Vier koppels vieren de kersverse liefde op het grootste trouwfeest ooit in 'Blind Getrouwd'

zondag 17 september 2023

Jolien & Brecht, Emma & Emile, Isabelle & Matthieu en Fleur & Alexander: alle 4 koppels die gematcht werden door de experten van 'Blind Getrouwd', zeiden 'ja' tegen de liefde!

In de derde aflevering op maandag 18 september zien de 8 deelnemers mekaar na hun jawoorden op kasteeldomein T’Rest in Pepingen terug om hun trouwdag samen te vieren met familie, vrienden én elkaar.


'Mijn broek is gescheurd!' Alexander kampt eerst nog met een vestimentair probleem, wanneer zijn kostuumbroek scheurt terwijl hij galant Fleurs sleep in de wagen wil tillen. Als hij zijn gasten niet in zijn blote billen welkom wil heten, moet de kersverse bruidegom eerst nog een andere broek zien te scoren.

Vanaf vanavond zullen de koppels - als alles goed gaat - zeven weken samen slapen. Een hot topic, zo blijkt tijdens de rit van de fotoshoots naar het trouwfeest, waar Ingeborg heeft postgevat om de koppels in stijl welkom te heten.


Nadat ze onder luid gejuich worden ontvangen door alle aanwezige gasten, begeven de koppels zich elk naar een andere tent, voor een diner samen met vrienden en familie. Hét moment bij uitstek om kennis te maken met hun schoonouders, mémé’s, pépé’s en vele kritische en enthousiaste broers, zussen en vrienden. Onder hun toeziend oog begeven de newlyweds zich naar de dansvloer, voor hun openingsdans. Onder andere Matthieu kreeg carte blanche van Isabelle. Benieuwd of hij met zijn nummerkeuze indruk kan maken op zijn kersverse bruid.

En dan is het tijd voor het moment waar velen naar uitkeken: het dansfeest! De ster van de avond? Misschien niet de 4 koppels, maar wel Fernand, de 84-jarige opa van Alexander, die danst alsof hij zélf nog een twintiger is. Et alors? On danse!

'Blind Getrouwd', maandag 18 september om 20.35 uur bij VTM.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Breendonk' (VRT/Streamz)

Antwerpen, 1942. Na een mislukte verzetsactie worden Rik en zijn vader Leon opgepakt en naar de SS-strafgevangenis Breendonk gebracht. Terwijl Rik geconfronteerd wordt met de harde realiteit van het kamp, weigert Elisabeth hem op te geven. Ondertussen probeert de ambitieuze Vlaamse SS'er Hendrik Vaes zijn positie binnen het bezettingsapparaat verder uit te bouwen.

'Breendonk', om 20.55 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:05
    Kamp Fly
    20:55
    Breendonk
  • 20:00
    Amadeus
    20:50
    Hacks
  • 20:15
    VRT NWS journaal met VGT
    20:40
    Sportweekend met VGT
  • 20:05
    De Verraders
    21:40
    De Verraders: De Ronde Tafel
  • 19:55
    The Expendables 2
    21:50
    Humo's Comedy Cup 2021
  • 20:05
    The Big Bang Theory
    20:35
    Het Smelt
  • 19:30
    Police Interceptors
    22:30
    Casino
  • 17:30
    Christmas Homecoming
    20:35
    A Christmas Love Story
  • 19:55
    Drie mannen onder een dak
    20:30
    SUPER 50
  • 20:00
    Over De Oceaan
    21:05
    De Rechtbank
  • 20:25
    NCIS: Sydney
    22:15
    Memory of a Killer
  • 20:05
    The Simpsons
    20:35
    Operation Mincemeat
  • 19:45
    Komen Eten
    20:35
    Blind Gekocht NL
  • 19:25
    24 Hours in Police Custody
    20:30
    The Real Unforgotten
  • 20:26
    Z-Weekoverzicht
    21:00
    Trends Talk
  • 20:19
    Het appartement
    22:00
    Knuffel Pop
  • 20:10
    Vanavond bij ons
    20:40
    Foodies & The City
  • 20:00
    A Taste For Murder
    21:00
    Whitechapel
  • 20:25
    American Dad
    20:55
    Below Deck Mediterranean
  • 20:25
    Boer zoekt vrouw
    20:40
    Heel Holland Bakt
  • 20:15
    Dwars door de Pyreneeën
    21:00
    Gezichten van Gaza
  • 20:25
    Draadstaal
    21:00
    Sluipschutters