Sam Gooris in het Duits? Even hilarisch als Jean-Marie Pfaff

dinsdag 12 oktober 2021

In 'Expeditie Gooris' trekt het sympathiekste gezin van Vlaanderen voor het eerst samen de wereld in. Sam, Kelly, Shania en Kenji gaan vanaf vanavond om 21u45 bij VTM 2 op roadtrip doorheen Europa. Eerste stop: München.

Kelly kent de stad heel goed, ze heeft er bijna 7 jaar gewoond toen haar vader Jean-Marie er keeper was bij Bayern-München. Het gezin dineert in het restaurant waar papa/opa Jean-Marie steeds ging eten en Kenji bestelt er het lievelingsgerecht van zijn grootvader. Wat blijkt? “Ik denk: oké, een sterrenrestaurant met de chef-kok van Bayern-München! Opa gaat er eten en wat bestelt hij? Een schnitzel met frieten en confituur en een goeie kwak mayonaise erbij!” klinkt het vol ongeloof. Dat het Duits van Sam even abominabel is als dat van zijn schoonvader zorgt voor algemene hilariteit aan tafel.


Bekijk de preview:


Van het Duitse München gaat het naar het Oostenrijkse Salzburg. Kelly en Shania genieten van het kuieren door de steegjes en over pleinen, maar Sam heeft het warm en vooral: grote dorst... Derde stop: een glamping in Slovenië. Een luxueuze tent, jacuzzi, massage, plons in de zwemvijver: het gezin geniet. De 44ste verjaardag van Kelly wordt gevierd en ‘s anderendaags staat een rafting op het programma. Voor Kelly en Shania gaat het erg vlotjes maar Sam slikt een hele zwerm muggen in… met het nodige kokhalzen als resultaat.
        

'Expeditie Gooris' vanaf vanavond om 21u45 bij VTM 2 en ook op VTM GO.



Persbericht VTM
Meer artikels over VTM 2

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Gene paniek' (VRT 1)

Na overleg met de psychologen beslist Philippe om Veronica op een heel kordate manier bloot te stellen aan haar angst voor water. Peter krijgt steeds meer grip op zijn vliegangst tot hij zijn grootste angst onder ogen moet komen en echt alle controle moet loslaten. Philippe wil Mies en Nel helpen bij het overwinnen van hun podiumangst. De tweeling kan prachtig zingen, alleen niet voor publiek en zeker niet voor een jury. Philippe ziet alvast een eerste logische stap voor hen: meedoen aan een auditie.

'Gene Paniek', om 20.05 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 07:25
    Ongezien
    01:55
    Journaallus
  • 00:45
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 07:25
    Samson en Marie
    05:00
    Geen uitzending
  • 07:25
    Heidi
    01:15
    Gooische Vrouwen
  • 07:15
    Ik Vertrek
    00:40
    Border Security: Australia's Front Line
  • 05:00
    Geen uitzending
    22:55
    U.S. Marshals
  • 07:00
    Willy
    00:55
    Xena: Warrior Princess
  • 00:15
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:50
    Geen uitzending
    01:50
    De Tafel van Gert
  • 07:20
    SkyMed
    01:25
    FBI
  • 06:50
    Seal Team
    01:25
    MIDMID
  • 07:05
    Botched
    02:35
    Geen uitzending
  • 07:25
    Cold Case
    01:15
    Murder suspect
  • 04:06
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:27
    De tip
    05:55
    Sixties To Six
  • 06:40
    Bon Appetit
    01:15
    Winterse Kost
  • 06:55
    Rosemary and Thyme
    01:20
    Marie Antoinette
  • 07:15
    Cougar Town
    01:05
    First Dates Australia
  • 07:20
    Nederland in Beweging
    01:00
    Pauw & De Wit
  • 02:50
    Nieuwsuur
    01:10
    Ongehoord Nieuws
  • 07:20
    Olivia
    01:30
    Taboes