Primeur in 'The Voice Kids': eerste Knockout ooit met vier

donderdag 12 mei 2022
Foto: VTM - © DPG Media 2022

De halve finale van 'The Voice Kids' is in zicht. 11 kandidaten zijn al zeker van een plaatsje in de volgende ronde: Jinthe, Marie-Émilie en Zita voor team Metejoor, Gloria, JAP en Lena voor team Laura, Anne, Naomi en Lars voor team K3 en Finn en Lina voor team Duncan.

Nu vrijdag 13 mei worden de laatste tickets richting halve finale uitgedeeld in de derde en laatste Knockouts. En tijdens die laatste Knockoutronde zorgt team Duncan meteen voor een opener en verrassing van formaat. 'Voor de eerste keer in 'The Voice Kids' history is er een quatro in plaats van een trio', kondigt coach Duncan aan.


Team Duncan eindigde na de Blind Auditions met 13 kandidaten. Een oneven aantal waardoor hij nu vier kandidaten samenzet voor een spannende Knockout: Renée (13, Brasschaat), Isis Lilja (14, Schoten), Floris (14, Sint-Pauwels) en Amira (13, Serinchamps). 'Ze hebben allemaal iets unieks, iets wat hoort bij frontmannen of -vrouwen van de band', legt Duncan uit. Renée probeert haar coach te betoveren met Use Somebody van Kings Of Leon. Floris mag zijn haar losgooien en gaat in rockstar-modus met Boulevard Of Broken Dreams van Greenday. Isis Lilja haalt haar jazz-sound boven met Black Hole Sun van Soundgarden en Amira laat haar aparte stemkleur horen met Enjoy The Silence van Depeche Mode. Na de Knockout staat Duncan voor een hartverscheurende keuze. Wie trekt aan het langste eind en wint deze Knockout?

Ook team Metejoor is iets speciaals van plan voor hun laatste Knockout. 'Ze gaan samen één verhaal vertellen, maar wel elk een apart hoofdstuk', vertelt Metejoor. Maïté (14, Dergenau) neemt met It’ll Be Okay van Shawn Mendes het eerste hoofdstuk voor haar rekening. 'Het gaat over een koppel dat zich onzeker voelt over hun relatie', legt ze uit. Amelie (13, Evergem) vertelt met Fingers Crossed van Lauren Spencer-Smith het tweede deel van het verhaal waarbij alles fout loopt. 'Ik ben eigenlijk de miserie in het verhaal', lacht Amelie. Lise (13, Wuustwezel) sluit tot slot af met de boodschap dat alles wel goed komt en doet dat met het toepasselijke nummer I’ll Be There For You van The Rembrandts.


Ook deze Knockouts zijn te horen:

Knockout Team Laura

Elise (12, Brasschaat) raakt de gevoelige snaar met Wildest Dreams van Taylor Swift
Eldiona (12, Turnhout) steekt I’m A Mess van Bebe Rexha in een eigen, uniek jasje
Samuel (12, Gent) stapt uit zijn comfortzone met het uptempo feelgood nummer Classic van MKTO

Knockout Team K3

Julie (13, Reet) verrast met I’m So Excited van de Pointer Sisters
Emma (13, Westmalle) stapt het podium op met Maniac van Michael Sambello
Sien (14, Geel) haalt de 70’s vibe boven met I Feel The Earth Move van Carole King

Knockout Team Duncan

Marthe (14, Diksmuide) pakt uit met Strange van Celeste
Fleur (14, Oelegem) smijt zich volledig met Gone van Lianne La Havas
Karista (13, Deurne) krijgt iedereen stil met Speak The Name van Corin Nemec

'The Voice Kids', vrijdag 13 mei om 20.35 uur bij VTM.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Barry Allen, een wetenschapper bij de politie, wordt geraakt door de bliksem en krijgt daardoor een kosmische kracht: bliksemsnelheid. Wanneer hij zijn superkracht gebruikt om terug te reizen in de tijd en zijn moeder te redden, creëert hij per ongeluk een wereld zonder superhelden waar Generaal Zod is teruggekeerd. Om hem te kunnen verslaan, moet The Flash de hulp inroepen van een gepensioneerde Batman.

'The Flash', film uit 2023 met oa. Michael Keaton, om 20.40 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 02:25
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 01:10
    Nachtlus
    06:00
    Sta op met Radio 2
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 02:40
    Geen uitzending
    00:00
    Gooische Vrouwen
  • 02:55
    Geen uitzending
    23:35
    Border Security: Australia's Front Line
  • 01:30
    Geen uitzending
    00:50
    The Big Bang Theory
  • 01:25
    Geen uitzending
    22:50
    Te bepalen
  • 00:50
    Geen uitzending
    00:25
    Buffy the Vampire Slayer
  • 01:15
    Geen uitzending
    01:00
    The Golden Girls
  • 03:30
    Geen uitzending
    00:20
    De Tafel van Gert
  • 02:55
    Geen uitzending
    01:00
    FBI
  • 02:20
    Geen uitzending
    00:20
    Bar Rescue
  • 02:50
    Geen uitzending
    00:40
    Bachelor in Paradise Australia
  • 02:00
    Geen uitzending
    00:15
    Family Law
  • 00:34
    Herhalingslus
    22:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:29
    Nabeschouwing bouw en reno
    00:00
    Oh What A Night
  • 03:05
    Bon Appetit
    00:45
    Meesterlijke Klassiekers
  • 02:40
    Agatha Christie's Marple
  • 03:25
    Below Deck
    00:25
    Below Deck Down Under
  • 03:15
    NOS Journaal
    00:25
    NOS Olympische Winterspelen Studio Olimpico
  • 01:15
    Nieuwsuur
    04:00
    Suhoor Stories
  • 03:00
    Eva
    00:50
    Je Zal Het Maar Hebben