Verfproblemen zorgen voor paniek in 'Huis Gemaakt': 'Error in mijn hoofd'

De koppels staan in 'Huis Gemaakt' voor hun grootste uitdaging tot nu toe: de slaapkamer. Dé kamer die bepaalt of ze nog verder komen in de wedstrijd. 'Deze kamer is allesbepalend. Ofwel stopt het hier, ofwel verdubbelen je kansen om een huis te winnen', vertelt Dina Tersago.
Maar wanneer het in Nieuwpoort tijd is om de verfkwasten in handen te nemen, slaat de paniek toe. Sarvar doet een verontrustende ontdekking: door de eerste verflaag komen alle vorige markeringen plots weer tevoorschijn. 'Het is even error in mijn hoofd. Elk detail telt', klinkt het bij Sarvar. De tijd tikt door en het wordt een race tegen de klok om de zichtbare markeringen weg te krijgen zonder de vers geverfde muren te beschadigen. En in Lummen is de situatie niet veel beter… 'Ik denk dat er vocht in de muur zit. Er komen plots allemaal bolletjes tevoorschijn', vertelt Iman. Krijgen ze alles op tijd gefikst?
Tussen Daisy en Nico verloopt het vlekkeloos. Ze maken zelfs tijd voor een bijzonder familiebezoek. Nico’s ouders en kinderen willen zelf zien of het koppel echt goede bouwvakkers zijn. 'We doen dit vooral voor hen', zegt Nico. En niet alleen de kids zelf, maar ook de jury heeft z’n mening klaar over het ontwerp van de kinderkamer: 'Amai zo kleurrijk! Precies een suikerspinnenkamer', lacht Bart. In Nieuwpoort spat de liefde nog niet van de muren. Seppe heeft last van zijn ochtendhumeur. 'Mijn emmertje zit vol', klinkt het bij het leggen van de vloeren. 'Als je moe bent, ga je vitten op de persoon die je graag ziet. We gaan geen stoelen smijten maar gewoon eens goed bleite', vertelt Axelle. Gelukkig schieten Luca en Sarvar te hulp.
Ruth en Bowdy werken hard aan hun ambitieuze boogproject in Mechelen, maar het plamuren duurt langer dan verwacht. 'We zijn al zes van de negen dagen aan het plamuren. Ik wil vorderingen zien!', klinkt het bij Ruth. Moeten ze alsnog uitwijken naar plan B? Bij Ashley en Emiel zorgen de afmetingen voor de nodige spanningen. 'Op zo’n moment luisteren we niet naar elkaar.' Maar volgens jurylid Bart maken ze zich beter zorgen over het ontwerp van het stapelbed: 'Ik zie nu gewoon een strak houten blok. Ik zie niet hoe dit een boomhut gaat worden. Ze moeten zorgen dat dit geen tuinhuis wordt.'
Ook in Haasdonk gaan juryleden Bart en Béa langs om de voortgang van de koppels te bekijken. Vooral Bart is enthousiast wanneer hij het ontwerp van Meaghan en Manu op papier ziet: 'Jij mag bij mij komen werken, Manu!' Maar volgens Bart vereist de gekozen stijl perfectie tot in de kleinste details, wat de stress bij het koppel flink verhoogt. 'Zonder Béa en Bart zouden we het waarschijnlijk zo gelaten hebben', zegt Manu. Ondertussen werken Eros en Soumaya in hoog tempo verder en nemen ze steeds meer afstand van hun buren.
Met de deadline die nadert, wordt het duidelijk welke koppels goed op schema zitten en wie nog een inhaalrace moet rijden. Zullen alle slaapkamers op tijd klaar zijn voor het bezoek van juryleden Bart, Béa en Cerina? En wie maakt de meeste indruk met zijn afgewerkte kamer?
