Laurent Bailleul kijkt zijn eigen demonen diep in de ogen in 'Kung Fu Helden'

zondag 23 maart 2025
Foto: VTM - © DPG Media 2025

De slopende combinatie van de hitte, het vroege opstaan en de genadeloze trainingen beginnen hun tol te eisen bij de 'Kung Fu Helden' - en dat al op dag drie.

Maar wat misschien nog zwaarder weegt, is het isolement. Vooral de telg van de groep, Arno Van Impe (Arno The Kid), heeft het er moeilijk mee. 'Ik mis thuis. Mijn vriendin en ik zijn de afgelopen jaren 24/7 bij elkaar geweest', vertelt Arno. 'Het begint lang te duren. Geen contact hebben met mensen die je graag ziet, dat vind ik heel moeilijk.'


Toch moeten de studenten voort. Er staat hen een meedogenloze training van Master Yan Lei te wachten: Kung Fu- technieken met zware zandzakken in hun nek. Nog voor hij de groep bereikt, voelt Laurent Bailleul (Guga Baúl) de spanning al stijgen. 'Als hij nog maar de trap afkomt, word ik al ambetant vanbinnen. Maar hoe zeer ik hem ook vervloek, ik ben ook wel dankbaar dat we van hem mogen en kunnen leren.' Tijdens een Tea Time-sessie met master Heng Yi ontdekt Laurent dan ook hoe hij beter met kritiek kan omgaan - misschien wel zijn grootste uitdaging tot nu toe.


Een confronterende meditatiesessie over het verleden maakt oude emoties los. Sabine Hagedoren blikt terug op het verlies van haar man. 'Toen Jurgen net gestorven was, stonden er veel mensen voor me klaar en dat was ook nodig', vertelt ze. 'Gaandeweg word je sterker en wordt de hulp minder, maar dat is ook normaal. Het leven gaat voort voor iedereen. Ik probeer eerst alles zelf op te lossen en bij momenten is dat niet meer haalbaar. In plaats van sneller een hulplijn in te schakelen, blijf ik in rondjes draaien of begin ik te panikeren of te zagen op mezelf. Ik moet echt leren dat ik hulp mag vragen.'

'Kung Fu Helden', maandag 24 maart om 20.40 uur bij VTM.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Komen Eten' met de jury van Bake Off Vlaanderen

Deze week kokkerellen 'Bake Off Vlaanderen'-gezichten Regula Ysewijn, Herman Van Dender, Wim Opbrouck en Dominique Persoone voor elkaar. Na afloop van het etentje worden punten uitgedeeld voor de maaltijd en voor sfeer en gezelligheid. Vanavond is het de beurt aan Regula om in de potten te roeren.

'Komen Eten', om 20.35 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:05
    Sporza: Ronde van Frankrijk 2026
    18:13
    VRT NWS Update
  • 13:00
    Radio 1: Sporza Tour
    17:25
    Stanley Tucci: Searching for Italy
  • 15:59
    Molang
    16:05
    De mini's
  • 15:20
    NYPD Blue
    16:25
    Sara
  • 15:20
    Achter gesloten deuren
    16:10
    My Kitchen Rules New Zealand
  • 14:50
    The Amazing Spider-Man
    17:15
    9-1-1
  • 15:30
    Stargate SG-1
    16:25
    Cheers
  • 15:45
    Matlock
    16:45
    Suits
  • 15:45
    Wat nu weer?
    16:20
    SOS Piet
  • 15:50
    Oogappels
    16:55
    Lang Leve de Liefde
  • 15:10
    Elsbeth
    16:05
    This Is Us
  • 15:40
    Pawn Stars
    16:40
    Two and a Half Men
  • 15:35
    Property Brothers
    16:30
    Come Dine with Me: The Professionals
  • 16:00
    World's Most Evil Killers
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 15:52
    De perfecte badkamer
    16:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 15:55
    De Zomerkeuken
    16:25
    Karola's Kitchen
  • 15:50
    The Doctor Blake Mysteries
    17:00
    Death in Paradise
  • 16:00
    American Housewife
    16:50
    Below Deck
  • 15:00
    NOS Tour de France 2026
    18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
  • 16:00
    NOS Journaal
    16:15
    Kook mee met MAX
  • 15:30
    Oswald en de pinguïns
    16:50
    Brugklas marathon