Klaasje blikt terug op K3 in 'Waarheid, Durven of Doen'

Maandag 15 augustus kronen actrice Kadèr Gürbüz, theatermaker en muzikant Jaouad Alloul, ex-K3'tje Klaasje Meijer en tv-chef Wim Ballieu de orangerie van 'Waarheid, Durven of Doen' tot de gezelligste plek van Vlaanderen.
Wanneer tijdens het voorgerecht de lampionnen flikkeren, krijgt het viertal hun eerste waarheid-vraag voorgeschoteld: 'Wat zou jij anders hebben gedaan als je nu terugkijkt op je leven?' Kadèr vertelt hoe ze nooit getrouwd is, en dat wel graag nog zou doen: 'Ik vind het moeilijker om iemand te leren kennen met ouder worden. Ook denk ik dat mensen soms denken dat ik streng ben, door de personages die ik vertolk.' Klaasje beaamt dat ze ook een rol speelde bij K3: 'Bij het begin van een K3-film krijg je een rolomschrijving. Er staat: Klaasje is naïef, grappig … Ik wou beginnen aan mijn volwassen leven en echt mezelf kunnen zijn.'
Tussen de gerechtjes door volgt nog een didgeridoo sessie, een spelletje 'The Floor is Lava' en zingen de gasten het Kortrijks volkslied 'Vis in de Leie'. En wat vinden ze aantrekkelijk bij iemand anders? Dat komen de kijkers te weten in een nieuwe aflevering van 'Waarheid, Durven of Doen' op maandag 15 augustus om 20.30 uur bij VTM.
Op dinsdag 16 augustus worden Vincent Fierens, Stien Edlund, Metejoor en Marlène de Wouters uitgedaagd. Op woensdag 17 augustus is het de beurt aan Maksim Stojanac, Isolde Lasoen, Laura Govaerts en Alexander Hendrickx en op donderdag 18 augustus sluiten Maarten Vancoillie, Ianthe Tavernier, Sarah Puttemans en Sergio de week af.
'Waarheid, Durven of Doen', van maandag 15 tot en met donderdag 18 augustus om 20.30 uur bij VTM. De afleveringen zijn ook te (her)bekijken op VTM GO.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: nu al 11,5 miljoen kijkers voor Olympische Winterspelen
- In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen: 'Meldpunt Actueel Debat' over zorg
- 'The Beckham Feud: Truth & Lies' donderdag bij TLC
- Dan toch! 'Tien Om Te Zien' deze zomer vanuit Middelkerke
- 'Een Vergetelijk Mooie Reis': Paul de Leeuw reist met mensen met dementie naar Benidorm
- 'Dealen met Coke': Brusselse politie focust op preventie bij drugsverslaafden
- Klaasje Meijer, Alex Agnew en meer in 'Ik Vraag Het Aan' deze week
- Dit zie je dinsdag in 'Je Zal Het Maar Hebben'
- 'Telefacts' brengt getuigenissen over horrornacht in Crans-Montana
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk vanaf 3 maart naar 'De Box' -
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'? -
Wat doet Jonathan Medart in de backstage van 'The Voice'? -
De tweede Lach van JOE is geraden! -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Ruzie bij de Badis in 'Konvooi' -
Vanaf dan zie je 'Rooster' op HBO Max -
Verrassing van formaat in 'Stukken Van Mensen' -
Nieuw seizoen van 'Komen Eten' op Play! -
Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO' -
Hilarisch! Familie Gooris waagt zich aan de doedelzak. -
De coaches trappen 'The Voice' zélf zingend op gang -
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video -
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job' -
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie -
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2 -
Maakt Kurt Rogiers de overstap naar Play? -
De Jordy kaapt wekelijks de Q-Foute Radio
Kijktip van de dag

Evert loopt nog steeds te treuren over de dood van Willemijn en nu is ook nog een van zijn honden overleden. Ondertussen is Martin nog steeds niet open tegen Cheryl en de therapie van dr. Rossi lijkt niet te helpen. In de winkelstraat wordt Claire opnieuw geconfronteerd met Ernst, zij lijken beiden hun verleden niet los te kunnen laten en Anouk wordt geacht vrijwilligerswerk te doen op de hockeyvereniging van Vlinder.
'Gooische Vrouwen', om 00.05 uur op VTM.



































