Karl Meesters danst voor zijn overleden moeder op een nummer van hun muziekicoon Prince in 'Dancing With The Stars'

zondag 13 april 2025
Foto: VTM - © DPG Media 2025

Vanavond verwelkomen Jonas Van Geel en Peter Van den Begin heel wat internationale supersterren in 'Dancing with the Stars'. In een speciale 'Icons'-aflevering komen de tien danskoppels voor het eerst samen en brengen ze elk een tribute aan een van hun muzikale iconen.

Karl Meesters wordt Prince, een icoon met een hele speciale betekenis voor hem. 'Prince is voor mij een beetje een halfgod, die een grote muzikale impact op mij heeft gehad', vertelt Karl. 'Ik heb Prince nog gezien. De eerste keer dat ik naar hem ben beginnen luisteren was ik 13 jaar. Toen had ik mijn zicht nog, ik ben dat pas beginnen te verliezen op mijn 21ste. Ik weet dus perfect hoe Prince eruitziet. Dat waren onvergetelijke concerten.' Karl danst vanavond niet alleen voor Prince, maar ook voor zijn overleden moeder Monique. 'Niet alleen moeten we dit doen voor Prince, maar ook voor mijn ma. Zij is pas vanaf zijn overlijden een gigantisch grote fan geworden. Wij hebben elkaar daar op een soort nieuwe manier in gevonden. Ik ben met haar vier dagen naar de herdenking van Prince in Minneapolis gegaan. Daar werd kei veel geknuffeld, dat was crazy. Ik stond daar met mijn ma en gaf haar een knuffel om het moment te grijpen. Een paar dagen later zei ze: ‘Je hebt mij toen vastgepakt en dat was het schoonste moment van mijn leven’. Voor haar was dat alles. Prince is ook dat geworden voor mij. Ik kijk er naar uit om te knallen op de dansvloer, want dit wordt voor mij het hoogtepunt van 'Dancing with the Stars'.'


​ ​

'Dancing with the Stars', zondag 13 april om 19.55 uur bij VTM en op VTM GO.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm logo

Hanne, Marthe en Julia genieten van een droomvakantie in Porto Sirento, tot een betovering hen plots in zeemeerminnen verandert. Om niet op te vallen, moeten ze koste wat het kost water vermijden. Wanneer ze ontdekken dat ze na drie dagen voorgoed in hun vinnen vastzitten, begint een race tegen de klok. Slagen ze erin de betovering op tijd te verbreken of verliezen ze voorgoed hun plek als K3?

'K3 en het lied van de zeemeermin', film uit 2024, met oa. de K3-meisjes, om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:25
    Hawa & Adam
    06:00
    Mr. Magoo
  • 08:00
    Radio 2: Weekwatchers
    01:10
    Het weer
  • 09:30
    Nachtwacht
    05:20
    Geen uitzending
  • 09:25
    Nonkel Jef
    01:10
    NYPD Blue
  • 02:00
    Geen uitzending
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:20
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 07:00
    Willy
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:40
    Geen uitzending
    05:20
    The Christmas Contest
  • 09:30
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 09:20
    Urban Barbecue
    02:05
    De Tafel van Tine
  • 08:55
    FBI: Most Wanted
    02:45
    Geen uitzending
  • 09:20
    Storage Wars
    02:10
    Most Outrageous Crimes
  • 09:30
    De weddingplanners: van chaos naar champagne
    02:25
    Geen uitzending
  • 08:20
    Body in the Attic
    02:05
    Geen uitzending
  • 09:00
    Z-Weekoverzicht
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:21
    Tooldokter
    05:55
    Sixties To Six
  • 09:10
    Meat Timon
    02:00
    De Zomerkeuken
  • 08:40
    Death in Paradise
    02:15
    London Kills
  • 09:15
    Burn Notice
    02:35
    Below Deck Down Under
  • 08:50
    Nieuw Nederland
    02:15
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 09:05
    Kassa
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 09:30
    De Smurfen
    02:40
    Eva