Dina Tersago op werfbezoek in 'Vakantiehuis for Life'

Maandag komt voor de eerste keer een jurylid langs bij de chalets in Durbuy. Deze week is dat niemand minder dan Dina Tersago en dat zorgt voor heel wat stress bij de duo's.
Maar voor het zover is, staat ten huize van Tim en Ewoud eindelijk opnieuw een trap. Hun werfplan ziet er op papier heel professioneel uit, in de praktijk is het een grote chaos en schieten de werken niet echt op. Maar volgens Tim is dat slechts een tijdelijk probleem... Bij Pauline en Melissa loopt alles vreemd genoeg wél volgens plan. De twee vriendinnen hebben nauwelijks ervaring in de bouw maar de renovatie loopt voorlopig wel als een trein. Voor de elektriciteitswerken belde Pauline naar haar papa die electricien is: 'Hij heeft alles super goed uitgelegd dus het lijkt me niet zo heel erg moeilijk. Gewoon het hoofd erbij houden en de juiste draadjes vinden!', klinkt het enthousiast.
Ook bij Christopher en Hannah voorlopig alleen maar goed nieuws: het dak is al geïsoleerd en het koppel begint vol goede moed aan de schilders- en elektriciteitswerken. Bij Lodewijk en Marcel is de sfeer wat bedrukt: ze zijn een beetje in paniek geschoten omdat ze besloten alle elektriciteit te vervangen: 'En dat is toch een avontuur omdat we daar niet zoveel kennis over hebben. Het is wel aan het lukken maar we zitten een beetje achter op schema.' En bij papa Erwin en dochter Amy tenslotte, wordt een gevoelig onderwerp aangehaald: Erwin leed jarenlang aan een zware drankverslaving maar is er door de onvoorwaardelijke hulp van zijn gezin bovenop gekomen. 'Hij was vooral zichzelf kwijt en dat was pijnlijk om te zien. Daarom is deze ervaring voor mij zo 'wijs'. We hebben zoveel gemist en willen veel inhalen', klinkt het bij Amy.
Tijd voor survival nummer 3: iets met de Ourthe, een zelfgemaakt vlot en een forse verhoging van het werkbudget voor de winnaar. En tradities zijn er om gerespecteerd te worden dus er vloeit alweer bloed bij… Lodewijk en Marcel!
Dag 7 in Durbuy betekent ook het eerste bezoek van een jurylid en dat is vandaag Dina Tersago: 'Ik ben vooral benieuwd naar hoeveel zin ze erin hebben, hoe graag ze het willen en hoe haalbaar hun plannen zijn natuurlijk!' Na een inspectiebezoekje in alle chalets krijgen de kandidaten via de werfradio het verdict van Dina te horen. Welk duo krijgt de beste score en bijgevolg extra geld voor de renovatiewerken?
'Vakantiehuis for Life' met Julie Van den Steen, maandag 19 juli om 22.15 uur bij VTM. De afleveringen van 'Vakantiehuis for Life' zijn ook te (her)bekijken op VTM GO.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Belgian Cat Julie Vanloo nieuwste naam van 'Het Huis'
- Pijnlijke misser in 'De Verraders': eerste verbanning treft bondgenoot, Ruben Van Gucht stemt op zichzelf
- Ruben Van Gucht maakt het opnieuw bont in 'De Verraders': 'Hij wil slimmer zijn dan het spel'
- Jolien Roets presenteert 'Naked Attraction Vlaanderen': naakt daten zonder filters op Streamz
- Wetsvoorstel voor hervorming landelijke publieke omroep ingediend
- Kotmadam Sergeant pakt het op z’n Ingeborgs aan met de kotstudenten
- Wereldberoemde kip Curry krijgt concurrentie: baasje Jo keert terug naar 'Got Talent' met hond Bo
- 'Het Uur van de Wolf' over Gene Wilder
- Cartoonito introduceert 'Dino Ranch: Eilandverkenners'
- Deze onderwerpen brengt 'Radar' maandag onder de aandacht
- Sander Tegen De Tijd keert terug: dit jaar wordt de uitdaging nóg moeilijker
- Eric Corton blijft de komende jaren te horen bij KINK
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit café De Engel aan de Groote Markt in Oldenzaal
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Na 56 uur radio: Ender Scholtens zat in De Wekker XL
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kotmadam Sergeant neemt studenten mee naar trampolinepark -
Krijgt 'Kip Curry' concurrentie van Bo in 'Got Talent'! -
Bekijk de trailer van 'Bankzitters: Overleven In Het Wild' -
Opdracht met een geurtje aan in 'Kamp Jeroom' -
Jury kijkt met open mond naar mysterieuze act in 'Got Talent'
-
Kotmadam Sergeant in the house! -
Netflix deelt eerste beelden van 'The Mosquito Bowl' -
Jade Mintjens over ongemakkelijk eerste gynaecoloogbezoek -
Barbara Sarafian neemt emotioneel afscheid -
Elke heeft Denzel iets te vertellen in 'Blind Getrouwd' -
Seppe maakt zijn opwachting in 'Knokke Tof' -
Anke Buckinx over bizar tv-moment in 'Honderd Hete Vragen' -
Biecht verrader Marc-Marie zijn leugen op? -
Newlyweds Hyndi en Valentijn bezegelen jawoord in het zwembad -
'De Mutti’s Extra: Els Van Doesburg' nu op VTM GO -
De bom barst in 'Kotmadam Sarafian' -
Ontdek de harde realiteit in 'De Inspecteurs' -
Adám danst met een missie in 'Got Talent' -
Ruben Van Gucht 'flikt den boel' in 'De Verraders' -
Nieuwe teaser HBO Original-serie 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Videoland toont eerste beelden van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8 -
Kijk de laatste aflevering van 'A-typisch' met Ella Leyers -
Barbara ontfermt zich over Leandro -
Marjan gooit roet in het eten bij 'Blind Getrouwd' -
Celien Hermans onthult anekdote over mama Margriet -
Bockie sukkelt tijdens spreekbeurt Frans -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Dominique Persoone en Tom Degroote op roadtrip naar Zweden -
Ruben Van Gucht praat voor het eerst over zijn dochter in 'Happy Hour' -
Tara en Sam zijn verliefd!
Kijktip van de dag

De koppels groeien dichter naar elkaar toe tijdens hun huwelijksreis in Zuid-Tirol. Elke deelt een belangrijk geheim met Denzel. Marjan en Mattias praten over hun relatie, terwijl Hyndi Valentin uitdaagt. Ellen en Matti hervinden hun speelsheid.
'Blind Getrouwd', om 20.40 uur op VTM.



































