Karl Meesters danst voor zijn overleden moeder op een nummer van hun muziekicoon Prince in 'Dancing With The Stars'

zondag 13 april 2025
Foto: VTM - © DPG Media 2025

Vanavond verwelkomen Jonas Van Geel en Peter Van den Begin heel wat internationale supersterren in 'Dancing with the Stars'. In een speciale 'Icons'-aflevering komen de tien danskoppels voor het eerst samen en brengen ze elk een tribute aan een van hun muzikale iconen.

Karl Meesters wordt Prince, een icoon met een hele speciale betekenis voor hem. 'Prince is voor mij een beetje een halfgod, die een grote muzikale impact op mij heeft gehad', vertelt Karl. 'Ik heb Prince nog gezien. De eerste keer dat ik naar hem ben beginnen luisteren was ik 13 jaar. Toen had ik mijn zicht nog, ik ben dat pas beginnen te verliezen op mijn 21ste. Ik weet dus perfect hoe Prince eruitziet. Dat waren onvergetelijke concerten.' Karl danst vanavond niet alleen voor Prince, maar ook voor zijn overleden moeder Monique. 'Niet alleen moeten we dit doen voor Prince, maar ook voor mijn ma. Zij is pas vanaf zijn overlijden een gigantisch grote fan geworden. Wij hebben elkaar daar op een soort nieuwe manier in gevonden. Ik ben met haar vier dagen naar de herdenking van Prince in Minneapolis gegaan. Daar werd kei veel geknuffeld, dat was crazy. Ik stond daar met mijn ma en gaf haar een knuffel om het moment te grijpen. Een paar dagen later zei ze: ‘Je hebt mij toen vastgepakt en dat was het schoonste moment van mijn leven’. Voor haar was dat alles. Prince is ook dat geworden voor mij. Ik kijk er naar uit om te knallen op de dansvloer, want dit wordt voor mij het hoogtepunt van 'Dancing with the Stars'.'


​ ​

'Dancing with the Stars', zondag 13 april om 19.55 uur bij VTM en op VTM GO.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'So You Think You Can Dance' - Ezra (VTM)

De allerlaatste auditiedag is aangebroken. De plaatsen voor de Callback zijn schaars, de Golden Tickets nog schaarser. Onder anderen een dansende advocaat, een dokter en een klassieke ballerina wagen hun kans.

'So You Think You Can Dance', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:10
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:40
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 22:05
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 05:20
    Geen uitzending
    06:00
    Kabouter Plop
  • 03:10
    Geen uitzending
    07:15
    Urk!
  • 05:10
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:10
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 00:20
    Geen uitzending
    15:35
    Baywatch
  • 00:45
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 05:00
    Geen uitzending
    01:30
    De Container Cup
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:10
    This Is Us
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:50
    Blood & Treasure
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:15
    Paris in Love
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:10
    FBI
  • 01:14
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:40
    Publireportage
    00:00
    Oh What A Night
  • 05:00
    Bon Appetit
    02:15
    Snel, Makkelijk & Lekker
  • 04:35
    Signora Volpe
    02:15
    DCI Banks
  • 05:39
    Make You Laugh Out Loud
    02:20
    Scrubs
  • 03:35
    NOS Journaal met gebarentaal
    02:00
    EenVandaag
  • 01:45
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 03:30
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    02:00
    Je Zal Het Maar Hebben Special