'Moneyyy!': koppels botsen op verborgen schat achter het bad in 'Huis Gemaakt'

De koppels van 'Huis Gemaakt' staan voor de laatste loodjes: nog maar twee weekends te gaan en de ruwbouw moet helemaal klaar zijn. Dat wil zeggen: lege kamers, overal stof én vooral bergen elektriciteitskabels trekken.
Het wordt een race tegen de tijd. En zoals bij elke verbouwing, duiken er vaak verborgen gebreken op die de plannen in de war sturen. Maar in Mechelen maken Emiel en Ashley een zeldzame uitzondering. Terwijl ze het bad ontmantelen, stuiten ze op een verrassing. 'Oh my god, een kluisje', roept Ashley. 'Boem! Moneyyy! Ik weet dat oudere mensen vaak geld afhalen en onder een matras steken. Misschien heeft deze het onder het bad gestoken', roept Emiel. Is dit de jackpot waar elk verbouwkoppel van droomt, of loopt het uit op een anticlimax?
Ondertussen dromen Axelle en Seppe in Nieuwpoort dan weer van de volgende fase: de verbouwing van hun slaapkamer. En daar hebben ze wilde plannen mee. 'We mogen een stuk van deze muur uitbreken wat betekent dat we het kamertje hierachter kunnen gebruiken als inloopkast. Ik zou een idyllische boog willen!', klinkt het enthousiast bij Axelle. Alleen raken ze met hun idee een paar gevoelige snaren bij Luca en Sarvar… 'Waarom moet dat eruit? Ik vind het gewoon een onlogisch iets in het huis', reageert Luca. En ook Sarvar heeft zijn twijfels: 'Is dit haalbaar? We lopen al achter met de ruwbouw.'
In Lummen proberen de duo’s de elektriciteitskabels in recordtijd te leggen, en dat doet zelfs de doorgaans rustige Mo voor het eerst wat opgloeien. Nico en Daisy daarentegen raken stilaan gaargekookt door de ‘kabelspaghetti’. 'Ik walg hiervan', vertelt Nico. 'We moeten realistisch zijn, we krijgen dit niet af!', vult Daisy aan. Tot overmaat van ramp krijgen ze nog extra slecht nieuws op hun bord… In Haasdonk proberen Eros en Soumaya de barsten in de muur op te vullen, maar dat blijkt makkelijker gezegd dan gedaan. 'Er hangt meer voegsel op de grond dan op de muur. Dit trekt op geen rotte bal!', roept Eros. Naarmate de deadline nadert, stijgt de paniek én het koffieverbruik. Wie raakt op tijd klaar? En wie moet kostbare tijd inleveren voor de volgende fase - de allesbepalende slaapkamer?
'Huis Gemaakt', dinsdag 11 maart om 20.40 uur bij VTM.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- BN'ers nemen mantelzorg over in MAX-programma 'Zorg uit Handen'
- Nieuwe bakkers, nieuwe uitdagingen: ‘Heel Holland Bakt’ start aan veertiende seizoen
- 'Diabolical: The Epstein Files' nieuw te zien op HBO Max
- Kijk vanaf zondag de beklijvende historische dramareeks 'Breendonk' op VRT 1
- Docureeks 'De Hel van Breendonk' nieuw op VRT MAX en VRT Canvas
- Dit zie je in november op Disney Channel en Disney Jr.
- 'Vroege Vogels' is zondag op de Beegderheide
- Jurre reist voor '3 Op Reis' door Ijsland
- Yves Berendse, Davina Michelle, Nick Schilder en Waylon zingen met onbekend talent in 'Sing With Me'
- Zeezieke Timon Verbeeck krijgt het zwaar te verduren in 'Over De Oceaan'
- Justin Timberlake bovenaan jubileumlijst 'THX To You Top 1000': dit zijn de tien populairste nummers uit 25 jaar Qmusic
- Erik de Zwart ontvangt Top 4000 Ere-Icoon uit handen van dochters
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Amsterdam
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- NPO 3FM lanceert nieuw 3FM Talent: Isabèl Usher
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk de trailer van 'Beauty and the Geek' op Prime Video -
'De Hel van Breendonk' nieuw op VRT MAX en VRT Canvas -
Kijk een nieuw seizoen van 'De Wereld van Plopsa' bij VTM -
Marie over de nieuwe poetshulp in 'De Tafel van Ruben' -
Maak kennis met de nieuwe poetshulp van 'De Verhulstjes' -
Dit is de nieuwe begingeneriek van 'Familie', gezongen door Metejoor -
Cul de Bas zoekt nog meer risico in de finale van 'Got Talent' -
Kijk mee binnen bij Vlaanderens grootste online sterren -
Mini Made2Move klaar voor de finale van 'Got Talent' -
Conner Rousseau in 'Anastasya op een Ander' -
Astrid Coppens over paniek tijdens haar eerste bevalling -
Verrassende plottwist in 'Love Island VIPS' -
Dit zijn de kandidaten van 'Dancing with the Stars 2026' -
Crisis bij LABO! -
Seizoensrevelatie Amber Piddington uitgeschakeld in 'De Slimste Mens ter Wereld' -
Kürt Rogiers over zijn exit in 'De Verraders' in 'De Tafel van Ruben' -
Noah offert bondgenoot Bert in 'De Verraders' -
'Gevangenisdirecteurs' toont schrijnende gevolgen van stakingen -
Faroek opent aanval op verrader Stephanie aan De Ronde Tafel -
Deze tactiek hanteert Pauline Slangen in 'Expeditie Robinson'
-
'Ik vind hem kleiner dan gedacht!' -
'Expeditie Robinson' start met stevige realitycheck -
Nieuwe vodcast 'Alloo Jambers – de Jambers tapes' -
Repetitie gaat mis voor Double Trouble in 'Got Talent' -
Oostende pakt allereerste vrijstelling in 'Mijn Restaurant' -
'Marc, mag ik uw onderbroeken?' -
'Blind Getrouwd'-koppel Mattias en Marjan nog steeds madly in love -
Netflix deelt de officiële trailer van 'Pride and Prejudice' -
Christina en Thira strijden om Donny in 'Love Island VIPS' -
Bekijk de trailer van 'Anastasya op een Ander'
Kijktip van de dag

Na zijn gevecht met Voldemort wordt Harry Potter bij de Duffelingen opgehaald door een groep tovenaars van de Orde van de Feniks, opgericht door Perkamentus om Voldemorts plannen te dwarsbomen. Maar binnen de tovenaarsgemeenschap gelooft bijna niemand dat Voldemort is teruggekeerd. Op Zweinstein is er een nieuwe lerares Verweer tegen de Zwarte Kunsten aangesteld. Ook zij ontkent de terugkeer van Voldemort en wil haar leerlingen niets van waarde bijbrengen.
'Harry Potter and the Order of the Phoenix', film uit 2007 met oa. Daniel Radcliffe en Emma Watson, om 20.00 uur op Play.




































