De bom barst bij Raphaël in 'Boer zkt Vrouw:' Katrijn en Jolyn willen hun koffers pakken

zaterdag 18 maart 2023
Foto: VTM - © DPG Media 2023

'Omdat Jasha niet naar de kamer terugkeerde om te slapen, ben ik naar beneden gegaan. Ik zag het licht in Raphaëls caravan branden. Ik heb hier echt 40 minuten gestaan, omdat ik het wou weten. Ik wou het met mijn eigen ogen zien.'

'Boer zkt Vrouw' eindigde vorige week met een cliffhanger van formaat. Op zondag 19 maart vertelt Jolyn wat ze juist heeft gezien, die bewuste avond. Een gebeurtenis die grote gevolgen lijkt te hebben, want zowel Jolyn als Katrijn staan op het punt de manege te verlaten.


Terwijl het dagelijks leven zich op het erf op gang trekt, is er in de slaapzaal van de meisjes geen teken van leven. Matchmaker Dina Tersago werd voor dag en dauw uit bed gebeld om meteen naar de manege te komen, waar Katrijn en Jolyn haar buiten - gepakt en gezakt - opwachten. De vrouwen staan klaar om te vertrekken, maar niet vooraleer Dina alle partijen op de rooster legt om te ontdekken wat er de vorige avond en nacht is gebeurd.

'Kort samengevat: we zijn misschien wat te hard van stapel gelopen, maar het is een beetje ontploft', klinkt het bij Katrijn. Wat volgt is het relaas van die bewuste avond. Waarom was er opeens ruzie? Klopt het dat Jasha de hele nacht doorbracht bij Raphaël? En zo ja: waarom liegt ze daarover? Dina Tersago is vastberaden de waarheid bloot te leggen. Wat is er gebeurd? Kan Dina de dames hun vertrek uit het hoofd praten? Kunnen de brokken nog gelijmd worden? En heeft Raphaël er überhaupt wel nog zin in?


Veel vragen worden beantwoord, in aflevering 5 van 'Boer zkt Vrouw' op zondag 19 maart om 19.55 uur bij VTM en op VTM GO.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Only Joling' (RTL 4)

Samen met zijn hechte buren reist Gerard naar Amsterdam, waar ze volop genieten van de levendige sfeer en unieke bezienswaardigheden die de stad te bieden heeft. Gerard, altijd actief op sociale media, beleeft online een groot succes: zijn vlog wordt bekroond.

'Only Joling', om 21.50 uur op VTM 2.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:35
    Flikken Maastricht
    16:30
    De repair shop
  • 16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
    17:30
    Wakker in Paraguay
  • 16:15
    Robin Hood
    16:25
    De Marsupilami's
  • 16:10
    America's Funniest Home Videos
  • 15:40
    Een Eigen Huis
    16:35
    Achter gesloten deuren
  • 15:45
    Your Highness
    17:25
    9-1-1
  • 15:20
    Police Interceptors
    16:20
    Cheers
  • 16:05
    Baywatch
    16:50
    Suits
  • 16:15
    Geen uitzending
    16:45
    Wat nu weer?
  • 15:55
    De Tafel van Gert
    17:00
    Huizenjagers
  • 15:30
    CIA
    16:25
    This Is Us
  • 16:00
    Doom Patrol
    16:50
    Two and a Half Men
  • 16:10
    Property Brothers
    17:00
    Interior Design Masters
  • 15:35
    Snapped: Killer Couples
    16:20
    World's Most Evil Killers
  • 13:23
    Herhalingslus
    19:00
    Z-Extra
  • 16:18
    Mijn tuin
    16:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 16:15
    Streetfood
    17:00
    Chris Cooks Cymru
  • 16:00
    Call the Midwife
    17:00
    Death in Paradise
  • 15:50
    The Resident
    16:50
    Below Deck Mediterranean
  • 16:05
    Pauw & De Wit
    16:57
    Socutera
  • 16:10
    Kook mee met MAX
    16:30
    Met het Mes op Tafel
  • 16:10
    Peter Pan
    16:30
    Jungle Book