Coaches kunnen niet stil blijven zitten op reggae- en popmuziek

donderdag 14 maart 2019

Sfeer in de 'Voice'-studio op vrijdag 15 maart bij de zesde Blind Auditions. Zowel reggaevibes, popmuziek als enkele ballads zorgen ervoor dat de coaches nauwelijks op hun stoel kunnen blijven zitten.

Het programma blijft week na week scoren, met 1.062.653 kijkers en 33,8% marktaandeel voor de vorige aflevering (VVA 18-54, live+4). Voor wie zijn de voorlaatste plekjes in de teams van Natalia, Bart, Koen en Alex? 


Wie ambiance zegt, zegt Elisa (29, Maldegem). Ze baat een sportkantine uit, die ze na de uren ombouwt tot swingende muziekbar voor beginnende bands. 'Het doet deugd om te zien dat andere mensen evenveel plezier beleven aan je passie'. Tijdens haar Blind Audition op These Days van Rudimental heeft ze maar enkele noten nodig om de aandacht van de coaches te trekken… Een reggaeversie van Milo Meskens’ Stone Cold Liar? De prijs voor originaliteit gaat vrijdag naar Samuel (20, Sint-Niklaas). Het station van Sint-Niklaas is zijn habitat als muzikant, gaat het podium van The Voice hem even goed af?

Spaanse furie Celina (28) is een graag geziene gast op het Spaans festival in haar geboortedorp Vilvoorde, waar ze jaarlijks op het podium staat met haar gitaar. Haar powerstem gooit ze vrijdag in de strijd op Battlefield van Lea Michele. Ook Anniek (37, Bree) schuimt met haar tweemansband het ene evenement na het andere af. Haar repertoire varieert van Ed Sheeran tot Dolly Parton. Vrijdag kiest deze veelzijdige zangeres voor Girl Crush van Little Big Town.

'Mijn Blind Audition wordt mijn eerste optreden', zegt Moira (19, Lembeke) die You Are The Reason van Calum Scott brengt. Ze moest op zoek naar een nieuwe hobby, nadat ze haar enkel stevig blesseerde tijdens het ballet. Ligt zingen haar even goed als dansen? Wannes (16, Bocholt) daarentegen heeft op zijn jonge leeftijd al ervaring op overschot. Hij speelde mee in de Studio 100-reeks De Avonturen van Lollie Lolbroek en had een rolletje te pakken in de musical ’14-’18. Krijgt hij met Locked Out of Heaven van Bruno Mars ook een plekje in één van de teams?

Emily (27, Heusden-Zolder) battelde in het derde seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' voor het team van Regi. Met een pak meer zang- en levenservaring waagt ze vrijdag opnieuw haar kans met het aartsmoeilijke One And Only van Adele, een nummer met een speciale betekenis voor haar. Ook de zingende stewardess Robin (26, Mechelen) is aan haar tweede keer toe bij The Voice. Een nieuw seizoen, een nieuwe kans, dacht ze. Belandt ze met The Dock Of The Bay van Sara Bareilles opnieuw bij team Bart?

Charlotte (22, Ertvelde) wordt naar haar Blind Audition vergezeld door haar mama, die haar het nodige duwtje in de rug gaf om haar in te schrijven. Ze hoopt haar trots te maken met het zeemzoete Dream A Little Dream van The Beautiful South. Rachel (22, Haccourt) doet het vrijdag zonder haar ouders. Haar vader is pastoor en ze werd opgevoegd met uitsluitend gospelmuziek. Rachel zingt echter het liefst van al popnummers, zoals Too Good At Goodbyes van Sam Smith.

Bij zijn laatste deelname aan een talentenwedstrijd, 8 jaar geleden, kreeg Giles (28, Waasmunster) cold feet voordat hij het podium op moest. Loopt het dit keer beter af met Sorry van Justin Bieber? Verkoopster Sibelle (26, Merksem) deelt de covers die ze maakt met al haar volgers op YouTube. Met Believer van Aurora hoopt ze zich ook te kunnen bewijzen voor de coaches.

'The Voice van Vlaanderen', vrijdag 15 maart om 20.40 uur bij VTM.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm3 logo

Tijdens de middeleeuwen zijn de Lycans de slaven van de aristocratische vampieren. Lucian, een van de Lycans, verenigt de weerwolven om te strijden tegen Viktor, de koning der vampieren. In zijn strijd tegen de vampieren wordt Lucian vergezeld door zijn geheime geliefde Sonja.

'Underworld: Rise of the Lycans', film uit 2009 met oa. Michael Sheen, om 23.00 uur op VTM 3.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:50
    De cel vermiste personen
    02:10
    Journaallus
  • 20:35
    Sporza: UEFA Europa League
    23:50
    Nachtlus
  • 21:40
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 20:40
    Mijn Restaurant!
    01:20
    NYPD Blue
  • 21:05
    Ik Vertrek
    00:10
    Blind Getrouwd UK
  • 20:35
    Terminator: Dark Fate
    01:05
    The Big Bang Theory
  • 20:35
    The Tax Collector
    01:10
    Geen uitzending
  • 20:35
    The Christmas Bow
    01:35
    Joe
  • 21:30
    The X-Files
    01:20
    Geen uitzending
  • 21:15
    De Slimste Mens Ter Wereld
    01:00
    Alter Ego
  • 21:30
    Rescue: HI-Surf
    01:00
    Modern Family
  • 20:25
    UEFA Europa League
    02:20
    East New York
  • 21:30
    Komen eten
    01:20
    Send Nudes: Body SOS
  • 21:25
    World's Most Evil Killers
  • 21:48
    Z-Bouw
    02:22
    Herhalingslus
  • 21:46
    De kunstenaar
    05:55
    Sixties To Six
  • 21:20
    Indian Summer
    01:20
    Winterse Kost
  • 21:00
    The Madame Blanc Mysteries
    02:25
    Time
  • 21:30
    The Secret Lives of Mormon Wives
    01:05
    The Real Housewives of Beverly Hills
  • 21:35
    Teun op de Biblebelt
    01:05
    Pauw & De Wit
  • 21:30
    Nieuwsuur
    01:25
    Ongehoord Nieuws
  • 21:50
    De Slopers
    01:00
    Eva