'BruStuPuntUit' zaterdag live-verslag op Canvas+

woensdag 26 maart 2008

Op zaterdag 29 maart programmeert Canvas+ (het digitale extraatje van Canvas) een vier uur durend live-verslag van BruStuPuntUit. Dat tweedaagse evenement van "Brudio Stussel" vindt op 28 en 29 maart plaats in de Gentse Vooruit en staat in het teken van 25 jaar Studio Brussel. Canvas+ brengt in BruStuPuntUit live concertfragmenten, reportages en interviews.

S


tudio Brussel bestaat 25 jaar en dat wordt gevierd! Speciaal voor zijn verjaardag is Studio Brussel van gedaante verwisseld en omgedoopt tot Brudio Stussel. Bovendien staat BruStuPuntUit helemaal in het teken van het jubileum. Canvas+ is van de partij en zendt een flink stuk van het evenement in de Gentse Vooruit live uit.

BruStuPuntUit
Gastvrouw Ilse Liebens ontvangt op zaterdag 29 maart in Vooruit onder meer Janez Detd, Monza, Arid, Zornik, Tom Helsen, Milow en Flip Kowlier voor interviews, én kijkt samen met deze artiesten naar live concertfragmenten van BruStuPuntUit.

Maar er is méér: in de uitzending op Canvas+ zitten ook de hoogtepunten van BruStuPuntUit op vrijdag 28 maart, met filmpjes van reporters Tomas De Soete en Stijn Van de Voorde. Zij dagen op vrijdag een hele reeks artiesten uit - van Front 242 tot Delavega, van Das Pop tot Hooverphonic - om tijdens hun act 'iets' te doen rond de 25ste verjaardag van Studio Brussel.  Durft Front 242 een riedeltje Happy Birthday te zingen tijdens hun optreden? Of gooit Hooverphonic een verjaardagstaart in het publiek? Kijk zaterdag naar Canvas+, and find out.

Canvas+
De live-uitzending van BruStuPuntUit is het tweede programma van Canvas+, het digitale alter ego van Canvas. Canvas+ biedt de digitale kijkers regelmatig de gelegenheid om culturele live-evenementen van op de eerste rij mee te maken.
De eerste keer was dat bij de uitreiking van de CultuurPrijzen op 4 februari. Na de uitzending van BruStuPuntUit op 29 maart is de volgende afspraak met Canvas+ op 17 april, voor een rechtstreeks showprogramma naar aanleiding van 50 jaar Expo 58.

Digitale Canvas-kijkers in Vlaanderen (BelgacomTV, Telenet en Indi) kunnen afstemmen op Canvas+ door op het aangegeven uur de rode knop op hun afstandbediening in te drukken. In Brussel gaan digitale Canvas-kijkers van BelgacomTV, Telenet en WoluTV op dezelfde manier te werk. Klanten van VOO kunnen kijken via het extra kanaal 52 of 252. Voor Coditel gaat het om het extra kanaal 999. Canvas+ is voorlopig nog niet te ontvangen via DVB-t en DVB-s.

Tijdens de uitzending op Canvas+ loopt de gewone programmering op Canvas door.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Daar Zijn Beelden Van' (VRT 1)

Average Rob brengt beelden van enkele van zijn idolen mee, te beginnen met waaghals Tom Waes in 'Tomtesterom'. Ook beelden van 'Taboe' met comedian Philippe Geubels komen aan bod. Sander en Cato hebben het met Rob ook nog over zijn eigen wielerwedstrijd, de Turbocross. Ze leren hem ook een krachtpatser kennen die wel wat gemeen heeft met Rob zelf: tandacrobaat John Massis, die je gerust de Average Rob van de jaren 70 en 80 kan noemen.

'Daar Zijn Beelden Van', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:45
    Man bijt hond
    20:15
    F.C. De Kampioenen
  • 20:00
    VRT NWS Update
    20:08
    Het weer
  • 20:00
    Geen uitzending
    20:15
    VRT NWS journaal met VGT
  • 19:55
    Het Echte Leven in de ZOO NL
    20:35
    The Floor
  • 19:40
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
    20:30
    Guardians of the Galaxy: Volume 3
  • 18:50
    Playing With Fire
    20:30
    Minions: The Rise of Gru
  • 19:50
    Police Interceptors
    22:30
    Every Breath You Take
  • 19:45
    Alert: Missing Persons Unit
    00:35
    Geen uitzending
  • 20:00
    Nonkel Jef
    22:25
    De Planckaerts
  • 20:00
    The Real Housewives of Antwerp
    21:00
    Blind Gekocht
  • 19:25
    NCIS
    22:55
    Criminal Minds
  • 20:05
    Two and a Half Men
    20:35
    The Marksman
  • 19:40
    Chateau Meiland
    20:35
    Zo Man Zo Vrouw
  • 19:40
    World's Most Evil Killers
  • 19:35
    Logistics TV
    20:13
    Alle Zaken op een Rijtje
  • 20:00
    Affiche
    21:00
    Concert
  • 20:00
    De Dagschotel
    20:15
    Snel, Makkelijk & Lekker
  • 20:00
    Silent Witness
    21:00
    Ripper Street
  • 20:00
    Glass
    22:20
    Bob's Burgers
  • 20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
    20:30
    Wie is de Mol?
  • 19:55
    Blauw Bloed
    20:30
    Op zee gebleven
  • 20:00
    De regels van Floor
    20:10
    Welkom thuis