Dinsdag in 'Steve Stevaert, de schaduw van de macht' op VRT Canvas

maandag 17 maart 2025

Als burgemeester van Hasselt voert Stevaert de gratis bussen in, een stunt die hem nationale bekendheid bezorgt. Stevaert ruilt Hasselt in voor Brussel en wordt minister van Ruimtelijke Ordening.

Hij laat illegale woningen afbreken en wordt daardoor nog populairder. Samen met Patrick Janssens, Johan Vande Lanotte en Frank Vandenbroecke vormen ze de Teletubbies, de sterren van de socialistische partij.


'Steve Stevaert, de schaduw van de macht', dinsdag 18 maart om 21.20 uur op VRT Canvas.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Breendonk' (VRT/Streamz)

Antwerpen, 1942. Na een mislukte verzetsactie worden Rik en zijn vader Leon opgepakt en naar de SS-strafgevangenis Breendonk gebracht. Terwijl Rik geconfronteerd wordt met de harde realiteit van het kamp, weigert Elisabeth hem op te geven. Ondertussen probeert de ambitieuze Vlaamse SS'er Hendrik Vaes zijn positie binnen het bezettingsapparaat verder uit te bouwen.

'Breendonk', om 20.55 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:50
    Journaallus