Laurent Bailleul kijkt zijn eigen demonen diep in de ogen in 'Kung Fu Helden'

zondag 23 maart 2025
Foto: VTM - © DPG Media 2025

De slopende combinatie van de hitte, het vroege opstaan en de genadeloze trainingen beginnen hun tol te eisen bij de 'Kung Fu Helden' - en dat al op dag drie.

Maar wat misschien nog zwaarder weegt, is het isolement. Vooral de telg van de groep, Arno Van Impe (Arno The Kid), heeft het er moeilijk mee. 'Ik mis thuis. Mijn vriendin en ik zijn de afgelopen jaren 24/7 bij elkaar geweest', vertelt Arno. 'Het begint lang te duren. Geen contact hebben met mensen die je graag ziet, dat vind ik heel moeilijk.'


Toch moeten de studenten voort. Er staat hen een meedogenloze training van Master Yan Lei te wachten: Kung Fu- technieken met zware zandzakken in hun nek. Nog voor hij de groep bereikt, voelt Laurent Bailleul (Guga Baúl) de spanning al stijgen. 'Als hij nog maar de trap afkomt, word ik al ambetant vanbinnen. Maar hoe zeer ik hem ook vervloek, ik ben ook wel dankbaar dat we van hem mogen en kunnen leren.' Tijdens een Tea Time-sessie met master Heng Yi ontdekt Laurent dan ook hoe hij beter met kritiek kan omgaan - misschien wel zijn grootste uitdaging tot nu toe.


Een confronterende meditatiesessie over het verleden maakt oude emoties los. Sabine Hagedoren blikt terug op het verlies van haar man. 'Toen Jurgen net gestorven was, stonden er veel mensen voor me klaar en dat was ook nodig', vertelt ze. 'Gaandeweg word je sterker en wordt de hulp minder, maar dat is ook normaal. Het leven gaat voort voor iedereen. Ik probeer eerst alles zelf op te lossen en bij momenten is dat niet meer haalbaar. In plaats van sneller een hulplijn in te schakelen, blijf ik in rondjes draaien of begin ik te panikeren of te zagen op mezelf. Ik moet echt leren dat ik hulp mag vragen.'

'Kung Fu Helden', maandag 24 maart om 20.40 uur bij VTM.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

In de regio Auvergne runnen Gentenaars Christophe en Evelyne een drukke doorreiscamping, waar reizigers tot rust kunnen komen. Ex-mijnwerker Geert en Martine zijn de trotse eigenaars van hun camping in het zonnige Portugal.

'Vlaamse campings in het buitenland', om 21.20 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 16:10
    Het Huis
    17:20
    Witse
  • 16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
    17:40
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
  • 17:00
    3Hz
    17:30
    GameKeepers
  • 17:05
    Aspe
    18:15
    De kotmadam
  • 16:10
    Blind Getrouwd Nieuw-Zeeland
    17:10
    My Kitchen Rules
  • 15:30
    After We Fell
    17:20
    9-1-1
  • 17:00
    Stargate SG-1
    17:55
    Top 20 Funniest
  • 16:45
    Suits
    17:35
    ER
  • 17:05
    SOS Piet
    17:40
    Bompa
  • 16:05
    Oogappels
    17:15
    Lang Leve de Liefde
  • 17:00
    Manifest
    17:55
    Fire Country
  • 16:45
    Two and a Half Men
    17:45
    3rd Rock From the Sun
  • 17:05
    Hello Goodbye
    18:05
    Sort Your Life Out
  • 16:25
    World's Most Evil Killers
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 17:07
    Hallo Roger
    19:00
    Geen Nieuws - Goed Nieuws
  • 16:45
    Lekker Messy - Weekmenu
    17:30
    Lekker Messy
  • 17:00
    Death in Paradise
    19:10
    Father Brown
  • 16:55
    Below Deck
    18:50
    Grey's Anatomy
  • 17:00
    NOS Journaal in Makkelijke Taal
    17:15
    NOS WK Avond
  • 16:30
    BinnensteBuiten
    17:10
    MAX Geheugentrainer
  • 17:00
    Troublemakers
    17:15
    Bad Nature