The stars come together in de Big Bang van 'The Masked Singer'

donderdag 16 maart 2023

The stars come out, klonk het zes weken geleden bij de start van 'The Masked Singer'. Op vrijdag 17 maart komen de stars voor het eerst together in de grote Big Bang. Champignon, Raaf, Mummie, Leeuw, Tovenaar, Foxy Lady, Hippo en Minotaurus overleefden de strijd in hun eigen groep en zingen voor het eerst allemaal samen in één show.

Voor velen een belangrijke mijlpaal, want vanaf nu gaat 'The Masked Singer' in één rechte lijn richting de finale. De top 8 wist hun identiteit al die tijd geheim te houden, maar ook in de Big Bang wordt vrijdagavond een masker afgezet. Wiens kop rolt deze week?


'Vandaag wordt alles anders', kondigt Jens vanop een heel bijzondere plaats aan. Hij duikt aan het begin van de Big Bang namelijk de backstage in en staat er oog in oog - figuurlijk althans - met de Masked Singers. 'Waar we tot vorige week twee taarten hadden, smijten we nu de crème de la crème samen in de oven om als één grote taart verder te gaan tot aan de finale. Zijn jullie er klaar voor? Dan gaan we knallen met de Big Bang!'

​

Vanaf nu zullen dus álle Masked Singers elke week hun echte stem laten horen aan de kijkers. En ook aan het speurdersteam, dat in de Big Bang bestaat uit Tine Embrechts, Bart Cannaerts en Andy Peelman. 'Jullie hebben op dit moment alle drie dezelfde score in het speurdersklassement, namelijk 0,0', aldus Jens. Maar… help is on the way, want ook deze week vergezelt een mysterieuze gast hen om mee te speuren. En dat is een bijzondere dame die meteen ook van Andy’s verdachtenlijst kan geschrapt worden. Wie o wie wandelt straks het podium op?

Met acht nieuwe songs en vier spannende duels hopen de Masked Singers aan een ontmaskering te ontsnappen. Tovenaar staat tegenover Mummie, Minotaurus en Raaf zingen de pannen van het dak, Leeuw en Foxy Lady vechten een dierlijke strijd uit en de prijs voor meest vrolijke duel gaat naar Champignon en Hippo. Helaas overleeft één van deze acht de Big Bang niet…

Met deze songs hopen de Masked Singers aan een ontmaskering te ontsnappen:

Tovenaar: Locked Out Of Heaven van Bruno Mars
​Mummie: Walk Like An Egyptian van The Bangles
​Leeuw: Let Me Entertain You van Robbie Williams
​Foxy Lady: Because Of You van Kelly Clarkson
​Champignon: I’m Still Standing van Elton John
​Hippo: Heavy Cross van Gossip
​Minotaurus: You Raise Me Up van Josh Groban
​Raaf: We Found Love van Rihanna

'The Masked Singer', vrijdag 17 maart om 20.35 uur bij VTM.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Na zijn gevecht met Voldemort wordt Harry Potter bij de Duffelingen opgehaald door een groep tovenaars van de Orde van de Feniks, opgericht door Perkamentus om Voldemorts plannen te dwarsbomen. Maar binnen de tovenaarsgemeenschap gelooft bijna niemand dat Voldemort is teruggekeerd. Op Zweinstein is er een nieuwe lerares Verweer tegen de Zwarte Kunsten aangesteld. Ook zij ontkent de terugkeer van Voldemort en wil haar leerlingen niets van waarde bijbrengen.

'Harry Potter and the Order of the Phoenix', film uit 2007 met oa. Daniel Radcliffe en Emma Watson, om 20.00 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Herfstbeelden
    12:25
    De week van Bruzz
  • 10:00
    Herfstbeelden
    16:40
    The Americas
  • 12:00
    Mush Mush en de Zwammetjes
    12:15
    Optredens in Hallo Kroket!
  • 11:50
    Benidorm Bastards
    12:20
    UEFA Nations League Magazine
  • 12:05
    Hotel Hell
    13:00
    America's Got Talent: Fantasy Team
  • 05:45
    Geen uitzending
    14:25
    Chicago Med
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:55
    Matlock
  • 11:20
    Once Upon a Holiday
    12:50
    Holiday Crashers
  • 10:00
    Joe
    15:20
    Geen uitzending
  • 11:55
    Vik & Gert
    12:45
    De Tafel van de Week
  • 11:35
    Elsbeth
    14:10
    NCIS
  • 12:00
    Storage Wars
    13:25
    That '70s Show
  • 11:30
    Het feestmenu van ..
    12:25
    Tot op het Bot: Het Rund
  • 11:50
    Killer Grannies
    12:40
    Snapped
  • 11:50
    Trends Talk
    12:24
    Fleet TV
  • 12:08
    Tooldokter
    12:16
    De tip
  • 11:55
    Over (h)eerlijke groenten
    12:45
    Winters Grillen
  • 10:35
    McDonald and Dodds
    12:20
    Whitstable Pearl
  • 11:50
    NCIS
    18:05
    Hudson & Rex
  • 11:20
    The Connection
    12:20
    Sterren NL Top 25
  • 11:45
    Iedereen Verlicht
    12:15
    Dit is de kwestie
  • 12:00
    Moomin Vallei
    12:20
    Coop Troop