Karl Meesters danst voor zijn overleden moeder op een nummer van hun muziekicoon Prince in 'Dancing With The Stars'

zondag 13 april 2025
Foto: VTM - © DPG Media 2025

Vanavond verwelkomen Jonas Van Geel en Peter Van den Begin heel wat internationale supersterren in 'Dancing with the Stars'. In een speciale 'Icons'-aflevering komen de tien danskoppels voor het eerst samen en brengen ze elk een tribute aan een van hun muzikale iconen.

Karl Meesters wordt Prince, een icoon met een hele speciale betekenis voor hem. 'Prince is voor mij een beetje een halfgod, die een grote muzikale impact op mij heeft gehad', vertelt Karl. 'Ik heb Prince nog gezien. De eerste keer dat ik naar hem ben beginnen luisteren was ik 13 jaar. Toen had ik mijn zicht nog, ik ben dat pas beginnen te verliezen op mijn 21ste. Ik weet dus perfect hoe Prince eruitziet. Dat waren onvergetelijke concerten.' Karl danst vanavond niet alleen voor Prince, maar ook voor zijn overleden moeder Monique. 'Niet alleen moeten we dit doen voor Prince, maar ook voor mijn ma. Zij is pas vanaf zijn overlijden een gigantisch grote fan geworden. Wij hebben elkaar daar op een soort nieuwe manier in gevonden. Ik ben met haar vier dagen naar de herdenking van Prince in Minneapolis gegaan. Daar werd kei veel geknuffeld, dat was crazy. Ik stond daar met mijn ma en gaf haar een knuffel om het moment te grijpen. Een paar dagen later zei ze: ‘Je hebt mij toen vastgepakt en dat was het schoonste moment van mijn leven’. Voor haar was dat alles. Prince is ook dat geworden voor mij. Ik kijk er naar uit om te knallen op de dansvloer, want dit wordt voor mij het hoogtepunt van 'Dancing with the Stars'.'


​ ​

'Dancing with the Stars', zondag 13 april om 19.55 uur bij VTM en op VTM GO.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Wanneer Gandalf ontdekt dat de duistere Sauron zijn zinnen heeft gezet op de verovering van Minas Tirith, reist hij in allerijl naar de versterkte stad af. Hij waarschuwt stadhouder Denethor voor het nakende gevaar en hij wil hem overtuigen de hulp in te roepen van de koning van Rohan en zijn trouwe volgelingen. Daar wil Denethor echter niets van weten. Hij wil zijn macht met niemand delen. Ondertussen worstelt Aragorn met zijn lot als leider. Hij moet de bewoners van Midden-Aarde aanvoeren in de strijd tegen de troepen van Sauron.

'The Lord of the Rings: The Return of the King', film uit 2003 met oa. Elijah Wood, om 20.40 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:45
    Switch
    07:30
    Stresskippen
  • 18:18
    Michael Van Peel: ' Welcome to the Rebellion'
  • 19:45
    Karrewiet
    07:00
    Kaatje zingt
  • 19:00
    VTM Nieuws
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 19:35
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
    02:40
    Geen uitzending
  • 19:40
    S.W.A.T.
    12:25
    Geen uitzending
  • 19:35
    All New Traffic Cops
    10:00
    Geen uitzending
  • 19:05
    The Christmas Gift
    12:15
    Three Wise Men and a Baby
  • 19:30
    Drie mannen onder een dak
    06:00
    Joe
  • 18:55
    Kijken en Kijken Kijken
    13:00
    De Zussen Coorevits
  • 19:40
    FBI
    06:35
    Coroner
  • 19:25
    Chopper Cops
    12:30
    Cobra Kai
  • 19:40
    Chateau Meiland
    12:50
    The Sky is the Limit
  • 19:35
    Snapped
    16:35
    World's Most Evil Killers
  • 15:00
    Herhalingslus
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 19:47
    De tip
    07:00
    Good Morning Sunshine
  • 19:45
    Sarah's Sweet Table
  • 19:00
    Death in Paradise
    08:55
    Murdoch Mysteries
  • 19:45
    NCIS: New Orleans
    12:55
    Storage Wars
  • 19:05
    Carrie op Vrijdag
    13:00
    NOS Journaal
  • 19:40
    Meldpunt Actueel
    13:00
    NOS Journaal
  • 19:25
    Onderweg naar liefde
    12:35
    Peperbollen