Wetstraatjournalist Ivan De Vadder walst asfalt plat voor 'Volt'

dinsdag 20 september 2011

Muur of geen Muur? 'Volt' waagt zich op woensdag 21 september aan een wielerdiscussie. Kobe test Mr Proper en wil weten of muesli het ideale ontbijt of tussendoortje is. De undercoverreporter gooit zich op middeltjes tegen de kwalen van elke dag en wetstraatreporter Ivan De Vadder snuift de geur op van vers asfalt.

'Wat is er bij u tussen, Ivan?' 'Kaas. En bij u?' 'Vleesbrood.' Ivan De Vadder tijdens de schaft. 'Volt' helpt hem een droom waar te maken; Ivan wilde al heel lang een van die zware machines besturen waarmee ze asfalt platwalsen. Hij wordt uit zijn vertrouwde habitat geplukt om te werken als stratenmaker, een vak waarin je tegenwoordig dag en nacht en zeven dagen per week aan de slag kan.


Muur of geen Muur?
De Muur al dan niet in de Ronde; de discussie beroert Vlaanderen. Is het schrappen van de Muur een brute aanslag op een brok wielergeschiedenis? Of staat de Vlaamse wielersport met het nieuwe parcours van de Ronde eindelijk op de drempel van de 2ste eeuw? Het is de 'Volt'-discussie van de week.

Witte producten in de apotheek
Hoofdpijn, misselijkheid en diarree verholpen tegen de helft van de prijs. De 'Volt' undercoverreporter ontdekt in de apotheek witte producten die even effectief zijn als de duurdere merken. Maar biedt de apotheker ze ook altijd spontaan aan?

Gezonde muesli?
Is muesli iets voor de gezondheidsfreak? Kobe Ilsen gaat op zoek naar wat er allemaal in ontbijtgranen zit. Blijft er na zijn speurtocht iets over van het gezondheidsimago dat aan muesli kleeft?

Reclametest: Mr Proper
Het moest er ooit van komen: een reclametest helemaal gewijd aan... Mr Proper. Is Mr Proper het ideale middel om tegels schoon te maken? Laat het echt geen strepen achter op een donkere, glanzende vloer? Kobe Ilsen probeert Mr Proper uit te midden van een veeleisend publiek op de markt van het Kempense Herentals.

'Volt', woensdag 21 september om 20.40 uur op Eén.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Barry Allen, een wetenschapper bij de politie, wordt geraakt door de bliksem en krijgt daardoor een kosmische kracht: bliksemsnelheid. Wanneer hij zijn superkracht gebruikt om terug te reizen in de tijd en zijn moeder te redden, creëert hij per ongeluk een wereld zonder superhelden waar Generaal Zod is teruggekeerd. Om hem te kunnen verslaan, moet The Flash de hulp inroepen van een gepensioneerde Batman.

'The Flash', film uit 2023 met oa. Michael Keaton, om 20.40 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 16:15
    Hotel Romantiek
    00:10
    Journaallus
  • 16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
    23:50
    Nachtlus
  • 16:20
    100% Wolf: The Book Of Hath
    22:25
    Geen uitzending
  • 15:20
    Gooische Vrouwen
    01:10
    Geen uitzending
  • 15:30
    Blind Getrouwd UK
    23:35
    Border Security: Australia's Front Line
  • 15:10
    Knocked Up
    00:50
    The Big Bang Theory
  • 16:20
    Cheers
    22:50
    Te bepalen
  • 16:20
    Suits
    00:25
    Buffy the Vampire Slayer
  • 16:00
    Geen uitzending
    01:00
    The Golden Girls
  • 16:20
    Achter de schermen
    00:20
    De Tafel van Gert
  • 16:15
    Grey's Anatomy
  • 16:10
    NCIS: Los Angeles
    00:20
    Bar Rescue
  • 15:30
    The Block Australia
    00:40
    Bachelor in Paradise Australia
  • 16:25
    World's Most Evil Killers
  • 14:00
    Herhalingslus
    22:00
    Wordt aangekondigd
  • 16:26
    Jong geleerd
    00:00
    Oh What A Night
  • 16:10
    Loïc zot van koken weekmenu
    00:45
    Meesterlijke Klassiekers
  • 15:50
    The Doctor Blake Mysteries
    01:00
    The Castaways
  • 16:00
    Prison Break
    00:25
    Below Deck Down Under
  • 15:35
    Pauw & De Wit
    00:25
    NOS Olympische Winterspelen Studio Olimpico
  • 16:10
    Bak mee met MAX
    00:40
    Nieuwsuur
  • 16:20
    Lassie Animated
    00:50
    Je Zal Het Maar Hebben