Openhartige André Hazes vecht met zijn demonen in spraakmakende documentaire 'Crossroads'

maandag 22 mei 2023
Foto: Videoland - © RTL 2022

Vanaf dinsdag 23 mei om 21.50 uur brengt VTM 2 hét verhaal van André Hazes Jr.. In de spraakmakende documentaire 'André Hazes: Crossroads', bij onze Noorderburen één van de meest bekeken docu's van de afgelopen jaren, zien de kijkers André Hazes zoals ze hem nog nooit zagen.

Twee jaar lang volgde documentairemaakster Cheeru Mampaey de zanger, terwijl hij door de misschien wel moeilijkste periode in zijn leven ging. De kijker ziet hem hevig worstelend met de demonen, angsten, onzekerheden én verslavingen waar hij al jaren mee kampt. André Hazes vertelt ongezien openhartig en bloedeerlijk over zijn burn-out, zijn liefdesperikelen, het leven in de schaduw van zijn vader en zijn zware gevecht tegen verslavingen. Ook de mensen naast hem, waaronder moeder Rachel, partner Monique Westenberg en neef, vriend en tourmanager Djarno Hofland, schetsen een beeld van hoe André’s leven er écht uit ziet. Daarbij vallen alle maskers af.



Documentairemaakster Cheeru Mampaey: 'Oorspronkelijk wilden we in de documentaire de aanloop naar zijn show 'De Avond Van Je Leven' in 2021 in Ahoy brengen. Maar toen liep zijn leven net even anders en kreeg ik de kans om hem van heel dichtbij te volgen, ook tijdens zijn burn-out en zijn struggle met verslavingen. Het resultaat is een heel eerlijk, intiem en uniek document geworden waarbij de kijker André te zien krijgen zoals ze hem nog nooit zagen.'

'André Hazes Crossroads', vanaf dinsdag 23 mei om 21.50 uur wekelijks bij VTM 2 en ook op VTM GO+.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Mysteriejagers' (VRT 1)

De mysteriejagers onderzoeken de exacte omstandigheden van de diefstal in de nacht van 10 op 11 april 1934. Arnout ontdekt het originele gerechtelijk dossier in het Rijksarchief. Thomas duikt samen met kanunnik Ludo Collin in de geschiedenis van 'Het Lam Gods'. Danira gaat op stap met ex-commissaris Tony Vermeersch en volgt het pad van de dief in de kathedraal. Zijn kunstwerken vandaag nog zo makkelijk te stelen als bijna honderd jaar geleden? Jacotte zoekt het uit.

'Mysteriejagers', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:10
    Dagelijkse kost
    19:00
    VRT NWS journaal 19u
  • 18:00
    World's Most Dangerous Roads
  • 18:25
    Waiko: reis door de ruimte
    19:00
    Athleticus Urban Games
  • 18:20
    Florentina
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 17:20
    Ambulance
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 18:20
    Parks and Recreation
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 17:30
    Caught on Dashcam
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 17:55
    ER
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 18:00
    De Rodenburgs
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 18:05
    De Rechtbank
    18:35
    De Moeite Waard?!
  • 17:50
    My Life is Murder
    18:45
    Coroner
  • 18:20
    Two and a Half Men
    18:40
    Bar Rescue
  • 17:45
    A Place in the Sun
    18:45
    Retour Masters
  • 18:00
    The First 48 Presents Critical Minutes
    18:35
    Cold Justice
  • 18:00
    Z-Extra
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 18:18
    Zo doe je het!
    16:00
    Vitamine 55
  • 17:50
    Bon Appetit
    18:55
    De Smaaktoerist
  • 18:00
    Death in Paradise
    20:00
    Father Brown
  • 17:45
    The Real Housewives of Beverly Hills
    18:40
    First Dates Australia
  • 18:15
    NOS Sportjournaal
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 18:25
    Noord-Zuid-Oost-West
    19:10
    BinnensteBuiten
  • 18:25
    De Faker
    18:00
    Wordt aangekondigd