'Andy op Patrouille' in Aruba

maandag 2 december 2019

'Aruba, baby!'. Toeristen vinden op het Caraïbische eiland met de parelwitte stranden alles wat hun hartje begeert, maar Andy Peelman is er niet om op zijn lui gat te zitten.

Dat de prachtige natuur in Aruba soms ook de vijand kan zijn, blijkt al snel wanneer Andy samen met Majoor Halabi de jacht opent op enkele bootvluchtelingen. Een moeilijke en gevaarlijke opdracht in een gebied dat bezaaid is met struiken en cactussen. Zo ook voor Andy’s klankman, wiens arm af te rekenen krijgt met een cactus.


Onder een stralende zon van 35° gaat Andy erna op patrouille in de haven van Oranjestand, waar dagelijks gigantische cruiseschepen aanmeren die jaarlijks zorgen voor meer dan één miljoen toeristen. Aruba weet een publiek te trekken dat bereid is om veel geld te spenderen en alles wordt dan ook in het werk gesteld om die vakantiegangers een instant veilig gevoel te geven zodat ze blijven terugkomen. Van zodra ze voet aan wal zetten, is de politie zichtbaar om bijvoorbeeld de onderlinge strijd tussen verkopers in de kiem te smoren.

Niet alleen per boot maar ook met de grootste jumbojets worden dagelijks duizenden toeristen van over de hele wereld ingevlogen. Met buurlanden als Columbia en Venezuela zijn vluchten van en naar Aruba helaas ook beruchte smokkelroutes. De reizigers en hun bagage worden steevast aan grondige controles onderworpen. Andy wordt opgeroepen om assistentie te verlenen, samen met drugshond Jack. Betrapt worden met 10 XTC-pillen? Dan vlieg je meteen een maand achter de tralies.

In Palm Beach, de uitgaansbuurt bij uitstek, valt altijd wel iets te beleven. Vurig de liefde bedrijven in het openbaar wordt hier oogluikend toegestaan. Maar te stomend moet het er niet aan toe gaan… Andy vindt Aruba steeds leuker, zeker wanneer hij mee het water op mag om plezierboten te controleren. Politie te jetski: het is eens een ander dienstvoertuig. Of met de quad. You name it, de politie in Aruba has it. Evenals een politiekantoor met zicht op zee.

'Andy op Patrouille', dinsdag 3 december om 20.35 uur op VTM.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Op 11 maart 2011 wordt Japan getroffen door een zware aardbeving en tsunami. Bij de kerncentrale van Fukushima vallen de koelsystemen uit en dreigt een catastrofale meltdown. Deze documentaire reconstrueert voor het eerst de negen dagen waarin technici en hulpverleners vechten om het ergste te voorkomen.

'Fukushima: A Nuclear Nightmare', om 21.25 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 17:05
    Undercover
    18:00
    Het weer (vooravond)
  • 16:35
    Earth
    17:30
    Sporza: WK Basketbal Vrouwen 2026
  • 17:20
    Wrapper met een W videoclip
    17:25
    Athleticus Urban Games
  • 16:55
    Blind getrouwd
    18:20
    Florentina
  • 17:10
    B&B zoekt Lief NL
    18:30
    Home and Away
  • 17:05
    9-1-1
    18:05
    How I Met Your Mother
  • 16:30
    Stargate SG-1
    17:30
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 17:15
    ER
    19:05
    24
  • 16:50
    SOS Piet
    17:25
    Slisse & Cesar
  • 17:00
    Huizenjagers
    18:05
    Knokke Tof
  • 17:00
    Castle
    17:55
    FBI: Most Wanted
  • 17:05
    Two and a Half Men
    17:35
    The Neighborhood
  • 17:00
    MasterChef UK
    18:10
    Love It or List It UK
  • 16:50
    Murder in the 21st
    18:40
    Accident, Suicide, or Murder
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 17:14
    Mijn tuin
    17:55
    Sixties To Six
  • 17:15
    Comfort Food
    17:30
    Lekker Messy
  • 17:05
    Death in Paradise
    19:10
    Father Brown
  • 17:00
    Below Deck Down Under
    18:50
    Grey's Anatomy
  • 17:10
    Tijd voor Max
    17:57
    Politieke Partijen
  • 17:05
    Seven Worlds, One Planet
    18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
  • 17:10
    The Lady Grace Mysteries
    17:30
    Dance Camp