De bom barst bij Raphaël in 'Boer zkt Vrouw:' Katrijn en Jolyn willen hun koffers pakken

zaterdag 18 maart 2023
Foto: VTM - © DPG Media 2023

'Omdat Jasha niet naar de kamer terugkeerde om te slapen, ben ik naar beneden gegaan. Ik zag het licht in Raphaëls caravan branden. Ik heb hier echt 40 minuten gestaan, omdat ik het wou weten. Ik wou het met mijn eigen ogen zien.'

'Boer zkt Vrouw' eindigde vorige week met een cliffhanger van formaat. Op zondag 19 maart vertelt Jolyn wat ze juist heeft gezien, die bewuste avond. Een gebeurtenis die grote gevolgen lijkt te hebben, want zowel Jolyn als Katrijn staan op het punt de manege te verlaten.


Terwijl het dagelijks leven zich op het erf op gang trekt, is er in de slaapzaal van de meisjes geen teken van leven. Matchmaker Dina Tersago werd voor dag en dauw uit bed gebeld om meteen naar de manege te komen, waar Katrijn en Jolyn haar buiten - gepakt en gezakt - opwachten. De vrouwen staan klaar om te vertrekken, maar niet vooraleer Dina alle partijen op de rooster legt om te ontdekken wat er de vorige avond en nacht is gebeurd.

'Kort samengevat: we zijn misschien wat te hard van stapel gelopen, maar het is een beetje ontploft', klinkt het bij Katrijn. Wat volgt is het relaas van die bewuste avond. Waarom was er opeens ruzie? Klopt het dat Jasha de hele nacht doorbracht bij Raphaël? En zo ja: waarom liegt ze daarover? Dina Tersago is vastberaden de waarheid bloot te leggen. Wat is er gebeurd? Kan Dina de dames hun vertrek uit het hoofd praten? Kunnen de brokken nog gelijmd worden? En heeft Raphaël er überhaupt wel nog zin in?


Veel vragen worden beantwoord, in aflevering 5 van 'Boer zkt Vrouw' op zondag 19 maart om 19.55 uur bij VTM en op VTM GO.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Lili en Marleen' (VTM)

Nieke kondigt met veel bravoure aan dat ze wil trouwen met nonkel Frans. Ze zal in een andere buurt een café openen en er samen met Frans en Henrieke gaan wonen. Met de hulp van moeder Lisa kan Nieke haar vader overtuigen om zich neer te leggen bij het feit dat nonkel Frans zijn nieuwe schoonzoon wordt. Aangezien dit zijn enige alternatief is om zijn kleinzoon Henrieke bij zich te houden, stemt Rik toe. Het grote slachtoffer van deze transactie wordt Stavros, voor wie er geen plaats meer overblijft in café De Lichttoren. Ida springt voor hem in de bres.

'Lili en Marleen', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:20
    Dagelijkse kost
    06:00
    In bed met Olly
  • 00:30
    Het weer (laat)
    08:00
    Herfstbeelden
  • 22:00
    VRT NWS journaal met VGT
    04:50
    Geen uitzending
  • 23:25
    Blind getrouwd
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 20:00
    Darts
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 22:45
    Basic Instinct 2
    01:25
    Geen uitzending
  • 22:20
    Lionheart
    00:30
    Most Daring
  • 23:40
    A Cheerful Christmas
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:25
    Zeg 'ns Aaa
  • 00:00
    Vermist
    01:30
    De Tafel van de Week
  • 23:25
    FBI
    01:25
    Criminal Minds
  • 22:40
    Operation Mincemeat
    01:40
    NCIS: Los Angeles
  • 00:45
    Embarrassing Bodies
    01:20
    Botched
  • 00:25
    Coroner
    01:10
    The First 48
  • 00:24
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:31
    De tip
    05:55
    Sixties To Six
  • 00:15
    Wild van Wild
    01:05
    Guten Appetit
  • 00:00
    Vienna Blood
    01:45
    Midsomer Murders
  • 23:20
    Cowboys & Aliens
    03:05
    Nancy Drew
  • 00:45
    NOS Journaal
    01:18
    Wie is de Mol? 25 jaar
  • 00:35
    De Nachtzoen
    01:00
    Dit is de Week
  • 23:55
    Onderweg naar liefde
    04:30
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal