Vier koppels vieren de kersverse liefde op het grootste trouwfeest ooit in 'Blind Getrouwd'

zondag 17 september 2023
Foto: VTM - © DPG Media 2023

Jolien & Brecht, Emma & Emile, Isabelle & Matthieu en Fleur & Alexander: alle 4 koppels die gematcht werden door de experten van 'Blind Getrouwd', zeiden 'ja' tegen de liefde!

In de derde aflevering op maandag 18 september zien de 8 deelnemers mekaar na hun jawoorden op kasteeldomein T’Rest in Pepingen terug om hun trouwdag samen te vieren met familie, vrienden én elkaar.


'Mijn broek is gescheurd!' Alexander kampt eerst nog met een vestimentair probleem, wanneer zijn kostuumbroek scheurt terwijl hij galant Fleurs sleep in de wagen wil tillen. Als hij zijn gasten niet in zijn blote billen welkom wil heten, moet de kersverse bruidegom eerst nog een andere broek zien te scoren.

Vanaf vanavond zullen de koppels - als alles goed gaat - zeven weken samen slapen. Een hot topic, zo blijkt tijdens de rit van de fotoshoots naar het trouwfeest, waar Ingeborg heeft postgevat om de koppels in stijl welkom te heten.


Nadat ze onder luid gejuich worden ontvangen door alle aanwezige gasten, begeven de koppels zich elk naar een andere tent, voor een diner samen met vrienden en familie. Hét moment bij uitstek om kennis te maken met hun schoonouders, mémé’s, pépé’s en vele kritische en enthousiaste broers, zussen en vrienden. Onder hun toeziend oog begeven de newlyweds zich naar de dansvloer, voor hun openingsdans. Onder andere Matthieu kreeg carte blanche van Isabelle. Benieuwd of hij met zijn nummerkeuze indruk kan maken op zijn kersverse bruid.

En dan is het tijd voor het moment waar velen naar uitkeken: het dansfeest! De ster van de avond? Misschien niet de 4 koppels, maar wel Fernand, de 84-jarige opa van Alexander, die danst alsof hij zélf nog een twintiger is. Et alors? On danse!

'Blind Getrouwd', maandag 18 september om 20.35 uur bij VTM.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Noodcentrale' (Eén)

De calltakers krijgen te maken met onder meer een bootje in nood op zee, een acute longembolie, een carjacking met een baseballbat, een elektrische fiets die tegen een lantaarnpaal knalt en een colonne buitenlandse brandweervoertuigen op weg naar Oekraïne.

'De Noodcentrale', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 17:05
    Witse
    18:04
    VRT NWS Update
  • 16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
    17:30
    The Man Who Definitely Didn't Steal Hollywood
  • 17:00
    3Hz
    17:25
    GameKeepers
  • 17:10
    Huis Gemaakt
    18:25
    Florentina
  • 17:00
    MasterChef Australië - Back to Win
    18:05
    Home and Away
  • 15:35
    The Forbidden Kingdom
    17:20
    9-1-1
  • 16:55
    Stargate SG-1
    17:40
    Ultimate Police Interceptors
  • 16:50
    Suits
    17:35
    ER
  • 16:40
    Wat nu weer?
    17:15
    SOS Piet
  • 17:10
    Huizenjagers
    18:10
    Brieven aan Samson
  • 16:55
    Manifest
    17:55
    Fire Country
  • 16:45
    Two and a Half Men
    17:45
    3rd Rock From the Sun
  • 16:55
    Interior Design Masters
    18:00
    Million Dollar Listing Los Angeles
  • 16:55
    The British Airways Killer
    18:45
    Killer at the Crime Scene
  • 13:23
    Herhalingslus
    19:00
    Z-Extra
  • 16:56
    Roger
    17:55
    Sixties To Six
  • 17:10
    Comfort Food
    17:30
    Loïc: Zot van Koken
  • 16:10
    Call the Midwife
    17:15
    Death in Paradise
  • 17:00
    Below Deck Mediterranean
    18:55
    Grey's Anatomy
  • 17:10
    Tijd voor Max
    17:55
    Politieke Partijen
  • 17:05
    Planet Earth III
    18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
  • 17:10
    De Zoo
    17:20
    Lucas etc.