Vier koppels vieren de kersverse liefde op het grootste trouwfeest ooit in 'Blind Getrouwd'

zondag 17 september 2023
Foto: VTM - © DPG Media 2023

Jolien & Brecht, Emma & Emile, Isabelle & Matthieu en Fleur & Alexander: alle 4 koppels die gematcht werden door de experten van 'Blind Getrouwd', zeiden 'ja' tegen de liefde!

In de derde aflevering op maandag 18 september zien de 8 deelnemers mekaar na hun jawoorden op kasteeldomein T’Rest in Pepingen terug om hun trouwdag samen te vieren met familie, vrienden én elkaar.


'Mijn broek is gescheurd!' Alexander kampt eerst nog met een vestimentair probleem, wanneer zijn kostuumbroek scheurt terwijl hij galant Fleurs sleep in de wagen wil tillen. Als hij zijn gasten niet in zijn blote billen welkom wil heten, moet de kersverse bruidegom eerst nog een andere broek zien te scoren.

Vanaf vanavond zullen de koppels - als alles goed gaat - zeven weken samen slapen. Een hot topic, zo blijkt tijdens de rit van de fotoshoots naar het trouwfeest, waar Ingeborg heeft postgevat om de koppels in stijl welkom te heten.


Nadat ze onder luid gejuich worden ontvangen door alle aanwezige gasten, begeven de koppels zich elk naar een andere tent, voor een diner samen met vrienden en familie. Hét moment bij uitstek om kennis te maken met hun schoonouders, mémé’s, pépé’s en vele kritische en enthousiaste broers, zussen en vrienden. Onder hun toeziend oog begeven de newlyweds zich naar de dansvloer, voor hun openingsdans. Onder andere Matthieu kreeg carte blanche van Isabelle. Benieuwd of hij met zijn nummerkeuze indruk kan maken op zijn kersverse bruid.

En dan is het tijd voor het moment waar velen naar uitkeken: het dansfeest! De ster van de avond? Misschien niet de 4 koppels, maar wel Fernand, de 84-jarige opa van Alexander, die danst alsof hij zélf nog een twintiger is. Et alors? On danse!

'Blind Getrouwd', maandag 18 september om 20.35 uur bij VTM.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Johny Voners als Xavier in 'F.C. De Kampioenen' (foto: Eén - © VRT 2020)

Xavier krijgt enorm veel kritiek van de ploeg en van Carmen. Na een zatte avond belandt hij bij Fernand, aan wie hij zijn nood klaagt. Wanneer Xavier onthult dat de ploeg zonder hem niet kan spelen zondag, krijgt Fernand het lumineuze idee een ontvoering te ensceneren. Zo zullen de Kampioenen leren dat ze niet zonder Xavier kunnen, en zullen Fernands duiven ongestoord door voetbalgeweld kunnen vallen.

'F.C. De Kampioenen', om 19.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:00
    VRT NWS journaal 19u
    06:00
    In bed met Olly
  • 19:10
    DI Ray
    08:00
    Herfstbeelden
  • 19:20
    GameKeepers
    04:50
    Geen uitzending
  • 19:00
    VTM Nieuws
    01:00
    Geen uitzending
  • 19:00
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
    01:45
    Geen uitzending
  • 18:05
    The Amazing Spider-Man
    01:15
    What We Do in the Shadows
  • 18:40
    Police Interceptors
    07:00
    Willy
  • 19:00
    A Fairytale Christmas
    01:35
    Joe
  • 19:25
    Slisse & Cesar
    06:00
    Joe
  • 19:00
    Huizenjagers
    01:35
    De Tafel van de Week
  • 18:35
    NCIS
    02:00
    Criminal Minds
  • 18:40
    Formule 1
    01:40
    Les Sentinelles
  • 18:40
    Project Bakeover
    01:20
    Botched
  • 18:30
    World's Most Evil Killers
  • 18:55
    De CFO podcast
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 19:24
    Red de meubelen
    05:55
    Sixties To Six
  • 19:20
    Guillaume's Paris
  • 18:05
    Inspector George Gently
    01:40
    Midsomer Murders
  • 19:05
    The Real Housewives of Beverly Hills
    01:35
    Nancy Drew
  • 19:05
    Bij ons in de Dierentuin
    01:15
    Wie is de Mol? 25 jaar
  • 19:15
    Kassa
    01:10
    Dit is de Week
  • 19:20
    Zapp Recordbrekers
    01:10
    First Dates