Drie overgebleven 'Huis Gemaakt'-koppels duiken in een nieuwe uitdaging: de woonkamer

maandag 20 november 2023
Foto: VTM - © DPG Media 2023

In 'Huis Gemaakt' werden de kaarten stevig door elkaar geschud. Bavo & Kayleigh in Hasselt, Anouk & Martin in Aalst en Ana & Enis in Antwerpen maken nog kans om een gratis huis te winnen.

Vanaf nu strijden de koppels in de verschillende panden tégen elkaar. In deze nieuwe fase van de wedstrijd krijgt de woonkamer de nodige facelift. Daar moeten gezelligheid en stijl samensmelten tot het kloppende hart van het huis. De uitdaging is dan ook enorm: de koppels krijgen slechts drie weekends de tijd om alles klaar te krijgen. Wie wint, krijgt de kamerprijs van 2000 euro maar ook de meeste punten in het klassement. Hasselt steekt de woonkamer in een Ibiza-jasje, Antwerpen bouwt een living voor het hele gezin en Aalst wil een onderhoudsvriendelijk dierenparadijs. Wie slaagt erin om de woonkamer tijdig en tot in de puntjes in orde te krijgen?


Tot nu toe was het één groot mysterie voor de koppels wie hun concurrenten in de andere panden waren. Tijd om daar verandering in te brengen. De koppels bezoeken elkaars huizen om te ontdekken tegen wie ze het de rest van de wedstrijd zullen opnemen. Hét ideale moment om de concurrentie in te schatten. Anouk & Martin zijn onder de indruk van Ana & Enis hun slaapkamer. 'Je ziet daar geen enkele naad. Echt waardige concurrenten!', klinkt het. In Hasselt merkt de concurrentie de moeilijke, schuine wanden op. 'Dit is eigenlijk voor gevorderden! En ook in hun woonkamer zit een bocht', merkt Anouk op. Ana & Enis zijn dan weer verrast door de trendy stijl van Anouk en Martin: 'Ik had iets ouderwets met veel bruin verwacht.'

Terug in Hasselt ontdekken Bavo & Kayleigh hun eigen stijl. 'We noemen het de Ibiza-stijl met een Kayleigh en Bavo-vibe erbij', lachen ze. Wanneer ze voorliggen op schema, lijkt de stress helemaal verdwenen. Tot het moment waarop ze de tv-kast moeten hangen… Bovendien beginnen de combinatie van werk, verbouwen en de druk van de wedstrijd stilaan hun tol te eisen bij Kayleigh: 'Ik ben opvoedster in een leefgroep. Als ik er ben, moet ik er volledig zijn, zowel mentaal als fysiek. Het is sowieso een heel heftige job. Maar het is ook een heel mooie job waar ik veel voldoening uithaal.' En gelukkig is er ook Bavo, haar rots in de branding.


In Aalst ligt het commentaar van de jury nog steeds op de maag: 'We wisten dat het niet top was, maar we waren wel fier. Béa is een strenge tante.' Al kon hun ombre-wall jurylid Bart wel bekoren. En ook in de living gaan ze voor een gedurfde kleurkeuze, al wordt de echte eyecatcher het speciale onderkomen voor hun fretten. 'We hebben een vintage kast gekocht die we gaan ombouwen tot een paleisje voor onze fretten. Hoe mooi zou dat zijn: wij een nieuw huis en zij een nieuw huis', lacht Martin.

Ana & Enis arriveren voor het eerst alleen op de werf. 'Nu is het huis helemaal van ons. We willen die sleutels niet meer afgeven', lacht Enis. Vol goede moed beginnen ze hun visgraat vloer te leggen, maar plots voelt Enis zich niet goed. Zijn toestand verslechtert met de minuut: 'Ik besefte al snel dat er iets niet klopt. Als ik inadem, voel ik elke rib. Ik voel iets wat ik nog nooit heb gevoeld.' Na een spoedbezoek aan het ziekenhuis moet hij op doktersadvies enkele dagen rust nemen, maar gelukkig is er hulp onderweg.

'Huis Gemaakt', dinsdag 21 november om 20.35 uur bij VTM.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Ruben Nicolai met 'Ik Weet Er Alles Van' op VTM

Zes kandidaten, zes unieke passies. Terwijl de inzet stijgt en de kandidaten strijden om de overwinning, draait alles om strategie, vertrouwen en de juiste keuzes. Wie houdt het hoofd koel tot het einde? Dingen mee naar de geldprijs: Erwin uit Rotterdam (met als specialiteit Amerikaanse popcultuur), Kimberly uit Rucphen (topografie), Jeffrey uit Gelderland (Studio 100), Johanna uit Drenthe (Spanje), Ilias uit Maasmechelen (groenten en fruit), Mina uit Antwerpen (romcoms), Gert uit Dilbeek (atletiek), Inge uit Brasschaat (kerst), Julian uit Delft (Japan) en Leila uit Groningen (honden).

'Ik Weet Er Alles Van', om 21.15 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:50
    De jaren 90 voor tieners
    21:45
    Eyecatchers
  • 19:45
    Sporza: EK Atletiek 2026
    22:55
    Io capitano
  • 20:55
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 20:30
    Met Vier in Bed
    21:15
    Ik Weet Er Alles Van!
  • 20:25
    Doctor Odyssey
    21:15
    Will Trent
  • 20:30
    Green Lantern
    22:25
    Chaos Walking
  • 20:35
    Sniper: Assassin's End
  • 20:50
    La Brea
    22:25
    ER
  • 21:05
    Raf en Ronny
    21:40
    Tegen de Sterren Op
  • 20:35
    Komen Eten bij De Verhulstjes
    21:40
    Blind Gekocht NL
  • 20:35
    The Twilight Saga: Breaking Dawn Part 2
    22:40
    Friends
  • 20:35
    Spiders 3D
    22:15
    Leverage: Redemption
  • 20:35
    Het Blok
    21:30
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
  • 20:30
    Death of the Party
    21:20
    World's Most Evil Killers
  • 21:07
    Z-Beurs
    21:20
    Z-Food
  • 20:55
    Het zelfbouwhuis
    22:55
    Sorry Music Classics
  • 21:10
    Peppe's Sicilië
  • 21:00
    The Good Ship Murder
    21:55
    Grantchester
  • 20:35
    A Murder at the End of the World
    21:50
    Prison Break
  • 20:35
    MAX vakantieman
    21:25
    AVROTROS Triviant
  • 20:25
    After the Flood
    21:20
    Keurmeesters
  • 19:50
    NOS Sport: EK Atletiek 2026
    23:20
    Yorkshire Air 999