Klaasje blikt terug op K3 in 'Waarheid, Durven of Doen'

zondag 14 augustus 2022
Foto: VTM - © DPG Media 2022

Maandag 15 augustus kronen actrice Kadèr Gürbüz, theatermaker en muzikant Jaouad Alloul, ex-K3'tje Klaasje Meijer en tv-chef Wim Ballieu de orangerie van 'Waarheid, Durven of Doen' tot de gezelligste plek van Vlaanderen.

Wanneer tijdens het voorgerecht de lampionnen flikkeren, krijgt het viertal hun eerste waarheid-vraag voorgeschoteld: 'Wat zou jij anders hebben gedaan als je nu terugkijkt op je leven?' Kadèr vertelt hoe ze nooit getrouwd is, en dat wel graag nog zou doen: 'Ik vind het moeilijker om iemand te leren kennen met ouder worden. Ook denk ik dat mensen soms denken dat ik streng ben, door de personages die ik vertolk.' Klaasje beaamt dat ze ook een rol speelde bij K3: 'Bij het begin van een K3-film krijg je een rolomschrijving. Er staat: Klaasje is naïef, grappig … Ik wou beginnen aan mijn volwassen leven en echt mezelf kunnen zijn.'



Tussen de gerechtjes door volgt nog een didgeridoo sessie, een spelletje 'The Floor is Lava' en zingen de gasten het Kortrijks volkslied 'Vis in de Leie'. En wat vinden ze aantrekkelijk bij iemand anders? Dat komen de kijkers te weten in een nieuwe aflevering van 'Waarheid, Durven of Doen' op maandag 15 augustus om 20.30 uur bij VTM.

Op dinsdag 16 augustus worden Vincent Fierens, Stien Edlund, Metejoor en Marlène de Wouters uitgedaagd. Op woensdag 17 augustus is het de beurt aan Maksim Stojanac, Isolde Lasoen, Laura Govaerts en Alexander Hendrickx en op donderdag 18 augustus sluiten Maarten Vancoillie, Ianthe Tavernier, Sarah Puttemans en Sergio de week af.

'Waarheid, Durven of Doen', van maandag 15 tot en met donderdag 18 augustus om 20.30 uur bij VTM. De afleveringen zijn ook te (her)bekijken op VTM GO.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Evert loopt nog steeds te treuren over de dood van Willemijn en nu is ook nog een van zijn honden overleden. Ondertussen is Martin nog steeds niet open tegen Cheryl en de therapie van dr. Rossi lijkt niet te helpen. In de winkelstraat wordt Claire opnieuw geconfronteerd met Ernst, zij lijken beiden hun verleden niet los te kunnen laten en Anouk wordt geacht vrijwilligerswerk te doen op de hockeyvereniging van Vlinder.

'Gooische Vrouwen', om 00.05 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 17:10
    Witse
    18:02
    VRT NWS Update
  • 17:45
    The Office
    18:10
    Living Next Door to Putin
  • 17:55
    Karrewiet
    17:59
    Videoclips #likeme
  • 17:15
    Winter Vol Liefde
    18:25
    Florentina
  • 17:20
    Helicopter ER
    18:20
    De Pfaffs
  • 17:35
    S.W.A.T.
    18:25
    The Goldbergs
  • 17:50
    Motorway Cops: Catching Britain's Speeders
  • 17:25
    ER
    19:00
    Zorro
  • 17:45
    Nonkel Jef
    18:10
    Sturm der Liebe
  • 17:50
    Konvooi
    19:00
    Huizenjagers
  • 17:50
    Big Sky
    18:45
    Family Law
  • 17:45
    Family Matters
    18:45
    Bar Rescue
  • 17:50
    A Place in the Sun
    18:50
    Retour Masters
  • 17:10
    No One Believed Me
    18:40
    Forensic Files II
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 17:54
    Hallo Roger
    18:55
    Seventies To Seven
  • 17:45
    Bon Appetit
    18:40
    Comfort Food
  • 17:55
    Death in Paradise
    19:55
    The Doctor Blake Mysteries
  • 17:50
    Below Deck Sailing Yacht
    18:50
    Grey's Anatomy
  • 17:30
    NOS Olympische Winterspelen
    22:10
    NOS Olympische Winterspelen Studio Olimpico
  • 17:10
    Tijd voor Max
    18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
  • 17:50
    Brugklas
    18:00
    De Proefkeuken