Nederlandse tv-hit 'B&B Vol Liefde' komt naar VTM

In het buitenland leven tal van Vlaamse B&B-uitbaters de ultieme droom van velen. Op idyllische plaatsen werken ze hard om dag in dag uit gasten de tijd van hun leven te bezorgen en vertoeven ze zelf elke dag in vakantiesferen.
Alleen ontbreekt er voor sommigen één belangrijk puzzelstuk om hun buitenlandse avontuur compleet te maken: de liefde. En daar gaat VTM hen bij helpen. Na het grote succes in Nederland komt VTM met een Vlaamse versie van de tv-hit 'B&B Vol Liefde' (werktitel). Op adembenemende locaties in Frankrijk volgt het realityprogramma de zoektocht van B&B-uitbaters naar de liefde, wat mooie, romantische, maar ook grappige en soms moeilijkere situaties met zich meebrengt.
Wie zijn die wereldse vrijgezellen die het leven leiden waar velen van dromen? De ambitieuze Arno (30), dierenvriend Stephanie (40) en enthousiasteling Isabel (57) leven als God in Frankrijk en baten er B&B’s uit, alleen missen ze een partner om hun eeuwige vakantiegevoel mee te delen en hun B&B mee te runnen. Welke Vlaamse vrijgezellen durven zich in een buitenlands liefdesavontuur te storten? En wie slaagt er uiteindelijk in om het hart van de B&B-uitbaters te veroveren? Iedereen kan zich vanaf nu inschrijven via vtm.be.
Dit zijn de eerste drie Vlaamse B&B-uitbaters die op zoek gaan naar de liefde:
Arno (30) heeft tonnen ambitie en baat B&B’s uit in Zuid-Frankrijk en Marokko
'Ik heb niet echt een type vrouw. Ik zoek gewoon iemand die bij mij past en met wie ik gelukkig kan zijn.'
Arno verhuisde op jonge leeftijd met zijn gezin naar Zuid-Frankrijk om er een B&B te openen. Na een opleiding aan een prestigieuze ruiterschool en een carrière in de ruiterswereld baat de sportieveling nu samen met zijn familie de B&B uit. Zopas opende Arno ook een gloednieuw gastenverblijf in het prachtige Marokko. Aan ambitie duidelijk geen gebrek.
Stephanie (40) is een grote dierenvriend en runt haar eigen paradijs in Frankrijk
'Ik ben gelukkig in Voulême, maar het is de kers op de taart mocht ik dit alles met iemand kunnen delen. Een echt type heb ik niet, maar het belangrijkste is dat hij van dieren houdt en humor heeft.'
Stephanie heeft haar eigen paradijs in Frankrijk. Ze runt in het dorpje Voulême te midden van de natuur een B&B met drie kamers. Stephanie is een actieve en avontuurlijke vrouw, en heeft naar eigen zeggen geen ‘zittend gat’. Ze heeft ook een enorm hart voor dieren. Haar trouwe hond Gust wijkt geen meter van haar zijde.
Isabel (57) maakt graag mensen gelukkig en woont op een immens domein in Frankrijk
'Ik ben op een punt gekomen dat er plaats is voor iemand anders in mijn leven. Een zielsverwant om hier samen heel mooie dingen te verwezenlijken.'
Isabel verhuurt verblijven op een kasteel- en vakantiedomein aan de voet van de Mont Ventoux. Het landgoed ligt in een klein dorpje en bestaat uit 27 studio’s, 17 appartementen en enkele villa’s. Isabel straalt enthousiasme uit en is een echte dierenvriend. Ze houdt van wandelingen met haar hond en kan er van genieten om mensen gelukkig te maken.
Wanneer 'B&B Vol Liefde' op het scherm komt, is nog niet bekend.
DOSSIER: Kandidaten/publiek Gezocht!
volledig dossier- Otto-Jan Ham en Gloria Monserez zoeken enthousiaste jongeren voor gloednieuw programma
- VTM zoekt publiek voor nieuw seizoen 'So You Think You Can Dance'
- Mensen die stotteren, verkeersslachtoffers en personen met OCD: Philippe Geubels zoekt getuigen voor vierde seizoen van 'Taboe'
- VTM zoekt publiek voor de 'Big Battles' van 'The Voice van Vlaanderen'
- Bart Cannaerts en Fien Germijns zoeken publiek voor 'De Dag van Vandaag'
- Speel jij binnenkort mee in 'Blokken'? Ben Crabbé zoekt nieuwe kandidaten!
- Het grootste free podium keert terug: 'Got Talent' zoekt nieuwe kandidaten
- ‘Achter De Schermen’ viert 100ste aflevering met live opname in Play Zuid
- 'So You Think You Can Dance' maakt comeback en zoekt nieuw talent
- 'Homo Universalis' komt terug. Schrijf je nu in!
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Talpa Network en ZDF Studios verlengen hun samenwerking omtrent de populaire SOKO-misdaadseries
- Kijkcijfers: dinsdag 17 februari 2026
- Kijkcijfers: nu al 11,5 miljoen kijkers voor Olympische Winterspelen
- In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen: 'Meldpunt Actueel Debat' over zorg
- 'The Beckham Feud: Truth & Lies' donderdag bij TLC
- 'Dealen met Coke': Brusselse politie focust op preventie bij drugsverslaafden
- Klaasje Meijer, Alex Agnew en meer in 'Ik Vraag Het Aan' deze week
- Dit zie je dinsdag in 'Je Zal Het Maar Hebben'
- 'Telefacts' brengt getuigenissen over horrornacht in Crans-Montana
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Kijk nieuwe afleveringen van 'Lil" Kleine: Geen Rem' op Prime Video -
Kijk vanaf 3 maart naar 'De Box' -
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'? -
Wat doet Jonathan Medart in de backstage van 'The Voice'? -
De tweede Lach van JOE is geraden! -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Ruzie bij de Badi’s in 'Konvooi' -
Vanaf dan zie je 'Rooster' op HBO Max -
Verrassing van formaat in 'Stukken Van Mensen' -
Nieuw seizoen van 'Komen Eten' op Play! -
Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO' -
Hilarisch! Familie Gooris waagt zich aan de doedelzak. -
De coaches trappen 'The Voice' zélf zingend op gang -
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video -
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job' -
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie -
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2 -
Maakt Kurt Rogiers de overstap naar Play?
Kijktip van de dag

Met uitzicht op het Grootste Lichtpunt tegen Kanker in De Schorre in Boom luistert Siska Schoeters naar verhalen van bekende en onbekende mensen die met kanker kampen. We ontdekken hoe lama’s helpen om kanker te bestrijden, dj Vincent Fierens en de leden van de dansende lotgenotengroep Esperanza doorbreken het taboe op kanker in de schaamstreek, en Goedele Wachters en Geert De Vlieger zijn klaar om 1.000 kilometer te fietsen voor Kom op tegen Kanker.
'Lichtpuntjes tegen Kanker', om 21.35 uur op VRT 1.



































