene bekendheid als tv-kok. Sinds 2016 maakt hij deel uit van de njam!-familie en groeide hij uit tot een van de populairste chefs van Vlaanderen.


'De Smaaktoerist 2.0', vanaf zondag 3 juli elke zondag een nieuwe aflevering om 11.00, 16.00 en 23.00 uur op njam!.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Knokke Tof' (Play)

Robin Rouquart richtte op zijn 28ste een skincaremerk op dat afgelopen jaar één miljoen producten verkocht. Jake Atlass ruilt Knokke in voor LA als aanstormende popartiest met een Sony-deal op zak. De familie Verspecht kent zijn vintage horloges en vastgoed als geen ander. Tine Vandenberghe verkoopt de exclusiefste villa's van de badstad. Charlotte De Deken bouwde haar eigen pilatesstudio uit. Seppe Riolo zweert bij zijn eigen granola. Yannick Bouts maakt van La Réserve dé place to be. Océane Neslany ontwerpt juwelen in haar eigen winkels. En ook kunstenaar Sigurd Tanghe, gekend van 'The Sky Is the Limit', maakt zijn opwachting.

'Knokke Tof', om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:15
    F.C. De Kampioenen
    21:00
    De jaren 90 voor tieners
  • 20:35
    Disease X: Hunting the Next Pandemic
    21:35
    Rise of the Billionaires
  • 20:15
    VRT NWS journaal met VGT
    20:55
    Geen uitzending
  • 20:05
    Familie
    20:40
    B&B zoekt Lief
  • 20:35
    UEFA Champions League
    23:25
    Collateral Damage
  • 20:35
    Inglourious Basterds
    23:35
    The Hunting Party
  • 20:35
    The Misfits
    22:20
    America's Toughest Jails
  • 19:55
    24
    20:50
    De Bunker
  • 20:35
    Raf en Ronny
    21:45
    Tegen de Sterren Op
  • 20:00
    De Tafel van Gert
    21:15
    Knokke Tof
  • 20:35
    Gunpowder Milkshake
    22:40
    Friends
  • 20:35
    Aquaman
    23:10
    The Ark
  • 20:35
    Het Blok
    21:30
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
  • 20:30
    Snapped: Killer Couples
    21:15
    World's Most Evil Killers
  • 20:23
    CEO van mijn leven
    20:53
    Z-Nieuws
  • 20:34
    Hallo Roger
    20:55
    Sorry Music Classics
  • 20:15
    Vietnjam, met Quyên
    20:40
    Lekker Messy
  • 20:00
    The Chelsea Detective
    21:00
    Marie Antoinette
  • 20:35
    Hudson & Rex
    21:30
    The Resident
  • 20:35
    Van onschatbare waarde
    21:30
    AVROTROS Triviant
  • 20:30
    Poorten van Europa
    21:25
    Dit is de kwestie
  • 20:20
    Muziekfeest van het jaar 2024
    23:10
    A Beautiful Mess