2 'Masked Singers' voor het eerst samen in ultieme face-off: wie wordt ontmaskerd?

donderdag 15 oktober 2020

The Masked Singer gaat zijn vijfde week in en de speculaties vliegen in het rond. De spannende speurtocht blijft records verbreken en lokte met de vorige aflevering 1.547.000 kijkers naar het puntje van hun stoel, goed voor 64,4% marktaandeel in de doelgroep VVA 18-54 en zelfs 74,5% in de jongere doelgroep VVA 18-44 (live+uitgesteld).

Op vrijdag 16 oktober merken de kijkers alweer een nieuwigheid op in show 5 van 'The Masked Singer': de face-off. Daarin zingen 2 Masked Singers voor het eerst samen een extra nummer, de ultieme overlevingsstrijd om toch maar niet ontmaskerd te worden.


Check de liedjes voor de 5de show van 'The Masked Singer'

Welke 2 pakken die ultieme strijd tegen elkaar aangaan en voor het eerst samen te horen zullen zijn, is nog maar de vraag. Om dat uit te maken, zingen de 6 Masked Singers eerst in 3 duels. Zeemeermin bijt de spits af tegen Wolf en laat niets aan het toeval over. Zelfs rappen en twerken kan ze als geen ander. Party animal Aap slaat tegenover Suikerspin een compleet andere weg in en brengt zo zelfs de zelfzekere Karen Damen aan het twijfelen. Duiker heeft deze week iets aan zijn kostuum veranderd en dat ontsnapt niet aan het allesziend oog van Jens Dendoncker. Heeft dat iets te maken met zijn duel tegen Koningin?


Na de opmerkelijke passage van gastspeurder Ingeborg blijft de identiteit van de mystery speurder deze week geheim. 'Al is het iemand die je meteen van het lijstje van verdachten kan schrappen', verklapt Niels Destadsbader. De spannende zoektocht blijft de speurders alleszins letterlijk dag en nacht bezighouden. 'Ik droom heel vaak over Wolf', klinkt het bij Julie Van den Steen. 'Elke keer gaat het masker af en het is altijd iemand anders. Ik ben er echt dag en nacht mee bezig.' Jens verklapt bovendien zijn trucje om het enthousiasme van Karen Damen wat te temperen. 'Ze wilde een whatsappgroep starten, maar ik heb haar het nummer van politiezone Mira gegeven.'


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Gala van de Gouden K's 2025' (Ketnet)

De Ketnetters hebben gestemd: welke artiesten, songs, socialmediasterren en programma's waren het afgelopen jaar het populairst en mogen een van de acht Gouden K's mee naar huis nemen? Je ontdekt wie wint tijdens een legendarische show vol muziek, bekende gezichten en verrassingen in een uitverkochte ING Arena. De genomineerde programma's in de categorie 'Ketnet fictie' zijn 'Diede-Skate', 'De regels van Floor', 'Waiko', '#LikeMe' en 'United'.

'Het Gala van de Gouden K's 2025', om 20.25 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:25
    Het Gala van de Gouden K's 2025
  • 20:15
    Better
    00:45
    Nachtlus
  • 20:15
    VRT NWS journaal met VGT
    04:50
    Geen uitzending
  • 20:35
    Lili en Marleen
    06:20
    Kabouter Plop
  • 20:00
    Darts
    00:00
    Te bepalen
  • 20:30
    Migration
    00:50
    Yellowjackets
  • 20:40
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 20:35
    9-1-1: Lone Star
    00:50
    Geen uitzending
  • 20:50
    Nonkel Jef
    00:10
    The X-Files
  • 20:30
    De Premier
    00:40
    De Tafel van de Week
  • 20:20
    NCIS
    01:00
    Criminal Minds
  • 20:35
    Man of Steel
    23:10
    In Time
  • 20:35
    Het Perfecte Plaatje
    01:00
    Extreme Makeover: Home Edition
  • 20:30
    Murder: Fight for the Truth
    00:20
    C.S.I. New York
  • 20:53
    Z-Weekoverzicht
    22:00
    Wordt aangekondigd
  • 21:08
    De ambachter
    00:00
    Oh What A Night
  • 20:40
    Bon Appetit
    00:35
    De Chalet, Hollandse Maatjes
  • 21:00
    Ripper Street
    00:45
    Murdoch Mysteries
  • 21:00
    The Drop
    01:00
    The Resident
  • 20:30
    The Connection
    01:10
    NOS Journaal
  • 20:25
    Verborgen verleden
    00:20
    The Old Bachelor
  • 20:25
    The Sandhamn Murders
    00:50
    First Dates