'Telefacts Zomer' brengt special over Eden Hazard

Donderdagavond wordt Eden Hazard officieel voorgesteld in het stadium Bernabeu van Real Madrid en daar speelt 'Telefacts Zomer' graag op in in een special die diezelfde avond om 22.05 uur wordt uitgezonden bij VTM.
Voor Hazard is zijn transfer een jeugddroom die werkelijkheid wordt. Al sinds zijn prille jaren toen hij zijn eerste voetbalstapjes zette op het veld van s‘ Gravenbrakel, wist Eden dat Real Madrid zijn eindbestemming zou zijn.
In 'Telefacts Zomer' leren we Eden Hazard kennen als een coole, relaxte man die zich vooral wil amuseren op het veld en verder liefst zo normaal mogelijk wil zijn. 'Als ik met voetbalpensioen ga wil ik misschien in een warm land op een boerderij gaan wonen', vertelt hij.
'Hij moet zich kunnen amuseren, dat is al altijd zo geweest', blikt zijn vader Thierry Hazard terug. 'Hij is een artiest die vrijheid moet krijgen om te kunnen presteren.'
De Rode Duivel vertelt ook zelf wat roem, succes en geld met hem doen. 'Ik hou van mooie dingen, maar ik heb niet de drang om dat per se te tonen.' Eden is ook 100% een familieman. Zijn gezin komt boven alles. Ploegmaats weten dat hij bij Chelsea van de trainers ook altijd wat meer mocht. 'Als we op afzondering gaan, gaat Eden in de namiddag eerst een paar uren naar huis naar zijn kinderen en hij sluit dan later aan bij de groep. Hij is de enige die dat mag doen. De coach weet ook dat hij anders toch niet de beste Hazard op het veld krijgt', vertelt een ex-ploegmaat.
In de reportage komen behalve Eden zelf ook zijn ouders, zijn broers Kylian en Thorgan en een aantal Rode Duivels zoals Christian Benteke, Marouane Fellaini en Michy Batshuayi aan het woord.
Eden Hazard, van ’s Gravenbrakel tot Madrid, donderdag 13 juni om 22.05 uur in 'Telefacts Zomer' op VTM.
De officiële voorstelling van Hazard bij Real Madrid is vanaf 19.00 uur te volgen via een livestream op vtmnieuws.be en hln.be
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Jonas Smulders als Vledder naast Thomas Acda in 'Baantjer'
- Zwoele zomeravonden: dit zijn de acht eigenaren van het zesde seizoen van 'B&B Vol Liefde'
- Celien Hermans brengt eerbetoon aan mama Margriet op 'Tien Om Te Zien'
- Ketnet zet de zomer in met de opnames van vier fictiereeksen
- Kijkcijfers: 26, 27 en 28 juni 2026
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Dit heeft National Geographic in juli te bieden
- Met deze programma's luidt STAR Channel de zomer in!
- Juli brengt Britse topseries en zomerse must-sees naar BBC NL en BBC NL+
- De leukste zomervakantie beleef je op Cartoonito
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Deventer
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit was De Foute Party van Qmusic in Flanders Expo Gent
- Deze week zomerse klanken in 'FM op 5'
- Maximum Summer: Qmusic steekt Q-Beach House in nieuw jasje en trapt de zomer af met liveoptreden van CAMILLE
Multimedia SPOTLIGHT
-
Koppels 'Met Vier in Bed' wacht een bijzondere verrassing
-
Jaloezie loert al om de hoek in eerste 'B&B Zoekt Lief' -
Belle Perez is terug! -
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug -
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur
Kijktip van de dag

Pascale zou graag eens alleen zijn met Maurice en stelt hem voor om samen een weekendje weg te gaan. Maurice kan echter niet omdat hij zijn moeder niet alleen kan laten. Fernand zet Boma aan om Pascale mee te nemen naar Spanje. Hij hoopt zo Maurice te ontmoedigen nog in het café te komen. Pascale stemt toe, maar enkel om Maurice jaloers te maken en het er eens goed van te nemen. Carmen heeft een auditie gedaan voor een film en heeft een hoofdrol gekregen.
'FC De Kampioenen', om 20.10 uur op VRT 1.



































