Coaches kunnen niet stil blijven zitten op reggae- en popmuziek

Sfeer in de 'Voice'-studio op vrijdag 15 maart bij de zesde Blind Auditions. Zowel reggaevibes, popmuziek als enkele ballads zorgen ervoor dat de coaches nauwelijks op hun stoel kunnen blijven zitten.
Het programma blijft week na week scoren, met 1.062.653 kijkers en 33,8% marktaandeel voor de vorige aflevering (VVA 18-54, live+4). Voor wie zijn de voorlaatste plekjes in de teams van Natalia, Bart, Koen en Alex?
Wie ambiance zegt, zegt Elisa (29, Maldegem). Ze baat een sportkantine uit, die ze na de uren ombouwt tot swingende muziekbar voor beginnende bands. 'Het doet deugd om te zien dat andere mensen evenveel plezier beleven aan je passie'. Tijdens haar Blind Audition op These Days van Rudimental heeft ze maar enkele noten nodig om de aandacht van de coaches te trekken… Een reggaeversie van Milo Meskens’ Stone Cold Liar? De prijs voor originaliteit gaat vrijdag naar Samuel (20, Sint-Niklaas). Het station van Sint-Niklaas is zijn habitat als muzikant, gaat het podium van The Voice hem even goed af?
Spaanse furie Celina (28) is een graag geziene gast op het Spaans festival in haar geboortedorp Vilvoorde, waar ze jaarlijks op het podium staat met haar gitaar. Haar powerstem gooit ze vrijdag in de strijd op Battlefield van Lea Michele. Ook Anniek (37, Bree) schuimt met haar tweemansband het ene evenement na het andere af. Haar repertoire varieert van Ed Sheeran tot Dolly Parton. Vrijdag kiest deze veelzijdige zangeres voor Girl Crush van Little Big Town.
'Mijn Blind Audition wordt mijn eerste optreden', zegt Moira (19, Lembeke) die You Are The Reason van Calum Scott brengt. Ze moest op zoek naar een nieuwe hobby, nadat ze haar enkel stevig blesseerde tijdens het ballet. Ligt zingen haar even goed als dansen? Wannes (16, Bocholt) daarentegen heeft op zijn jonge leeftijd al ervaring op overschot. Hij speelde mee in de Studio 100-reeks De Avonturen van Lollie Lolbroek en had een rolletje te pakken in de musical ’14-’18. Krijgt hij met Locked Out of Heaven van Bruno Mars ook een plekje in één van de teams?
Emily (27, Heusden-Zolder) battelde in het derde seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' voor het team van Regi. Met een pak meer zang- en levenservaring waagt ze vrijdag opnieuw haar kans met het aartsmoeilijke One And Only van Adele, een nummer met een speciale betekenis voor haar. Ook de zingende stewardess Robin (26, Mechelen) is aan haar tweede keer toe bij The Voice. Een nieuw seizoen, een nieuwe kans, dacht ze. Belandt ze met The Dock Of The Bay van Sara Bareilles opnieuw bij team Bart?
Charlotte (22, Ertvelde) wordt naar haar Blind Audition vergezeld door haar mama, die haar het nodige duwtje in de rug gaf om haar in te schrijven. Ze hoopt haar trots te maken met het zeemzoete Dream A Little Dream van The Beautiful South. Rachel (22, Haccourt) doet het vrijdag zonder haar ouders. Haar vader is pastoor en ze werd opgevoegd met uitsluitend gospelmuziek. Rachel zingt echter het liefst van al popnummers, zoals Too Good At Goodbyes van Sam Smith.
Bij zijn laatste deelname aan een talentenwedstrijd, 8 jaar geleden, kreeg Giles (28, Waasmunster) cold feet voordat hij het podium op moest. Loopt het dit keer beter af met Sorry van Justin Bieber? Verkoopster Sibelle (26, Merksem) deelt de covers die ze maakt met al haar volgers op YouTube. Met Believer van Aurora hoopt ze zich ook te kunnen bewijzen voor de coaches.
