'Moneyyy!': koppels botsen op verborgen schat achter het bad in 'Huis Gemaakt'

De koppels van 'Huis Gemaakt' staan voor de laatste loodjes: nog maar twee weekends te gaan en de ruwbouw moet helemaal klaar zijn. Dat wil zeggen: lege kamers, overal stof én vooral bergen elektriciteitskabels trekken.
Het wordt een race tegen de tijd. En zoals bij elke verbouwing, duiken er vaak verborgen gebreken op die de plannen in de war sturen. Maar in Mechelen maken Emiel en Ashley een zeldzame uitzondering. Terwijl ze het bad ontmantelen, stuiten ze op een verrassing. 'Oh my god, een kluisje', roept Ashley. 'Boem! Moneyyy! Ik weet dat oudere mensen vaak geld afhalen en onder een matras steken. Misschien heeft deze het onder het bad gestoken', roept Emiel. Is dit de jackpot waar elk verbouwkoppel van droomt, of loopt het uit op een anticlimax?
Ondertussen dromen Axelle en Seppe in Nieuwpoort dan weer van de volgende fase: de verbouwing van hun slaapkamer. En daar hebben ze wilde plannen mee. 'We mogen een stuk van deze muur uitbreken wat betekent dat we het kamertje hierachter kunnen gebruiken als inloopkast. Ik zou een idyllische boog willen!', klinkt het enthousiast bij Axelle. Alleen raken ze met hun idee een paar gevoelige snaren bij Luca en Sarvar… 'Waarom moet dat eruit? Ik vind het gewoon een onlogisch iets in het huis', reageert Luca. En ook Sarvar heeft zijn twijfels: 'Is dit haalbaar? We lopen al achter met de ruwbouw.'
In Lummen proberen de duo’s de elektriciteitskabels in recordtijd te leggen, en dat doet zelfs de doorgaans rustige Mo voor het eerst wat opgloeien. Nico en Daisy daarentegen raken stilaan gaargekookt door de ‘kabelspaghetti’. 'Ik walg hiervan', vertelt Nico. 'We moeten realistisch zijn, we krijgen dit niet af!', vult Daisy aan. Tot overmaat van ramp krijgen ze nog extra slecht nieuws op hun bord… In Haasdonk proberen Eros en Soumaya de barsten in de muur op te vullen, maar dat blijkt makkelijker gezegd dan gedaan. 'Er hangt meer voegsel op de grond dan op de muur. Dit trekt op geen rotte bal!', roept Eros. Naarmate de deadline nadert, stijgt de paniek én het koffieverbruik. Wie raakt op tijd klaar? En wie moet kostbare tijd inleveren voor de volgende fase - de allesbepalende slaapkamer?
'Huis Gemaakt', dinsdag 11 maart om 20.40 uur bij VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- NPO blikt terug op een impactvol jaar
- Wie verdient de Bert van Leeuwen Prijs 2026?
- Herman van der Zandt brengt Oranje-iconen opnieuw samen in WK-special van 'De Reünie'
- Nieuwe PowNed-documentaire in de maak: Gradus Kraus op ramkoers naar de wereldtop
- 'BOOS' viert tien jaar met speciale avond in Afas Live
- Vrijdag in 'Meldpunt Actueel': aantal ernstig belaste jonge mantelzorgers is verdubbeld
- Hét golfspektakel van Nederland KLM Open op Ziggo Sport
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Nieuwe 'Blind Gekocht'-zoektocht dreigt te mislukken: 'Hun droomwoning bestaat niet'
- Joke Devynck dinsdag in 'Door de Bomen'
- Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie in nieuwe reeks op JOE Gold
- Luistercijfers: JOE noteert recordmaand, Qmusic zes jaar op rij nummer één
- 'BertOp5' brengt Alpe d’HuZes van dichtbij: verhalen van hoop, liefde en verbinding
- 'Olé Olé Olé: Barend & Benner in de USA': 3FM-dj's volgen Oranje tijdens WK 2026
- Cathérine Moerkerke duikt in de wereld van protestsongs met ‘Sunday Bloody Sunday’ bij Willy
Multimedia SPOTLIGHT
-
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam -
EOdoc 'Het Corioliseffect': een weergaloze ode aan het leven op aarde -
Dit was de Q-Lift Off met Berre! -
Coaches van 'The Voice' reageren op gemene comments over zichzelf -
Same city, final chapter. merci, Paris. -
Een heel weekend K3 bij VTM! -
Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen
Kijktip van de dag

Voor het eerst in jaren staan Karen, Kristel en Kathleen weer samen in de repetitieruimte. Kennen ze de pasjes en teksten nog? Eén blik in de spiegel tijdens de make-uptest en het is duidelijk: ze zijn opnieuw K3.
'K3 Originals: Het verhaal van Karen, Kristel en Kathleen', om 20.40 uur op VTM.



































