'Gay' of 'Nay': hebben Christophe en Nick een betere gaydar dan Dina en Andy?

woensdag 24 november 2021

Ze zeggen dat... er varkensvlees zit in döner kebab. Dat homomannen een 'gaydar' hebben. Dat je een penalty in de winkelhaak moet trappen. Dat een moeder het ziet wanneer haar kind liegt. En dat een microgolfoven je eten niet gelijkmatig opwarmt. Maar klopt dat allemaal wel?

Klopt het dat homomannen een 'gaydar' hebben?
Ze zeggen dat homomannen een 'gaydar' hebben, een soort van zesde zintuig om te detecteren of iemand homoseksueel is of niet. Om dit te onderzoeken, nemen ex-deelnemers Christophe en Nick uit 'Blind Getrouwd' Dina en Andy mee naar een nachtclub. Daar moeten de twee duo’s 20 levende standbeelden benoemen met 'gay' of 'nay'. Ze gooien in dit experiment dus even alle nuances overboord en baseren zich puur op de kledij en stem van de personen om hun seksuele geaardheid te bepalen. 'Wij hopen dat iedereen gay is', lachen Christophe en Nick tijdens de opdracht. 'Er zijn mensen die dat van mij nog altijd denken', reageert Andy. Op het einde valt het verdict: hebben homomannen echt een gaydar of niet?



'Ze Zeggen Dat' er varkensvlees zit in döner kebab
Iedereen kent de typische draaiende vleespilaren in kebabzaken. Die roosteren en bakken het vlees tot er een knapperig korstje aan komt. Het vlees dat in een kebab zit is traditioneel rund en soms lam. Maar klopt dat ook echt? Om dat te onderzoeken, bestelt Andy in verschillende kebabzaken over heel Vlaanderen een kebab met 100% rundvlees. Nadien stuurt hij de verzamelde stalen op naar een erkend labo om ze te laten onderzoeken. Wat zit er nu exact in ons kebabvlees?  

Het olijke duo Lisette en Ivette, de mama's van Andy en Dina, testen uit of ze doorhebben wanneer hun kind liegt. Daarbij onderwerpen de twee mama's hun kinderen aan verschillende vragen en moeten ze bepalen wanneer ze liegen of niet. En ook de bewoners uit de Kerkstraat testen deze week een bewering uit: ze zeggen dat een microgolfoven je eten niet gelijkmatig opwarmt. Maar klopt dat ook? Wat is een fabel en wat niet?

De afleveringen van 'Ze Zeggen Dat' zijn ook te (her)bekijken op VTM GO.

'Ze Zeggen Dat', donderdag 25 november om 20.35 uur bij VTM.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Pak Alles Wat Je Kan' (VTM/VTM GO)

Linda zingt zich van de markt naar TikTok terwijl ze blijft vechten tegen pech en vermoeidheid. Dj Youri geniet intussen van zijn bekendheid in Kortrijk, maar mist soms echte connecties. Welke droom dreigt als eerste te ontsporen?

'Pak alles wat je kan - Een Kamping Kitsch Club documentaire', om 22.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:30
    Iedereen zomert
    13:55
    Thuis
  • 13:00
    Zomerbeelden
    16:00
    Radio 1: Sporza Tour
  • 13:50
    De avonturen van kleine pinguďn
    13:55
    Kleine dingen
  • 13:35
    Florentina
    14:35
    Familie
  • 13:35
    Blind Getrouwd USA
    14:30
    Gladiators
  • 09:00
    Geen uitzending
    14:50
    Community
  • 13:00
    Geen uitzending
    14:20
    Stargate SG-1
  • 08:45
    Geen uitzending
    15:30
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    15:15
    Geen uitzending
  • 13:05
    Blind Gekocht
    14:00
    Komen Eten bij Over De Oceaan
  • 13:35
    CSI: Crime Scene Investigation
    14:25
    Best Medicine
  • 13:40
    Most Outrageous Crimes
    14:35
    Ice Airport Alaska
  • 13:40
    De Hofleverancier
    14:05
    Op hete kolen
  • 13:40
    Accident, Suicide, or Murder
    14:30
    Snapped
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 13:49
    Tooldokter
    13:55
    Met Nederlandse hits naar het komende uur
  • 13:25
    Chris Cooks Cymru
    14:00
    Lekker Messy
  • 13:30
    Hudson & Rex
    14:25
    Hope Street
  • 13:30
    NCIS
    15:10
    Burn Notice
  • 13:35
    NOS Journaal
    15:20
    NOS Tour de France Femmes 2026
  • 13:20
    Langs de Kust
    14:05
    Het Uur van de Wolf: White Balls on Walls
  • 13:40
    Bob de Bouwer
    13:55
    De Smurfen