De bom barst bij Raphaël in 'Boer zkt Vrouw:' Katrijn en Jolyn willen hun koffers pakken

zaterdag 18 maart 2023
Foto: VTM - © DPG Media 2023

'Omdat Jasha niet naar de kamer terugkeerde om te slapen, ben ik naar beneden gegaan. Ik zag het licht in Raphaëls caravan branden. Ik heb hier echt 40 minuten gestaan, omdat ik het wou weten. Ik wou het met mijn eigen ogen zien.'

'Boer zkt Vrouw' eindigde vorige week met een cliffhanger van formaat. Op zondag 19 maart vertelt Jolyn wat ze juist heeft gezien, die bewuste avond. Een gebeurtenis die grote gevolgen lijkt te hebben, want zowel Jolyn als Katrijn staan op het punt de manege te verlaten.


Terwijl het dagelijks leven zich op het erf op gang trekt, is er in de slaapzaal van de meisjes geen teken van leven. Matchmaker Dina Tersago werd voor dag en dauw uit bed gebeld om meteen naar de manege te komen, waar Katrijn en Jolyn haar buiten - gepakt en gezakt - opwachten. De vrouwen staan klaar om te vertrekken, maar niet vooraleer Dina alle partijen op de rooster legt om te ontdekken wat er de vorige avond en nacht is gebeurd.

'Kort samengevat: we zijn misschien wat te hard van stapel gelopen, maar het is een beetje ontploft', klinkt het bij Katrijn. Wat volgt is het relaas van die bewuste avond. Waarom was er opeens ruzie? Klopt het dat Jasha de hele nacht doorbracht bij Raphaël? En zo ja: waarom liegt ze daarover? Dina Tersago is vastberaden de waarheid bloot te leggen. Wat is er gebeurd? Kan Dina de dames hun vertrek uit het hoofd praten? Kunnen de brokken nog gelijmd worden? En heeft Raphaël er überhaupt wel nog zin in?


Veel vragen worden beantwoord, in aflevering 5 van 'Boer zkt Vrouw' op zondag 19 maart om 19.55 uur bij VTM en op VTM GO.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Maria is een levenslustig meisje. Ze is als novice het klooster binnengetreden, maar heeft moeite om zich neer te leggen bij de strenge leefregels. Ook al is ze vastberaden om God naar behoren te dienen en non te worden, de Abdis oordeelt dat ze tijdelijk het klooster moet verlaten om levenservaring op te doen en uit te vissen hoe ze haar toekomst ziet. Zo komt ze terecht in Salzburg bij de familie Von Trapp. Kapitein Von Trapp is een weduwnaar die alleen instaat voor de opvoeding van zijn zeven kinderen. Hij heeft net zijn twaalfde gouvernante aan de deur gezet.

'The Sound of Music ', om 20.50 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:15
    The Personal History of David Copperfield
    01:00
    Dagelijkse kost
  • 23:55
    The Long Shadow
    01:00
    Wellington Paranormal
  • 20:15
    VRT NWS journaal met VGT
    04:55
    Geen uitzending
  • 23:55
    Blind getrouwd
    02:05
    Geen uitzending
  • 20:30
    WK Darts 2026
    02:05
    Geen uitzending
  • 22:20
    Transformers: Dark of the Moon
    01:00
    S.W.A.T.
  • 00:05
    Xena: Warrior Princess
    01:10
    Geen uitzending
  • 23:35
    A Cinderella Christmas
    01:55
    JOE XMAS
  • 00:10
    Home Improvement
    01:25
    Geen uitzending
  • 00:20
    Play kerst haardvuur 2025
    08:35
    Geen uitzending
  • 00:05
    FBI
    01:20
    Neighbours: A New Chapter
  • 22:30
    Red One
    01:00
    Bar Rescue
  • 00:00
    A Christmas Letter
    02:05
    Play kerst haardvuur 2025
  • 23:20
    Cold Case
    00:40
    C.S.I. New York
  • 00:29
    CEO van mijn leven
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:18
    Roger
    05:55
    Sixties To Six
  • 23:55
    Winterse Kost
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 23:40
    Silent Witness
    01:40
    Sherwood
  • 23:15
    Ready or Not
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:25
    Vera
    02:00
    NOS Journaal
  • 00:25
    Nieuwsuur
    08:00
    Sporen van Slavernij
  • 00:10
    Een huis vol
    01:10
    Sluipschutters