Kristel Verbeke haalt met Gene Thomas haar verleden boven in 'Code van Coppens'

zaterdag 17 oktober 2020

Nu zondag 18 oktober is het en français in 'Code van Coppens', om 19.55 uur bij VTM. Staf en Mathias Coppens sturen Kristel Verbeke & Gene Thomas en Sean Dhondt & Allison namelijk het streng beveiligde Louvre in.

Hun opdracht: de Mona Lisa van Leonardo Vinci stelen en zo snel mogelijk zien te ontsnappen uit het museum. Daarvoor moeten Kristel & Gene en Sean & Allison hun beste Frans bovenhalen, want de hele themakamer bestaat uit Franstalige verwijzingen en tips. 'Nous sommes gejost', klinkt het al snel. Ontpoppen de duo’s zich tot meedogenloze bandieten en slagen ze in de kunstroof van de eeuw?


Beginnen doen de duo’s in een echt 'werkende' lift. Daarmee gaan ze naar de negende verdieping waar de Mona Lisa hangt. 'We zouden natuurlijk niet de Coppensen zijn als de lift plots niet zou stilvallen', aldus Staf en Mathias. De bouton d’urgence lijkt de duo’s doe-opdrachten voor te schotelen, waardoor Kristel al snel haar innerlijke K3 bovenhaalt. Samen met Gene danst ze een hele routine, zonder dat dit hen ook maar één stap verder brengt. 'We staan hier gelijk onnozelaars die pasjes te doen', lacht Gene.

In de themakamer vinden Kristel & Gene en Sean & Allison ook een kist vol isomobolletjes. De kist lijkt klein, maar niets is minder waar wanneer Sean er letterlijk head first induikt. In ware mission impossible-stijl proberen de duo’s uiteindelijk tussen laserstralen door tot bij de Mona Lisa te geraken. Wie steelt het snelst een van de beroemdste kunstwerken ter wereld en kraakt zo de 'Code van Coppens'?

De aflevering van 'Code van Coppens' is ook te (her)bekijken op VTM GO.

'Code van Coppens', zondag 18 oktober om 19.55 uur bij VTM.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Celebrity MasterChef Vlaanderen' - Ruben Van Gucht (Play)

Opnieuw staat er een MasterClass op het menu. Dit keer krijgen de chefs een spoedcursus Libanese keuken van Ghina Bazzi. Spoed, chaos en tijdsgebrek zijn deel van het geheel. Door zijn blessure greep Ruben Van Gucht naast de immuniteitspin en bovendien leverde de snijwonde hem zes draadjes op. Niet bepaald ideaal om te koken in het heetst van de strijd en de jury heeft geen medelijden.

'Celebrity MasterChef Vlaanderen', om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:15
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 23:00
    90 minutes
    01:00
    Nachtlus
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 00:05
    The Good Doctor
    01:00
    Geen uitzending
  • 23:35
    Blind getrouwd: Australië
    00:50
    Geen uitzending
  • 22:55
    Dangerous Game: The Legacy Murders
    00:45
    The Big Bang Theory
  • 00:10
    Police Interceptors
    01:00
    Geen uitzending
  • 23:55
    Suits
    00:40
    Geen uitzending
  • 00:35
    SOS Piet
    01:10
    Geen uitzending
  • 00:15
    De Tafel van Tine
    01:25
    De Container Cup
  • 00:20
    Fuller House
    01:00
    So Help Me Todd
  • 00:35
    Pawn Stars
    01:35
    Bar Rescue
  • 00:15
    Love Island UK
    01:20
    Botched
  • 00:05
    The Rookie
    00:55
    FBI
  • 00:09
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 00:24
    Hallo Roger
    00:36
    Publireportage
  • 00:05
    Het Weekmenu
    00:50
    Taste of Australia met Hayden Quinn
  • 00:05
    Scott & Bailey
    01:35
    Death in Paradise
  • 00:15
    The Resident
    01:10
    Scrubs
  • 23:50
    NOS Koningsdag 2026
    00:40
    Nederland op film
  • 00:35
    De Nachtzoen
    00:45
    Nieuwsuur
  • 23:55
    First Dates
    00:45
    Van Roosmalen & Groenteman