Dit zie je bij Pickx+ in november

Met talloze internationaal gelauwerde series en films, straffe eigen producties, kwalitatieve evenementen en de meest verrassende shows, houdt Pickx+ ook dit najaar de kijkers op het puntje van hun stoel.
Dit zie je in november!
'Lost Boys and Fairies' 01
Dinsdag 19 november 2024, 22.30 uur
'Lost Boys & Fairies' is een driedelig melodrama dat een uniek en ontroerend verhaal vertelt, gecreëerd door de Welshe schrijver Dafydd James. Het volgt het leven van het stel Andy en Gabriel, gespeeld door Fra Fee en Sion Daniel Young, die op het pad van adoptie gaan. Gabriel, een drag-performer in Cardiff, en Andy, een accountant, worden geconfronteerd met bureaucratie en diep persoonlijke uitdagingen, vooral wanneer Gabriel de confrontatie met zijn verleden moet aangaan, inclusief de moeizame relatie met zijn vader.
De serie is zowel hartverscheurend als hoopvol, doordrenkt met kleurrijke momenten van muziek en humor. Het verhaal verkent de emotionele complexiteit van adoptie, liefde en familiedynamiek, vooral wanneer ze de 7-jarige Jake, die hun relatie op de proef stelt, ontmoeten. Lost Boys & Fairies slaagt erin om een pakkend, muzikaal en diep menselijk drama te brengen dat de kijker voortdurend weet te verrassen.
'The Plague' S01 - met Johan Heldenbergh
Zaterdag 9 november 2024, 22.30 uur
'The Plague' is een vierdelige Franse dramaserie gebaseerd op de klassieke roman La Peste van Albert Camus, maar geplaatst in een hedendaagse context. Onder leiding van regisseur Antoine Garceau volgt de serie een groep mensen die persoonlijk en professioneel worstelen met een nieuw virus dat de wereld bedreigt. Het verhaal draait om Dr. Rieux (gespeeld door Frédéric Pierrot), een arts die zijn leven op het spel zet om de ziekte te bestrijden. Andere belangrijke personages zijn Sylvain Rambert (Hugo Becker), een journalist verscheurd tussen liefde en plicht; Laurence Molinier (Sofia Essaïdi), een klokkenluider; Lucie Ferrières (Judith Chemla), een pianiste en vechter; en Jean Tarrou (Johan Heldenbergh), een mysterieuze bondgenoot van Dr. Rieux.
Met thema's zoals veerkracht, opoffering en menselijkheid, blijft deze moderne bewerking van Camus' tijdloze werk relevant in de huidige wereld. 'The Plague' ging in première in Frankrijk op France 2 en werd al snel een kijkcijferhit.
'Victoria' S02
Vrijdag 8 november 2024, 22.30 uur
De serie 'Victoria', die nu ook voor een tweede seizoen op Pickx+ te zien is, wist het publiek al eerder te boeien met haar rijke verhalen en prachtige productie. Ook dit seizoen blijft het leven van de jonge koningin Victoria, vertolkt door de getalenteerde Jenna Coleman, de bron van inspiratie. Seizoen 2 belooft dieper in te gaan op de beproevingen van de jonge vorstin, terwijl ze navigeert door de complexiteit van het regeren over ‘s werelds machtigste rijk en haar ontluikende gezinsleven. Het komende seizoen bevat romantiek, politieke intriges en persoonlijke uitdagingen die het kenmerk zijn geworden van deze geliefde serie.
De ensemblecast keert terug met Tom Hughes die zijn rol als Prins Albert weer opneemt. Naast hem brengen Rufus Sewell, Alex Jennings, Paul Rhys, Catherine H. Flemming, Peter Firth, Eve Myles en Tommy Knight, de levendige wereld van het 19e-eeuwse Engeland tot leven.
'The Good Girls Club' S04 - De Portugese Matroesjka’s
Woensdag 6 november 2024, 23.30 uur
'The Good Girls Club' is een aangrijpende Portugese serie die zich afspeelt in het hart van de meest iconische nachtclub van Lissabon, bekend om zijn glamour en discretie. Maria, de nieuwe en ambitieuze eigenaar, introduceert een VIP-room. In deze exclusieve ruimte voor welgestelde klanten, waar mooie vrouwen aan een roulettewiel draaien en worden geselecteerd om klanten te begeleiden naar privé-boudoirs, zijn de mogelijkheden eindeloos. De luxe en discretie worden echter overschaduwd wanneer een reeks VIP-klanten van de club vermoord wordt. Deze benauwde situatie brengt een spannend verhaal op gang waarin de inzet steeds hoger en gevaarlijker wordt. Net als bij roulette wint het huis toch niet altijd en het risico is nog nooit zo groot geweest.
De serie staat bekend om haar boeiende portret van het nachtleven van Lissabon, waar sensualiteit en seks verstrengeld raken met politiek, veiligheid, zaken en de glamour van de stad.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Pas als de deur opengaat, begint het spel voor de BN’ers in 'The Box'
- Dromen zijn fragiel, deadlines keihard: wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'?
- Vernieuwde 'MolTalk' warmt kijker op met voorbeschouwing vol theorieën en aanwijzingen
- 'Ik schijt zeven kleuren in mijn broek': wat doet Jonatan Medart in de backstage van 'The Voice'?
- Kijkcijfers: 12, 13, 14 en 15 februari 2026
- Dit zie je dinsdag in 'Je Zal Het Maar Hebben'
- 'Telefacts' brengt getuigenissen over horrornacht in Crans-Montana
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Deze zaken zie je dinsdag in 'De Rechtbank'
- 'Focus' onderzoekt lithiumvervuiling van de Rijn: een vloek of een zegen?
- Luisteraar Philippe kraakt de tweede lach van JOE en wordt 19.500 euro rijker
- Roxy Dekker, Sef en Bente grootste kanshebbers '3FM Awards'
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' live uit vanuit café Donkerbroek in Ooststellingwerf
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Radio Veronica lanceert (S)Top 520 met War Child
Multimedia SPOTLIGHT
-
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'? -
Wat doet Jonathan Medart in de backstage van 'The Voice'? -
De tweede Lach van JOE is geraden! -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Ruzie bij de Badi’s in 'Konvooi' -
Vanaf dan zie je 'Rooster' op HBO Max -
Verrassing van formaat in 'Stukken Van Mensen' -
Nieuw seizoen van 'Komen Eten' op Play! -
Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO' -
Hilarisch! Familie Gooris waagt zich aan de doedelzak. -
De coaches trappen 'The Voice' zélf zingend op gang -
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video -
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job' -
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie -
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2 -
Maakt Kurt Rogiers de overstap naar Play? -
De Jordy kaapt wekelijks de Q-Foute Radio -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz
Kijktip van de dag

Met nog twee dagen te gaan toont de Andes zich van zijn hardste kant. De groep klautert over rotsblokken richting de gletsjer en bereikt op 5.200 meter het ijskoude hoogtekamp. Om 3.00 uur 's nachts, bij -15°C, start de ultieme klim: een ijshelling van 45 graden, elke stap een test van focus en kracht. Daarna lijkt de weg vrij, maar de berg blijft genadeloos. Uitputting en ijle lucht wegen door terwijl elke adem hen dichter bij de 5.752 meter hoge top brengt.
'De Rugzak', om 20.50 uur op VRT 1.



































