'Moneyyy!': koppels botsen op verborgen schat achter het bad in 'Huis Gemaakt'

De koppels van 'Huis Gemaakt' staan voor de laatste loodjes: nog maar twee weekends te gaan en de ruwbouw moet helemaal klaar zijn. Dat wil zeggen: lege kamers, overal stof én vooral bergen elektriciteitskabels trekken.
Het wordt een race tegen de tijd. En zoals bij elke verbouwing, duiken er vaak verborgen gebreken op die de plannen in de war sturen. Maar in Mechelen maken Emiel en Ashley een zeldzame uitzondering. Terwijl ze het bad ontmantelen, stuiten ze op een verrassing. 'Oh my god, een kluisje', roept Ashley. 'Boem! Moneyyy! Ik weet dat oudere mensen vaak geld afhalen en onder een matras steken. Misschien heeft deze het onder het bad gestoken', roept Emiel. Is dit de jackpot waar elk verbouwkoppel van droomt, of loopt het uit op een anticlimax?
Ondertussen dromen Axelle en Seppe in Nieuwpoort dan weer van de volgende fase: de verbouwing van hun slaapkamer. En daar hebben ze wilde plannen mee. 'We mogen een stuk van deze muur uitbreken wat betekent dat we het kamertje hierachter kunnen gebruiken als inloopkast. Ik zou een idyllische boog willen!', klinkt het enthousiast bij Axelle. Alleen raken ze met hun idee een paar gevoelige snaren bij Luca en Sarvar… 'Waarom moet dat eruit? Ik vind het gewoon een onlogisch iets in het huis', reageert Luca. En ook Sarvar heeft zijn twijfels: 'Is dit haalbaar? We lopen al achter met de ruwbouw.'
In Lummen proberen de duo’s de elektriciteitskabels in recordtijd te leggen, en dat doet zelfs de doorgaans rustige Mo voor het eerst wat opgloeien. Nico en Daisy daarentegen raken stilaan gaargekookt door de ‘kabelspaghetti’. 'Ik walg hiervan', vertelt Nico. 'We moeten realistisch zijn, we krijgen dit niet af!', vult Daisy aan. Tot overmaat van ramp krijgen ze nog extra slecht nieuws op hun bord… In Haasdonk proberen Eros en Soumaya de barsten in de muur op te vullen, maar dat blijkt makkelijker gezegd dan gedaan. 'Er hangt meer voegsel op de grond dan op de muur. Dit trekt op geen rotte bal!', roept Eros. Naarmate de deadline nadert, stijgt de paniek én het koffieverbruik. Wie raakt op tijd klaar? En wie moet kostbare tijd inleveren voor de volgende fase - de allesbepalende slaapkamer?
'Huis Gemaakt', dinsdag 11 maart om 20.40 uur bij VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Ramon's Buitenkeuken' keert terug met een tweede seizoen op 24Kitchen
- Anniko van Santen presenteert 'AVROTROS Triviant'
- Nederlandse presentator Ruben Nicolai neemt plaats achter de quizdesk in 'Ik Weet Er Alles Van!'
- Proximus Pickx brengt de verhalen van Antwerp Pride Live 2026
- Wie is Banksy? Nieuwe KRO-NCRV-jeugdserie 'I AM – Investigation Art Mysteries' onderzoekt beroemde kunstmysteries
- 'Dit is de climax, ik ben betoverd': de lat ligt letterlijk en figuurlijk hoog in 'Met Vier in Bed'
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- Theatermaker Merel Pauw onthult haar bijzondere kijk op de wereld in 'Zomergasten'
- Jamine verschijnt als zeemeermin en deelt het bijzondere verhaal achter haar transitie in 'B&B Zoekt Lief'
- Dit verandert er bij NOS voor het nieuwe Eredivisie-seizoen
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanaf Theater aan de Parade in Den Bosch
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Luistercijfers: JOE groeit sterk in juli, Qmusic blijft absolute marktleider
- BNNVARA presenteert nieuwe ochtendshow NPO Radio 2 'Daniël & Roelof Zijn Al Op'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
'De Kabouterdans'... 'Ik Weet Er Alles Van' -
De lat ligt letterlijk en figuurlijk hoog in 'Met Vier in Bed' -
Jamine vertelt over haar transitie in 'B&B Zoekt Lief' -
Prime Video deelt officiële trailer van 'L*VE KLEINE' -
Check nu de officiële trailer van 'The Last Sunrise' -
Neem samen met VTM een kijkje op 'Kamping Kitsch' -
Goedele Liekens zonder taboes in interviewreeks 'A-typisch' -
'Niet opnemen!': de nepagent die 30 staten in zijn greep hield -
'Niets houdt me tegen' door Celien Hermans, Siska, Niels & Zita tijdens VRT Zomerhit -
100-jarige Annie Geeraerts wordt verrast op de set van 'Familie' -
Tara heeft een zaadje geplant -
CAMILLE & MAKSIM zingen nummer uit Circus Camille exclusief in 'Tien Om Te Zien' -
Kijk vanaf maandag naar 'Furious' op Disney+ -
Kijk naar de bijzondere kasteelweek van 'Met Vier In Bed' -
Wouter laat het strand spreken in 'B&B Zoekt Lief' -
Herinneringen aan Margriet Hermans in 'Tien Om Te Zien' -
Kijk nu naar 'Pompeii: Out of Time with Tom Hiddleston' -
Alain Remue getuigt over de hel in Pepinster -
'Charlotte ZKT. Lief' nieuwe Play Short -
'Met Vier In Bed' in het spoor van Brad Pitt -
Onverwachte onthulling in 'B&B Zoekt Lief' -
Belle Perez brengt de zomer naar 'Tien Om Te Zien' -
Kijk de trailer van 'Goens Docu: Cel Vermiste Personen' -
Kijk de trailer van 'Echte Jongens op Safari' -
'Familie'-iconen Annie en Ray op audiëntie bij de Koning -
Kijk binnenkort 'The Whisper Man' op Netflix
-
Isaura vertelt openhartig over panseksualiteit in 'B&B Zoekt Lief' -
Veel competitiedrang deze week in 'Met Vier in Bed' -
Check nu de trailer van 'The Gentlemen S2' -
Kijk nu de trailer van 'Koppels in Crisis 2'
Kijktip van de dag

Zes kandidaten, zes unieke passies. Terwijl de inzet stijgt en de kandidaten strijden om de overwinning, draait alles om strategie, vertrouwen en de juiste keuzes. Wie houdt het hoofd koel tot het einde? Dingen mee naar de geldprijs: Erwin uit Rotterdam (met als specialiteit Amerikaanse popcultuur), Kimberly uit Rucphen (topografie), Jeffrey uit Gelderland (Studio 100), Johanna uit Drenthe (Spanje), Ilias uit Maasmechelen (groenten en fruit), Mina uit Antwerpen (romcoms), Gert uit Dilbeek (atletiek), Inge uit Brasschaat (kerst), Julian uit Delft (Japan) en Leila uit Groningen (honden).
'Ik Weet Er Alles Van', om 21.15 uur op VTM.



