'Huis Gemaakt', dinsdag 25 maart om 20.40 uur bij VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Geen nieuw seizoen voor ‘Live live live’: VRT schrapt muziekshow van Bart Peeters
- Kijkcijfers: donderdag 29 oktober 2026
- Oostende pakt allereerste vrijstelling in 'Mijn Restaurant'
- Niels en Jeroen zijn terug met nieuw seizoen 'Even Tot Hier'
- 'Welkom bij 75 jaar Jeugd TV': Van Pippi Langkous tot Theo en Thea in één special
- Play Sports zet je op de eerste rij bij Bayern München – Borussia Dortmund
- Viktor en Sarah tonen de werf van hun nieuwe huis in 'De Verhulstjes'
- Repetitie gaat mis voor Double Trouble in 'Got Talent'
- Een ongeziene herfstvakantie bij Ketnet
- Marcelo Ballardin krijgt stoomcursus strijken in 'Mijn Restaurant'
- Hoe doet hij het?! Sander stapt om 16.22 uur uit zijn studio zonder tijd en breekt eigen record
- 'Qmusic Top 40 Live' brengt The Bausa, The Opposites en Suzan & Freek samen in Rotterdam Ahoy
- Roularta Media Group lanceert Libelle Radio
- Barend van Deelen, Wijnand Speelman en nieuwkomer Nellie Benner in Glazen Huis
- Samen op stap voor een warmere kerst: JOE lanceert De Grote Pakjestocht
Multimedia SPOTLIGHT
-
Nieuwe vodcast 'Alloo Jambers – de Jambers tapes' -
Repetitie gaat mis voor Double Trouble in 'Got Talent' -
Oostende pakt allereerste vrijstelling in 'Mijn Restaurant' -
'Marc, mag ik uw onderbroeken?' -
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice' -
Christina en Thira strijden om Donny in 'Love Island VIPS' -
Bekijk de trailer van 'Anastasya op een Ander' -
'Boer zkt Vrouw' sexier en spannender dan ooit -
Shauna: van euforie naar bittere exit in 'De Verraders' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'The Mob' op Disney+ -
Wie blijft samen? Wie vraagt de scheiding aan? -
'Reputatieschade? Je m’en fous!' -
'De Verhulstjes' gaan bowlen! -
'Monsters: The Truth Behind the Myths' nieuw op National Geographic -
'Freak circus' zet podium van 'Got Talent' in vuur en vlam -
Stream de nieuwe mysterieserie'Phony' op Disney+ -
Eerste service legt pijnpunten bloot in 'Mijn Restaurant' -
'Taken: Natalee Holloway' in november nieuw op Netflix
-
Margriet Hermans gelooft Shauna Dewit voor geen haar -
Graaft Femke haar eigen graf in 'Thuis'? -
'De carwash draaide op mijn kosten' -
Mattias en Marjan nemen afscheid van elkaar voor het beslissingsmoment -
Streamz onthult trailer voor nieuwe dramareeks 'Omerta' -
Repetitie loopt mis voor Golden Buzzer Amoukanama -
Isabelle A getuigt over haar kankerdiagnose in 'Radio 2 Dansathon' -
Karolien Debecker komt toe in Zottegem voor Radio 2 Dansathon -
Verspreekt Kürt Rogiers zich in 'De Verraders'? -
Netflix onthult officiële trailer van animatiefilm 'Steps' -
Axel Daeseleire kijkt binnen in slaapkamer president Blue Angels
Kijktip van de dag

Op het sterfbed van zijn vader krijgt Placide Smellekens de raad om snel te trouwen en kinderen te krijgen. Dat is echter makkelijker gezegd dan gedaan voor Placide, aangezien hij niet moeders mooiste is en enkel op beeldschone vrouwen valt. Wanneer Placide toevallig op de reclameadvertentie voor een modebedrijf belandt, ontstaat er een hype rond zijn persoon. Hij krijgt een contract aangeboden en wordt verliefd op Sarah, de knappe secretaresse. Met de hulp van zijn broer Azère zet Placide alles op alles om haar hart te veroveren.
'Koko Flanel', film uit 1990 met oa. Urbanus, om 21.00 uur op VTM.




































