Dina Tersago en man Wim steken mee de handen uit de mouwen in 'Huis Gemaakt'

De ruwbouwfase in 'Huis Gemaakt' was een ware uitputtingsslag en maar één koppel wist de deadline foutloos te halen. Haasdonk kreeg groen licht van jurylid Cerina Marchetta en werfleider Johny en wordt beloond met een stevige voorsprong: zij mogen als eersten aan hun slaapkamers beginnen en krijgen versterking van twee ervaren klussers, Dina Tersago en haar man Wim.
'We hebben ook alles met twee gedaan toen wij ons eigen huis hebben gezet', vertelt Dina. Ook Wim ziet het zitten: 'Op samen dansen zou ik nee zeggen maar samen klussen zie ik wel zitten.' Soumaya en Eros laten er geen gras over groeien en zetten Dina en Wim meteen aan het werk. 'Het grootste probleem in onze slaapkamer mogen zij oplossen”, lacht Soumaya. “Als de jury daar kritiek op heeft, dan is het onze fout', lacht Dina.
Ook Mechelen mag aan de slaapkamers beginnen. 'Wij maken een slaapkamer voor mijn neefje Emanuel en Emiel zijn pleegbroertje Finn', vertelt Ashley. 'De big surprise wordt een zelfgemaakt stapelbed', vult Emiel aan. Maar de jungle-thema jongenskamer leidt tot heel wat gekibbel tussen de twee… 'Als we niet weten hoe het moet, dan botst het. Dat is nog iets waar we aan kunnen werken', vertelt Emiel. Zelfs concurrent Bowdy schiet te hulp, maar ook hij heeft zijn handen vol aan de ‘hotel chic’ droomkamer die hij samen met Ruth wil realiseren.
In Lummen sleept het afkeuren van de leidingen nog steeds na. 'Muggenzifterij', vindt Nico. Maar zodra het verlossende ‘oké’ komt, vliegen ze erin. Nico en Daisy richten een kinderkamer in, terwijl Mo en Iman hun eigen slaapparadijs creëren. 'Nu is het ieder voor zich, de strijd is begonnen', zegt Daisy. Iman lijkt zich daar minder van aan te trekken, al maakt ze wél regelmatig een rondje om te checken hoe haar concurrenten het aanpakken.
In Nieuwpoort lopen Seppe & Axelle en Sarvar & Luca hopeloos achter. Zij moeten een versnelling hoger schakelen voor ze mogen beginnen aan hun slaapkamers. En ze zullen al hun tijd nodig hebben, want Axelle en Seppe willen uitpakken met een opvallend pronkstuk: een decoratieve boog. Terwijl zij vol enthousiasme aan hun statement-piece werken, slaat de twijfel toe bij Sarvar en Luca. 'Hebben wij eigenlijk een eyecatcher?' vraagt Luca zich af. De koppels hebben maar beter een duidelijk concept, want juryleden Béa Vandendael en Bart Appeltans komen checken hoe de kamers vlotten. De kleurkeuzes doen Bart alvast fronsen: 'Dat was heftig, het was bijna fluo. Dit kan helemaal misgaan, of er boenk op zitten. Ik ben benieuwd.'
'Huis gemaakt', dinsdag 18 maart om 20.40 uur bij VTM.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Bevestigd! 'Got Talent' gaat over de landsgrenzen heen: VTM en RTL 4 bundelen de krachten
- 'Liefste Lijf': Een reeks over zichtbare en onzichtbare strijd van jonge mensen met hun lichaam
- Zevende lichting Ket & Doc op Jeugdfilmfestival Antwerpen en Ketnet
- Nieuwe realityserie 'De Bogaartjes' laat het bruisende leven zien van een Haagse horecadynastie
- 'En nu is ze dood.' Een reeks van Phara de Aguirre en Nahid Shaikh over femicide
- De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser'
- Hoe een drugsbaron de touwtjes in handen heeft in de Antwerpse haven
- Warm deze winter lekker op met de heetste MTV-shows in februari
- Dit zie je dinsdag in 'Vier Handen Op Eén Buik'
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Internationale ster Myles Smith komt naar 'Qmusic Top 40 Live'
- Chauffeur Stijn verdubbelt zijn netto jaarloon bij Maarten & Dorothee
- NPO Radio 1 zit boven op de Spelen met 'RadiOlympia'
- Radiozender JOE en NS lanceren exclusieve Singalong Trein met ABBA-tribute
- NPO FunX front row bij iconische concertreeks New Wave
Multimedia SPOTLIGHT
-
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2 -
Maakt Kurt Rogiers de overstap naar Play? -
De Jordy kaapt wekelijks de Q-Foute Radio -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Wrecking Crew' -
Komt 'grapje' van 'Bestemming X'-kandidaat hem duur te staan? -
Koen Wauters en Wesley Sonck presenteren 'De Box' -
K3 eert Karen, Kristel en Kathleen tijdens de Kastaars -
'Stukken Van Mensen' viert feest in het KMSKA -
De Lach van JOE is geraden! -
Jens Dendoncker maakt acteerdebuut als hofnar Diederik in 'ZOT!' -
Kijk 'Heated Rivalry' vanaf vrijdag op HBO Max -
'Loena Hendrickx - Chasing Grace' nu te bekijken op VTM GO -
Peter Van de Veire openhartig in 'Maison Verhulst' -
'A Knight of the Seven Kingdoms' vanaf maandag te streamen op HBO Max -
Zelfs de bus heeft twee gezichten in 'Bestemming X' -
Even slikken voor Bart Appeltans in 'Een Echte Job' -
Verdubbel je jaarloon in 60 seconden! -
Zijn Q-gezichten Gerben Tuerlinckx en Clémentine Caron 'Twins?!' -
Disney+ onthult teaser voor tweede seizoen van 'Paradise' -
Derde seizoen van 'Euphoria' binnenkort op HBO Max
Kijktip van de dag

Maakt Pommelien Thijs met negen nominaties haar favorietenrol waar? Want ook Zwangere Guy en Dressed Like Boys maken kans op meerdere prijzen. Zet je schrap voor hét muziekfeest van het jaar met optredens van Pommelien Thijs, Metejoor, Bazart, Zwangere Guy, Red Sebastian, Dressed Like Boys, Kaat Van Stralen en Axelle Red.
'De MIA's 2025', om 20.55 uur op VRT 1.



































