Axel Daeseleire bijt zijn tanden stuk op onopgeloste case in nieuw seizoen 'Erfgenaam Gezocht'

woensdag 23 november 2022
Foto: VTM - © DPG Media 2022

Wat als er een vergeten fortuin op je ligt te wachten? Het gebeurt vaak: mensen die zonder het te weten recht hebben op een stevige erfenis. In een nieuw seizoen van 'Erfgenaam Gezocht' gaat Axel Daeseleire met de hulp van notaris Carol Bohyn weer op zoek naar verschillende erfgenamen in binnen- en buitenland om hun erfenis alsnog te overhandigen.

Er staat dik 500 miljoen euro aan erfloze nalatenschappen op een rekening van de Belgische staat', vertelt Axel. 'Dat zijn de zuurverdiende centen van iemands grootnonkel of achternicht. Ik wil dat geld alsnog bij de juiste mensen krijgen. In dit seizoen zijn de erfenissen hoger dan vorig jaar én duikt er een case op waarop ik m’n tanden heb stukgebeten. Het is de bedoeling om de komende weken toch nog de erfgenaam te vinden van die ene onopgeloste zaak.'


Om erfgenamen op het spoor te komen, start Axel zijn speurtocht bij de overledene: wie waren ze, wat hebben ze meegemaakt, waar woonden ze, wie heeft hen nog gekend? Die puzzelstukjes brengen Axel op het spoor van familieleden én, wie weet, een mogelijke erfgenaam. Gaandeweg ontrafelen zich ontroerende, grappige en aangrijpende familieverhalen en aan het einde van de rit blijft maar één vraag over: komt het fortuin uiteindelijk toch nog terecht?

Dat valt te ontdekken in 'Erfgenaam Gezocht', vanaf 8 december om 20.45 uur bij VTM en ook op VTM GO.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'So You Think You Can Dance' - finalisten (VTM)

Na weken vol audities, callbacks en studioshows is het zover: de grote finale van 'So You Think You Can Dance'. Zes dansers strijden in solo's, duo's en voor het eerst ook trio's om de titel én een unieke danskans in Los Angeles. Wie wint 'So You Think You Can Dance 2026'?

'So You Think You Can Dance', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:50
    Reizen Waes: terug naar Oekraïne
    21:35
    112 Hulp is onderweg
  • 20:50
    Un prophète
    21:50
    Hacks
  • 21:10
    Flikken Maastricht
    22:00
    Geen uitzending
  • 19:55
    So You Think You Can Dance
    21:50
    Jens Dendoncker - Het zou grappig zijn als het niet zo triestig was
  • 19:55
    The Misfits
    21:40
    Smeris
  • 20:35
    De Patrick
    22:25
    9-1-1
  • 20:35
    Ultimate Police Interceptors
    22:30
    The People vs. Larry Flynt
  • 21:25
    ER
    00:45
    Suits
  • 20:30
    SUPER 50
    21:35
    Tien Om Te Zien
  • 20:50
    Brieven aan Samson
    21:40
    Topdokters van Morgen
  • 21:15
    CIA
    22:10
    Matlock
  • 20:35
    Walking Tall
    22:00
    Godzilla vs. Kong
  • 21:20
    Junior Bake Off Vlaanderen
    23:40
    Bake Off Vlaanderen
  • 21:20
    The Chameleon Killer
    22:05
    The Hunt For the Chameleon Killer
  • 21:25
    Huur een stuur
    21:30
    Z-Weekoverzicht
  • 21:10
    Hobbyklus
    22:00
    Knuffel Pop
  • 21:05
    Open Vuur
    22:00
    Beach Barbecue
  • 21:00
    All Creatures Great and Small
    22:00
    Lynley
  • 20:55
    From
    21:55
    Law & Order: Organized Crime
  • 21:15
    Over Mijn Lijk
    22:15
    Andere Tijden Sport
  • 21:05
    Metropolis
    21:30
    Bureau Buitenland
  • 21:20
    Die Andere Late Night
    21:50
    Mocros