'The Voice van Vlaanderen', vrijdag 15 maart om 20.40 uur bij VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Mijn Restaurant' vanaf 6 oktober op VTM: reservaties voor vijf restaurants geopend
- Ketnet zet vier stippen tegen pesten met STIP IT
- Kijk de eerste beelden van nieuw RTL 4-programma 'Thuis Aan Tafel'
- Erik Van Looy gaat full Hollywood in eigen microdrama voor 'De Slimste Mens ter Wereld'
- Kijkcijfers: 18, 19 en 20 september 2026
- Hangt er liefde in de lucht bij 'Blind Getrouwd'? 'Ik ben gevoelens aan het krijgen'
- Vierde documentaire in reeks 'Eindeloos Gepest' vertelt het verhaal van voetbaltrainer Rien
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Mogelijke dienstplicht en strafstudie 'door het eten van slechte chipolata's' in 'Bockie Gaat Naar School'
- 8-jarige Zanger Vito brengt eigen merchandise mee naar 'Got Talent'
- Na het verhaal van zussen Femke en Janne in Q-studio: opbrengst van Dorothees Doordenkers Scheurkalender 2027 gaat naar Bednet
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Alkmaar
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Zaterdag schotelt 'FM op 5' je dit muzikale menu voor
Multimedia SPOTLIGHT
-
Hangt er liefde in de lucht bij 'Blind Getrouwd'? -
Koningin Mathilde steunt STIP IT -
'Slechte chipolata' breekt Bockie zuur op -
Op startfeest 'De Slimste Mens' duikt plots een mysterieuze gast op -
Koop Dorothees Doordenkers Scheurkalender 2027 tvv Bednet! -
Videoland lost trailer van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8 -
De eerste verrader ontmaskerd: exit Marc-Marie -
HBO Original-serie 'Youth' vanaf 21 september op HBO Max -
Duo's gooien alles in de strijd om kinderen spruitjes te laten eten -
Onderling verraad in 'De Verraders'? Marc-Marie neemt Kürt onder vuur! -
Annelien Coorevits scherp voor Sydney Sweeney in 'Happy Hour' -
Koor zonder stembanden maakt indruk in 'Got Talent'
-
Netflix onthult nieuwe trailer van 'Animals' met Ben Affleck -
Kotmadam Sergeant zet de puntjes op de i -
Chantal neemt oud recreatiepark onder de loep in 'De Inspecteurs' -
YES DAY bij 'Vincent Live'! -
Vincent Fierens en Emma Salden praten in 'Kraamkost' over maatschappelijke druk op ouderschap -
Margriet en Celien Hermans herbeleven hun eigen ingreep in 'De Operatiekamer' -
Axel Daeseleire wordt dikke zeemeermin -
Danira over RVG in 'De Verraders' -
Ellen en Matti hebben het moeilijk op huwelijksreis -
Bockie loopt gevreesde beeptest -
Kotmadam Sergeant neemt studenten mee naar trampolinepark -
Krijgt 'Kip Curry' concurrentie van Bo in 'Got Talent'! -
Bekijk de trailer van 'Bankzitters: Overleven In Het Wild' -
Opdracht met een geurtje aan in 'Kamp Jeroom' -
Jury kijkt met open mond naar mysterieuze act in 'Got Talent'
-
Kotmadam Sergeant in the house! -
Netflix deelt eerste beelden van 'The Mosquito Bowl' -
Jade Mintjens over ongemakkelijk eerste gynaecoloogbezoek
Kijktip van de dag

De wegpolitie onderschept twee snelheidsduivels en een man zonder rijbewijs. Ze stuiten ook op een kop-staartaanrijding waar bestuurders geen reddingsstrook vormen. De agenten handelen daadkrachtig en zorgen voor hulpverlening.
'Alloo bij de Wegpolitie', om 21.45 uur op VTM.



































