Karl Meesters danst voor zijn overleden moeder op een nummer van hun muziekicoon Prince in 'Dancing With The Stars'

zondag 13 april 2025
Foto: VTM - © DPG Media 2025

Vanavond verwelkomen Jonas Van Geel en Peter Van den Begin heel wat internationale supersterren in 'Dancing with the Stars'. In een speciale 'Icons'-aflevering komen de tien danskoppels voor het eerst samen en brengen ze elk een tribute aan een van hun muzikale iconen.

Karl Meesters wordt Prince, een icoon met een hele speciale betekenis voor hem. 'Prince is voor mij een beetje een halfgod, die een grote muzikale impact op mij heeft gehad', vertelt Karl. 'Ik heb Prince nog gezien. De eerste keer dat ik naar hem ben beginnen luisteren was ik 13 jaar. Toen had ik mijn zicht nog, ik ben dat pas beginnen te verliezen op mijn 21ste. Ik weet dus perfect hoe Prince eruitziet. Dat waren onvergetelijke concerten.' Karl danst vanavond niet alleen voor Prince, maar ook voor zijn overleden moeder Monique. 'Niet alleen moeten we dit doen voor Prince, maar ook voor mijn ma. Zij is pas vanaf zijn overlijden een gigantisch grote fan geworden. Wij hebben elkaar daar op een soort nieuwe manier in gevonden. Ik ben met haar vier dagen naar de herdenking van Prince in Minneapolis gegaan. Daar werd kei veel geknuffeld, dat was crazy. Ik stond daar met mijn ma en gaf haar een knuffel om het moment te grijpen. Een paar dagen later zei ze: ‘Je hebt mij toen vastgepakt en dat was het schoonste moment van mijn leven’. Voor haar was dat alles. Prince is ook dat geworden voor mij. Ik kijk er naar uit om te knallen op de dansvloer, want dit wordt voor mij het hoogtepunt van 'Dancing with the Stars'.'


​ ​

'Dancing with the Stars', zondag 13 april om 19.55 uur bij VTM en op VTM GO.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Telefacts Zomer' - Birgit Van Mol (VTM)

Het land staat bekend om zijn vriendelijke mensen, aantrekkelijke stranden en eeuwenoude boeddhistische tempels. De Britse influencer en documentairemaker Zara McDermott reist door Thailand om verder te kijken dan de paradijselijke kant van ‘het land van de glimlach’. Ze duikt in een wereld van wilde feesten, drugs, betaalde seks en corruptie.

'Telefacts Zomer', om 22.10 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 12:30
    Blokken
    13:00
    VRT NWS journaal 13u
  • 12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
    13:00
    Zomerbeelden
  • 12:30
    Hallo Kroket
    12:45
    Mush Mush en de Zwammetjes
  • 12:25
    Sara
    13:00
    VTM Nieuws
  • 12:35
    My Kitchen Rules
    13:45
    Rich Kids Go Skint
  • 09:20
    Geen uitzending
    15:05
    The Goldbergs
  • 10:00
    Geen uitzending
    15:00
    Most Daring
  • 09:25
    Geen uitzending
    15:55
    Matlock
  • 09:55
    Joe
    15:10
    Geen uitzending
  • 11:00
    Geen uitzending
    13:05
    Oogappels
  • 12:35
    FBI: International
    13:20
    NCIS
  • 12:35
    Geen uitzending
    13:35
    Highway Thru Hell
  • 11:55
    Next Level Chef
    12:45
    The Block Australia
  • 11:45
    Casey Anthony: Where the Truth Lies
    14:20
    Killer at the Crime Scene
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 12:37
    Publireportage
    12:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 12:30
    Open Vuur
    13:20
    Sarah's Sweet Table
  • 12:30
    Hudson & Rex
    13:25
    Agatha Christie's Marple
  • 12:05
    Grey's Anatomy
  • 12:30
    NOS Journaal
    13:20
    Kook mee met MAX
  • 12:35
    Andere Tijden Kort
    13:00
    NOS Journaal
  • 12:35
    Ziggy en de Zootram
    12:45
    Samson en Marie