Gaat Dimitri Van den Bergh opnieuw voor glorie op 'zijn' World Matchplay Darts?

9 dagen darts, een gigantische prijzenpot, de 32 beste spelers van de wereld en Dimitri Van den Bergh aan de oche: met de World Matchplay breken weer absolute hoogdagen aan voor de dartfans.
Die hoeven niets te missen van één van de belangrijkste en meest prestigieuze majors, dat samen met het WK en de Premier League de ‘triple crown’ in het darts vormt. VTM 2 zendt van zaterdag 13 juli om 20.30 uur tot en met zondag 21 juli alle matchen van de World Matchplay live uit.
In totaal strijden 32 spelers - de top 16 van de wereld en de top 16 van de Pro Tour - om een immense prijzenpot van maar liefst 940.000 euro, waarvan de winnaar een slordige 236.000 euro op zijn rekening mag bijschrijven. Enkel op het WK kan er meer prijzengeld verdiend worden voor de ranking. Onder de 32 beste spelers van de wereld hoort ook Dimitri Van den Bergh. Dancing Dimi won het toernooi in 2020 als debutant, om zo zijn dartcarrière stevig te lanceren. In 2021 schopte hij het tot de finale, in 2022 tot de halve finale. Maar vorig jaar stuitte hij op een onfeilbare Jonny Clayton in de achtste finale. Gaat Dimitri dit jaar opnieuw voor glorie op ‘zijn’ World Matchplay? Verder wordt het ook uitkijken naar een kraker van jewelste in de eerste ronde: Michael van Gerwen zal het in een ongetwijfeld sensationele partij opnemen tegen vice-wereldkampioen Luke Littler.
Speelschema World Matchplay Darts:
Eerste ronde: zaterdag 13 juli om 20.30 uur, zondag 14 juli om 13.00 uur en om 17.30 uur en maandag 15 juli om 20.00 uur.
Tweede ronde: dinsdag 16 juli om 20.00 uur en woensdag 17 juli om 20.00 uur.
Kwartfinales: donderdag 18 juli om 21.00 uur en vrijdag 19 juli om 21.00 uur.
Halve finales: zaterdag 20 juli om 21.00 uur.
Finale: zondag 21 juli om 21.00 uur
Women’s World Matchplay (kwartfinales, halve finale en finale): zondag 21 juli om 14.00 uur.
'World Matchplay Darts', van zaterdag 13 juli om 20.30 uur tot en met zondag 21 juli live bij VTM 2.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Een zieke, een mogelijke dode, een vertrek en een onverwachte plottwist? Met deze 4 vragen gaan de 'Thuis'-fans de zomer in
- Warre is nu echt de absolute 'Blokken'-kampioen!
- Kijkcijfers: donderdag 25 juni 2026
- VRT spreekt Filip Joos aan na uitspraken over Iraans regime tijdens WK-commentaar
- Chaima Saysay verlaat ochtendshow van Radio 2 voor nieuwe uitdaging
- Het mooiste motorsportweekend van het jaar: TT van Assen 2026 live op Ziggo Sport
- Dit zie je in 'Opsporing Verzocht'
- Maandag in 'Close Up': Thom Browne - Op maat gemaakte dromen
- Dit zijn de laatste gerechten van 'Dagelijkse Kost' voor dit seizoen
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- Deze week zomerse klanken in 'FM op 5'
- Maximum Summer: Qmusic steekt Q-Beach House in nieuw jasje en trapt de zomer af met liveoptreden van CAMILLE
- JOE-luisteraars bepalen starttijd Coen & Sander Show morgen na nachtelijke wedstrijd van Oranje
- Mattie & Marieke stoppen als duo in de ochtend van Qmusic
- Van dance-classics tot latino-vibes: Milk Inc., Aaron Blommaert en Belle Perez op de affiche van JOE Parad’ice Beach in Westende
Multimedia SPOTLIGHT
-
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug -
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten
Kijktip van de dag

April 1912. De Titanic verlaat de haven van Queenstown. Meer dan 2.000 passagiers zullen de overtocht over de Atlantische Oceaan meemaken. Het vaartuig is voor velen het schip der dromen, maar de jonge Rose beschouwt de Titanic als een slavenschip dat haar geketend terug naar huis terug zal brengen. Om de financiële problemen van haar ouders op te lossen is ze immers verplicht om met de rijke Cal te trouwen. Rose houdt niet van haar verloofde en besluit overboord te springen.
'Titanic', film uit 1997 met Kate Winslet en Leonardo DiCaprio, om 20.30 uur op VTM.



































