Metejoor bezorgt patiënt Enes een onvergetelijk moment in 'Een Echte Job'

De eerste stageweek in 'Een Echte Job' loopt nu donderdag op z'n eind. Het is duidelijk dat stagiaires Frances Lefebure, Joris van Rossem, Stefaan Degand, Jonas Van Geel en Nora Gharib nog veel te leren hebben, maar stilletjes aan vindt iedereen zijn draai op de eigen afdeling.
In het revalidatiecentrum heeft mentor Bart een verrassing in petto voor Joris. Hij mag de 26-jarige Enes meenemen naar buiten voor een fietstochtje. En dat levert veel plezier op bij Enes, maar ook bij Joris zelf. 'Enes zo te horen lachen en de fonkeling in zijn ogen zien, dat zal me altijd bijblijven. Je voelt dat je op dat moment echt iets betekent voor iemand anders.'
Op de afdeling pediatrie verblijven drie jonge meisjes die kampen met ondervoeding als gevolg van anorexia. Stefaan en zijn mentor Hannelore bereiden hun maaltijden minutieus voor en houden toezicht tijdens het eten. 'Ik heb geprobeerd om een gesprek te voeren maar ze zijn heel stil en gesloten', vertelt Stefaan. Wanneer hij tijdens de middagactiviteit de wondere wereld van de macramé leert kennen, slaagt hij er toch in om voorzichtig contact te leggen met de meisjes. 'Je probeert gewoon te luisteren naar waarom ze niet willen eten zonder daar een oordeel over te hebben. In hun leven hebben ze al alle kleuren van de regenboog meegemaakt als het daarover gaat.'
Jonas krijgt tijdens zijn shift op de geriatrie te horen dat een van de patiënten overleden is. Zijn mentor moet het moeilijke nieuws brengen aan de familie en dat gesprek komt ook bij Jonas hard binnen: 'Dit is echt heftig. Plots is de dood echt heel concreet.' Nora valt op de afdeling neurochirurgie van de ene verbazing in de andere. Ze mag een blaasscan uitvoeren en steekt tussendoor de patiënten een hart onder de riem. Op oncologie bouwen Frances en haar collega’s een feestje voor Monique die haar laatste chemo krijgt: 'Dat is echt zo absurd maar ook zo leuk. Het lijkt onlogisch want normaal ben je blij als je niet ziek bent', vertelt Frances.
'Een Echte Job', donderdag 27 januari om 20.35 uur bij VTM en ook op VTM GO.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- BN'ers nemen mantelzorg over in MAX-programma 'Zorg uit Handen'
- Zondag start het 14de seizoen van 'Heel Holland Bakt'
- 'Diabolical: The Epstein Files' nieuw te zien op HBO Max
- Kijk vanaf zondag de beklijvende historische dramareeks 'Breendonk' op VRT 1
- Docureeks 'De Hel van Breendonk' nieuw op VRT MAX en VRT Canvas
- Dit zie je in november op Disney Channel en Disney Jr.
- 'Vroege Vogels' is zondag op de Beegderheide
- Jurre reist voor '3 Op Reis' door Ijsland
- Yves Berendse, Davina Michelle, Nick Schilder en Waylon zingen met onbekend talent in 'Sing With Me'
- Zeezieke Timon Verbeeck krijgt het zwaar te verduren in 'Over De Oceaan'
- Erik de Zwart ontvangt Top 4000 Ere-Icoon uit handen van dochters
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Amsterdam
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- NPO 3FM lanceert nieuw 3FM Talent: Isabèl Usher
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk de trailer van 'Beauty and the Geek' op Prime Video -
'De Hel van Breendonk' nieuw op VRT MAX en VRT Canvas -
Kijk een nieuw seizoen van 'De Wereld van Plopsa' bij VTM -
Marie over de nieuwe poetshulp in 'De Tafel van Ruben' -
Maak kennis met de nieuwe poetshulp van 'De Verhulstjes' -
Dit is de nieuwe begingeneriek van 'Familie', gezongen door Metejoor -
Cul de Bas zoekt nog meer risico in de finale van 'Got Talent' -
Kijk mee binnen bij Vlaanderens grootste online sterren -
Mini Made2Move klaar voor de finale van 'Got Talent' -
Conner Rousseau in 'Anastasya op een Ander' -
Astrid Coppens over paniek tijdens haar eerste bevalling -
Verrassende plottwist in 'Love Island VIPS' -
Dit zijn de kandidaten van 'Dancing with the Stars 2026' -
Crisis bij LABO! -
Seizoensrevelatie Amber Piddington uitgeschakeld in 'De Slimste Mens ter Wereld' -
Kürt Rogiers over zijn exit in 'De Verraders' in 'De Tafel van Ruben' -
Noah offert bondgenoot Bert in 'De Verraders' -
'Gevangenisdirecteurs' toont schrijnende gevolgen van stakingen -
Faroek opent aanval op verrader Stephanie aan De Ronde Tafel -
Deze tactiek hanteert Pauline Slangen in 'Expeditie Robinson'
-
'Ik vind hem kleiner dan gedacht!' -
'Expeditie Robinson' start met stevige realitycheck -
Nieuwe vodcast 'Alloo Jambers – de Jambers tapes' -
Repetitie gaat mis voor Double Trouble in 'Got Talent' -
Oostende pakt allereerste vrijstelling in 'Mijn Restaurant' -
'Marc, mag ik uw onderbroeken?' -
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice' -
Christina en Thira strijden om Donny in 'Love Island VIPS' -
Bekijk de trailer van 'Anastasya op een Ander'
Kijktip van de dag

Na zijn gevecht met Voldemort wordt Harry Potter bij de Duffelingen opgehaald door een groep tovenaars van de Orde van de Feniks, opgericht door Perkamentus om Voldemorts plannen te dwarsbomen. Maar binnen de tovenaarsgemeenschap gelooft bijna niemand dat Voldemort is teruggekeerd. Op Zweinstein is er een nieuwe lerares Verweer tegen de Zwarte Kunsten aangesteld. Ook zij ontkent de terugkeer van Voldemort en wil haar leerlingen niets van waarde bijbrengen.
'Harry Potter and the Order of the Phoenix', film uit 2007 met oa. Daniel Radcliffe en Emma Watson, om 20.00 uur op Play.




































