2 'Masked Singers' voor het eerst samen in ultieme face-off: wie wordt ontmaskerd?

The Masked Singer gaat zijn vijfde week in en de speculaties vliegen in het rond. De spannende speurtocht blijft records verbreken en lokte met de vorige aflevering 1.547.000 kijkers naar het puntje van hun stoel, goed voor 64,4% marktaandeel in de doelgroep VVA 18-54 en zelfs 74,5% in de jongere doelgroep VVA 18-44 (live+uitgesteld).
Op vrijdag 16 oktober merken de kijkers alweer een nieuwigheid op in show 5 van 'The Masked Singer': de face-off. Daarin zingen 2 Masked Singers voor het eerst samen een extra nummer, de ultieme overlevingsstrijd om toch maar niet ontmaskerd te worden.
Check de liedjes voor de 5de show van 'The Masked Singer'
Welke 2 pakken die ultieme strijd tegen elkaar aangaan en voor het eerst samen te horen zullen zijn, is nog maar de vraag. Om dat uit te maken, zingen de 6 Masked Singers eerst in 3 duels. Zeemeermin bijt de spits af tegen Wolf en laat niets aan het toeval over. Zelfs rappen en twerken kan ze als geen ander. Party animal Aap slaat tegenover Suikerspin een compleet andere weg in en brengt zo zelfs de zelfzekere Karen Damen aan het twijfelen. Duiker heeft deze week iets aan zijn kostuum veranderd en dat ontsnapt niet aan het allesziend oog van Jens Dendoncker. Heeft dat iets te maken met zijn duel tegen Koningin?
Na de opmerkelijke passage van gastspeurder Ingeborg blijft de identiteit van de mystery speurder deze week geheim. 'Al is het iemand die je meteen van het lijstje van verdachten kan schrappen', verklapt Niels Destadsbader. De spannende zoektocht blijft de speurders alleszins letterlijk dag en nacht bezighouden. 'Ik droom heel vaak over Wolf', klinkt het bij Julie Van den Steen. 'Elke keer gaat het masker af en het is altijd iemand anders. Ik ben er echt dag en nacht mee bezig.' Jens verklapt bovendien zijn trucje om het enthousiasme van Karen Damen wat te temperen. 'Ze wilde een whatsappgroep starten, maar ik heb haar het nummer van politiezone Mira gegeven.'
Lees ook:
Game over voor Duiveltje in 'The Masked Singer': 'Het ergste van al was Karen Damen'
Wie zit er achter de maskers van 'The Masked Singer'? Dit zijn de verdachten!
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Na alle ophef: VRT stelt in opspraak geraakt onderzoek 'Foto van Vlaanderen' open voor grotere groep experten
- Kijkcijfers: donderdag 21 mei 2026
- Liefde, leugens en loslaten in slotseizoen 'Dertigers'
- Dit is de winnaar van 'Celebrity MasterChef Vlaanderen': 'Een exceptioneel persoon'
- Zoektocht naar dé nieuwe girlband van Nederland in 'WHO’S NXT'
- Coaches van 'The Voice' reageren op gemene comments over zichzelf
- Vrijdag in 'Meldpunt Actueel': post-covid patiënten in de kou door dreigende sluiting expertisecentra
- Nieuwe duo’s en dubbele duetten zorgen voor zenuwslopende halve finale van 'So You Think You Can Dance'
- Wie wint 'Celebrity MasterChef Vlaanderen 2026'?
- Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen in 'Brieven Aan Samson'
- De lucht kleurt Q: Berre geeft in luchtballon van Qmusic spectaculaire showcase vanuit de lucht
- K3 keert na ruim 16 jaar terug in de Top 40 met het Foute Anthem van Qmusic 'Schaduw'
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Marieke Elsinga wint spectaculaire Qmusic-strijd 'Mattie versus Marieke'
- Qlas en Lil Kleine grote winnaars NPO FunX Awards
Multimedia SPOTLIGHT
-
Dit was de Q-Lift Off met Berre! -
Coaches van 'The Voice' reageren op gemene comments over zichzelf -
Same city, final chapter. merci, Paris. -
Een heel weekend K3 bij VTM! -
Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen -
Joshua en Noah gooien traditioneel rollenpatroon om in 'SYTYCD' -
Kijk nu de officiële trailer van 'KYLIE' -
'Jack Ryan: Ghost War' nieuw te zien op Prime Video -
'Ze Zeggen Dat' onderzoekt de orgasmekloof -
Kijk naar de reünie van 'The Real Housewives of Antwerp' -
HBO lanceert eerste beelden van 'Life, Larry and the Pursuit of Unhappiness' -
'Ticket to the Tribes' is binnenkort nieuw op Prime Video -
Het wordt heel heet in de studio van 'So You Think You Can Dance' -
Amy's 30ste verjaardag ontploft na verrassende onthullingen in 'The Real Housewives of Antwerp' -
'Vanavond Bij Ons' is nieuw op njam! -
Hoe ver gaat Andreas in 'Thuis'? -
Kijk de trailer van het nieuwe seizoen van 'Rivals' -
Zo klonk Essyla tijdens de halve finale van het Eurovisiesongfestival -
Mathieu Terryn geeft exclusieve inkijk in de backstage van 'The Voice' -
Eerste vrouwelijke dansduo raast over het 'SYTYCD'-podium -
Allesbehalve saai: 'A BORING YEAR'! -
Bartel Van Riet brengt Elie van z’n melk in 'Huis Gemaakt' -
Nieuw seizoen van '3FF' brengt 'D5R' terug! -
Anne en Hannelore moeten toegevingen doen in 'Blind Gekocht' -
Chemie spat van scherm in 'So You Think You Can Dance' -
'The Miniature Wife' is nu nieuw te zien op Streamz -
Er zijn nieuwe verleidsters op 'Temptation Island' -
Thomas Smith en Begijn le Bleu blikken terug op auditie 'SYTYCD' -
Bart De Wever ongewoon in 'A-typisch' -
'Heel Mijn Hart': Verliefdheid na verlies?
Kijktip van de dag

De leden van het cryptozoölogische instituut Monarch nemen het op tegen immens grote monsters, waaronder de machtige Godzilla, die in botsing komt met Mothra, Rodan en zijn grootste aartsvijand: de driekoppige koning Ghidorah. Wanneer deze eeuwenoude monsters weer opstaan, strijden ze allemaal om de macht, waardoor het bestaan van de mensheid in gevaar komt.
'Godzilla: King of the Monsters', film uit 2019 met oa. Millie Bobby Brown, om 20.35 uur op Play.




































